Προς το περιεχόμενο

Σπάσιμο νεύρων με τέντα παραλίας TERRA NATION REKA KOHU.


elpaso1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουν σπάσει τα νεύρα μου. 3 φορες αποτυχία να την ανοίξω και άλλες 2 φορες για να την κλείσω. Συνρχειαψμαφκωνει κάπου και δεν μπορώ να καταλάβω που και γιατί. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;  Τι κάνω λάθος; Στο άνοιγμα μαγκωβει η μία προέκταση δεν ανοίγει ξεδιπλώνεται με τίποτα. 

https://www.skroutz.gr/s/6880079/TerraNation-Reka-Kohu-Shade-Sand-231202.html

 

Έσκασα και 105 ευρώ και τωρα την βλέπω 15 ευρώ φθηνότερα μετά από λίγες ημέρες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Έχουν σπάσει τα νεύρα μου. 3 φορες αποτυχία να την ανοίξω και άλλες 2 φορες για να την κλείσω. Συνρχειαψμαφκωνει κάπου και δεν μπορώ να καταλάβω που και γιατί. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;  Τι κάνω λάθος; Στο άνοιγμα μαγκωβει η μία προέκταση δεν ανοίγει ξεδιπλώνεται με τίποτα. 

https://www.skroutz.gr/s/6880079/TerraNation-Reka-Kohu-Shade-Sand-231202.html

Έσκασα και 105 ευρώ και τωρα την βλέπω 15 ευρώ φθηνότερα μετά από λίγες ημέρες.. 

 

Ακολουθησες τις οδηγίες; Όσες φορές προσπαθησα να την ανοιξω, μόνο μια ανοιξε σωστά μάλλον απο τύχη. Μετά διάβασα τις οδηγίες και όλα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά δεν ξεδιπλώνει το ένα άκρο με τίποτα, έχει κολλήσει. Το ένα από τα δύο που έχουν προέκταση. Λες και γύρισε το ύφασμα, δεν μπορώ να το εξηγήσω. Και οι οδηγίες δεν είναι και πολύ κατανοητές πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Ναι, αλλά δεν ξεδιπλώνει το ένα άκρο με τίποτα, έχει κολλήσει. Το ένα από τα δύο που έχουν προέκταση. Λες και γύρισε το ύφασμα, δεν μπορώ να το εξηγήσω. Και οι οδηγίες δεν είναι και πολύ κατανοητές πάντως. 

Ακριβως όπως το είπες και εμενα αυτα τα δύο άκρα ηταν που άνοιξαν μια φορά στην τύχη. Στις οδηγίες δείχνει πως ξεδιπλώνεις όλα τα άκρα (και τα μεσαία και τα 2 μεγαλύτερα) τα απλωνεις στο πάτωμα και μετα τραβάς τα σχοινιά. Μήπως στην προσπάθεια σου έκανες καμιά ζημιά  και στράβωσε κάποιο;

Capture.JPG

Επεξ/σία από stelios.s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω. Επίσης και στο μάζεμα έχω πρόβλημα, γίνεται ένα κουρελι και δεν χωράει μέσα στην θήκη. Μάλλον τέτοια πράγματα δεν είναι για εμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την plus το μόνο που χρειάζεται να προσέξεις πριν τραβήξεις τα κορδόνια είναι στα 2 μεγάλα πόδια (αυτά που σου κολλάνε) να έχει ανοίξει και κλειδώσει το "γόνατο".

Αν την ανοίξεις σωστά κλείνει μια χαρά.

Πολύ ευχαριστημένος από την αγορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οντως και εγω την ειχα παρει και την ανοιξα σα γιβωνας τη πρωτη φορα και παλευα 10 λεπτα.Θελει καθετα το κονταρι και ανοιγμα ολα περιμετρικα να κλειδωσουν και μετα απλα τραβας σκοινια και τελος. Τη δευτερη φορα μου πηρε μαξ 1 λεπτο.

4 ώρες πριν, akarthis είπε

Καλησπερα, αυτη σκεπτομαι να την αγορασω και εγω. τοσο δυσκολη ειναι στο ανοιγμα? Μαλλον θα πρεπει να τη τεσταρω καπου.

Αν πας να την ανοιξεις κατευθιαν ανοιγει πολυ ασχημα και στραβωνει/ διπλωνει. Αλλιως αν το κανεις σωστα απο την αρχη θα εισαι ενταξει και ανοιγει ευκολα

Επεξ/σία από ParhsG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...