Προς το περιεχόμενο

Η Samsung επιβεβαίωσε ότι θα λανσάρει το Galaxy Fold τον Σεπτέμβριο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Όχι, οι guru του insomnia το έλεγαν (παλιά, πριν μετανιώσει η Samsung το launch την πρώτη φορά).

Δεν κατανοώ το σκεπτικό. Δεν υπάρχει κινητό που να αλλάζει χρώμα όταν το βουτάς στο νερό, αυτό σημαίνει ότι αν βγάλει ένα τέτοιο νέο καινοτόμο feature μια εταιρεία θα είναι και χρήσιμο;

Σε εσένα όχι, σε εμένα που χρησιμοποιώ το xz1 compact των 4.6 ιντσών θα ήταν πολύ χρήσιμο να έχω και μια οθόνη έξτρα να ξεδιπλώνεται όταν θέλω να δω μια ταινία ή να διαβάσω κάτι ποιο άνετα. Πολύς κόσμος περιμένει αυτού του τύπου τις συσκευές οπότε περί ορέξεως...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, JcD said:

Σε εσένα όχι, σε εμένα που χρησιμοποιώ το xz1 compact των 4.6 ιντσών θα ήταν πολύ χρήσιμο να έχω και μια οθόνη έξτρα να ξεδιπλώνεται όταν θέλω να δω μια ταινία ή να διαβάσω κάτι ποιο άνετα. Πολύς κόσμος περιμένει αυτού του τύπου τις συσκευές οπότε περί ορέξεως...

Με βάση τις προσωπικές μου ανάγκες και το δικό μου γούστο μιλάω πάντα.

Κατά τ' άλλα, αν υπάρχει αγοραστικό κοινό θα φανεί στις πωλήσεις της συσκευής (αν δεν ακυρώσει πάλι το launch η Samsung). Προσωπικά δεν πιστεύω ότι σε καμία περίπτωση θα κάνουν σοβαρές πωλήσεις οι foldable συσκευές, αλλά μπορεί να πέσω έξω, τα ίδια πίστευα και για τις notched συσκευές.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, vagosd είπε

Apple fan detected που αγοράζει 5 χρόνια την ίδια τεχνολογία και νομίζει ότι είναι τελευταία τεχνολογία. 

Ουτε καν.. Απο Samsung γραφω τωρα φιλε μου ποσο εξω έπεσες. Για την ακρίβεια Samsung + LG ειναι αγαπημενες μου. Ουτε καν ξερω πως μπαινεις στο μενού ενος Apple.

1 ώρα πριν, sabrewulf είπε

χωρις πειραματοζωα ουτε "ασπιρινη" δε θα υπηρχε...

Δεν διαφωνώ άλλωστε και εγω πολλές φορές εχω πάρει κατι νέο πχ VR.

Επεξ/σία από Agony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 minutes ago, JcD said:

μια οθόνη έξτρα να ξεδιπλώνεται όταν θέλω να δω μια ταινία

Η ταινία θα είναι σχεδόν στο ίδιο μέγεθος και με διπλωμένη οθόνη. Για κανα σταυρόλεξο, καλό θα είναι. 

Επεξ/σία από CheOnWeb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gripakos είπε

χαχαχαχαχχααχα!ρε σας εχουν κανει πειραματοζωα χαχαχαχχα!!!οτι κοροιδευει τα εχει κανει στα κινητα της!!κλαιω αληθεια!!

ναι ε?για πες μας και εμας το αστειο να γελασουμε ολη μαζι παρεα.ευτυχως που καποια ατομα σας εσας δεν εργαζονται ως συμβουλοι σε εταιρειες θα της ειχαν χρεωκοπησει πριν την ωρα τους...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι innovative: Δεν θα γίνω εγω πειραματόζωο για κατι που θα έχει bugs κλπ

Είναι δοκιμασμένο: Ξαναζεσταμενο φαι μας σερβίρουν οι απατεώνες. 

Είναι ακριβό: Ψάχνουν για μαλακες. Τα ίδια κάνεις και με συσκευή των 200 ευρώ.

Είναι φτηνό: Είναι "κινεζιά" και κακής ποιότητας.

Έλληνας, ο αιώνιος γκρινιάρης

Επεξ/σία από fragma
  • Like 3
  • Thanks 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

 Προσωπικά δεν πιστεύω ότι σε καμία περίπτωση θα κάνουν σοβαρές πωλήσεις οι foldable συσκευές, αλλά μπορεί να πέσω έξω, τα ίδια πίστευα και για τις notched συσκευές.

Με 2000ευρω αρχικη τιμη,προφανως και δεν θα κανουν σοβαρες πωλησεις.

Και εν μερη δεν νομιζω ουτε οι ιδιες οι εταιρειες να περιμενουν μεγαλες πωλησεις αλλα πρεπει καποια στιγμη να γινει η αρχη απο καποιους για να δουμε αργοτερα φθηνοτερες Foldable συσκευες.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Fulgore said:

Με 2000ευρω αρχικη τιμη,προφανως και δεν θα κανουν σοβαρες πωλησεις.

Και εν μερη δεν νομιζω ουτε οι ιδιες οι εταιρειες να περιμενουν μεγαλες πωλησεις αλλα πρεπει καποια στιγμη να γινει η αρχη απο καποιους για να δουμε αργοτερα φθηνοτερες Foldable συσκευες.

Σωστά, γιατί οι εταιρείες που πρωτοπορούν στην αγορά των smartphones μας έχουν συνηθίσει να μειώνουν τις τιμές τους σε κάθε επόμενο μοντέλο...

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Malthador είπε

Σωστά, γιατί οι εταιρείες που πρωτοπορούν στην αγορά των smartphones μας έχουν συνηθίσει να μειώνουν τις τιμές τους σε κάθε επόμενο μοντέλο...

Ολες εχουν ανεβασει τιμες, οχι μονο αυτες που πρωτοπορουν. Οσο για το υπολοιπο, με τον καταλληλο ανταγωνισμο, θα πεσει η τιμη μεχρι να φτασει εστω τις ναυαρχιδες των τοτε κινητων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Με τσάκωσες πονηρέ!

Μόνο που αγοράζω Sony κινητά εδώ και 5 χρόνια, οπότε μάλλον έξω έπεσες. 😕

Sony κινητό ?  Να συναντηθείτε με τους κατόχους LG  και HTC να γεμίσετε ταξί  να πάτε για καφέ 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...