Προς το περιεχόμενο
megaplat

ΑΠΑΤΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προ δεκαετίας ο πατέρας μου απευθύνθηκε σε συμβολαιογράφο στην Αταλάντη προκειμένου να μεταβιβάσει σε εμένα και τον αδελφό μου την ακίνητη περιουσία του. Συντάχθηκαν συμβόλαια,  τα παρέλαβε ο πατέρας μου αλλά ο συμβολαιογράφος δεν τα έκανε ποτέ εγγραφή στο υποθηκοφυλακείο Αταλάντης. Μπορώ να αποδείξω ότι είναι ευθύνη του συνταξιούχου πλέον συμβολαιογράφου ο οποίος παραδέχεται ότι πληρώθηκε πλήρως τα συμβόλαια αλλά δεν έχει χρήματα να μου δώσει για την μεταγραφή;

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
17 λεπτά πριν, megaplat είπε

Προ δεκαετίας ο πατέρας μου απευθύνθηκε σε συμβολαιογράφο στην Αταλάντη προκειμένου να μεταβιβάσει σε εμένα και τον αδελφό μου την ακίνητη περιουσία του. Συντάχθηκαν συμβόλαια,  τα παρέλαβε ο πατέρας μου αλλά ο συμβολαιογράφος δεν τα έκανε ποτέ εγγραφή στο υποθηκοφυλακείο Αταλάντης. Μπορώ να αποδείξω ότι είναι ευθύνη του συνταξιούχου πλέον συμβολαιογράφου ο οποίος παραδέχεται ότι πληρώθηκε πλήρως τα συμβόλαια αλλά δεν έχει χρήματα να μου δώσει για την μεταγραφή;

Υπεξαίρεση μικρο ποσό , πλημμελημα εχει παραγραφει

Εσεις τα δηλώνατε στο Ε9 ?

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι τα δηλωναμε κανονικά. Πληρώναμε τον ΕΝΦΙΑ τα παιδιά. Ευχαριστώ για την απάντηση

Επεξ/σία από megaplat
Συμπλήρωση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.