Προς το περιεχόμενο

SOS καρτα sd προβλημα


marouli121

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

Μπορει να μου απαντησει καποιος που να ξερει απο προβληματα με sd?

Εδω και καιρο δεν μ εκανε καλη επαφη με το ταμπλετ.εξαφανιζονταν οι φωτος και οι εφαρμογες,την εβγαζα,την ξαναεβαζα και εμφανιζονταν παλι.Σημερα το πρωι την εβγαλα εχοντας το ανοιχτο και του εκανα επαναφορα.Οταν την ξαναεβαλα μετα μου ζηταει να κανω μορφοποιηση.πηρα και την εβαλα σε πισι και μου ζητουσε διαμορφωση και οταμ κοιταξα στις ιδιοτητες εμφανιζε τον αρχικο της χωρο. Δεν εχω κανει τπτ απαυτα. Σας παρακαλω,μονο για τα αρχεια μου με νοιαζει.υπαρχει τροπος να τα ξαναβρω?υπαρχει περιπτωση να τα εχασα?παρακαλω πολυ βοηθηστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ την είχα σαν αποθηκευτικό χώρο μιας και δεν έχω πισι.που να φανταστώ.

29 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Τόσο καιρό που σου έκανε έκανε πρόβλημα γιατί δεν αντέγραφες ότι ήθελες;

 

32 λεπτά πριν, Alexandros_D είπε

easeus data recovery ή recuva

Να το δοκιμάσω μόνη μου?θα τα καταφέρω λες η θα τα κάνω χειρότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Χρειάζεσαι άλλο μηχάνημα ώστε να αντιγαφει αυτά που βρισκει σε άλλο σημείο και όχι στην ίδια κάρτα.Αν θα έχεις πρόσβση στο πισι είναι ιδανικό.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.Σκέψου όμως μήπως έχουν ανέβει και σε κανένα google photos....

Δεν τα ανέβαζα εκεί.επισης μόλις δοκίμασα το πρώτο σάιτ π Μ είπε το παιδί και εφόσον έκανε το σκαν Μ ζήτησε να κατεβάσω το άλλο επί πληρωμή.μ βρήκε αρχεία αλλά δεν μπόρεσα να κάνω το ρεκαβερι.εναν φάκελο έβγαλε και μετά δεν μπορούσα να προχωρήσω και το σταμάτησα.ναι πήγα σε πισι και έβαλα usb.τι άλλο μπορώ να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Recuva είναι δωρεάν απο ότι θυμάμαι και με  πολύ καλό αποτελέσμα .

Μπορείς επειδή βρήκα διάφορα να μ στείλεις το σωστό λινκ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Παω να ξαναδοκιμάσω.θενξ

19 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Μου βγάζει unable to determine file system type.

Επίσης Μ έβγαζε να κάνω διαμόρφωση πατούσα άκυρο και μετά ότι ο τόμος έχει καταστραφεί και κάτι τέτοια.εν τέλει δεν έκανα δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Το recuva δεν με βοηθησε καθολου.κατεβασα και ενα τριτο το anyrecover και μου βρηκε την ακριβη χωρητικότητα των αρχειων.οσο θυμομουν τουλαχιστον.απο κει και πέρα κανενα δεν με βοηθησε γτ επρεπε να πληρωσω.επειδη δεν εχω καποιον γνωστο να μου το κανει σκεφτομαι να παω στο πλαισιο.αν ξερει καποιος κατι αλλο ας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω το πλαίσιο να ασχοληθεί με data recovery άσε που δεν θα τους εμπιστευόμουν με προσωπικά αρχεία.. και ιδιαίτερα αν έχω τίποτα πολύ προσωπικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ice25 είπε

δεν νομίζω το πλαίσιο να ασχοληθεί με data recovery άσε που δεν θα τους εμπιστευόμουν με προσωπικά αρχεία.. και ιδιαίτερα αν έχω τίποτα πολύ προσωπικά 

μου ειπαν οτι κανουν και θελουν και τα μαλλιοκεφαλα τους.ουτε εγω θελω να παω αλλα τι να κανω?εχω απελπιστει.δεν εχω κανεναν γνωστο να μου το κανει με καποιο προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 27/07/2019 at 21:45, marouli121 said:

μου ειπαν οτι κανουν και θελουν και τα μαλλιοκεφαλα τους.ουτε εγω θελω να παω αλλα τι να κανω?εχω απελπιστει.δεν εχω κανεναν γνωστο να μου το κανει με καποιο προγραμμα.

file scavenger.εχεις pm κιολας.

On 27/07/2019 at 21:45, marouli121 said:

μου ειπαν οτι κανουν και θελουν και τα μαλλιοκεφαλα τους.ουτε εγω θελω να παω αλλα τι να κανω?εχω απελπιστει.δεν εχω κανεναν γνωστο να μου το κανει με καποιο προγραμμα.

για recovery ολοι ζητανε πολλα λεφτα.επισης σε κινητο  samsung εχω πετυχει να εχουν σβηστει φωτογραφιες αλλα δε  μπορουσα να τις κανω επαναφορα ετος κινητου.μου βγαζε οτι δεν υπαρχει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, poulinos είπε

file scavenger.εχεις pm κιολας.

για recovery ολοι ζητανε πολλα λεφτα.επισης σε κινητο  samsung εχω πετυχει να εχουν σβηστει φωτογραφιες αλλα δε  μπορουσα να τις κανω επαναφορα ετος κινητου.μου βγαζε οτι δεν υπαρχει τιποτα.

Μου δινεις κουραγιο δεν μπορω να πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...