Προς το περιεχόμενο

Ειδικοί φρουροί προκήρυξη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, bilya είπε

μιας κ εχεις πει οτι σπουδάζεις ακόμη, στρατό έχεις πάει?

Ναι στο δεύτερο εξάμηνο πήγα 

Μόλις τώρα, AlphaTaf123 είπε

Ναι στο δεύτερο εξάμηνο πήγα 

Προεδρική φρουρά 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδία καλημέρα καινουργιος στο φορουμ  αυτο που εμαθα εγω ειναι οτι δεν θα μπορεις να πας αλλου μετα ειναι μια ομαδα  που θα μεινει!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, makarosmp είπε

παιδία καλημέρα καινουργιος στο φορουμ  αυτο που εμαθα εγω ειναι οτι δεν θα μπορεις να πας αλλου μετα ειναι μια ομαδα  που θα μεινει!!!!!!

Καλημέρα.Εισαι σίγουρος ;Δεν έχει βγει ακόμα το ΦΕΚ για να ξέρουμε περισσότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φηλε αυτο εμαθα αυτο λεω δεν ξερω αν υσχιει αλλα μου τ ειπε ατομο  που γνωριζει!!!!!

και οτι θα ειναι χαμιλη πολυ η βαση λογο το οτι θα ειναι πολυ ζορικα (καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα δεν εχουν καταληξει στον αριθμο μη βιαζεστε. Αρχικα τα κουτσομπολια λεγανε για 1030 θεσεις σε ολη την Ελλαδα.

 

Τις τελευταιες ημερες ακουγεται για 1300 θεσεις. Η αληθεια ειναι οτι ζητηθηκε απο καθε πανεπιστημιο ο αριθμος που τους καλυπτει σε συναρτηση με το προυπολογισμο που εχει το ΥΠ ΠΡΟΠΟ θα βγει ο αριθμος αλλα καλο ειναι που συνεχως αυξανει (εστω και στη φημολογια). Παντως το πολυ σε 3 εβδομαδες θα βγει η προκυρηξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vamvakoolas είπε

ακομα δεν εχουν καταληξει στον αριθμο μη βιαζεστε. Αρχικα τα κουτσομπολια λεγανε για 1030 θεσεις σε ολη την Ελλαδα.

 

Τις τελευταιες ημερες ακουγεται για 1300 θεσεις. Η αληθεια ειναι οτι ζητηθηκε απο καθε πανεπιστημιο ο αριθμος που τους καλυπτει σε συναρτηση με το προυπολογισμο που εχει το ΥΠ ΠΡΟΠΟ θα βγει ο αριθμος αλλα καλο ειναι που συνεχως αυξανει (εστω και στη φημολογια). Παντως το πολυ σε 3 εβδομαδες θα βγει η προκυρηξη

θα παιχτει και θεμα ιλικιακο  !!!!!!!!!!! με εμφαση στου μεγαλους δυστηχως!!!!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, makarosmp είπε

φηλε αυτο εμαθα αυτο λεω δεν ξερω αν υσχιει αλλα μου τ ειπε ατομο  που γνωριζει!!!!!

και οτι θα ειναι χαμιλη πολυ η βαση λογο το οτι θα ειναι πολυ ζορικα (καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο)

 

Ζορικα ως προς τι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AlphaTaf123 είπε

Ζορικα ως προς τι ;

φηλέ μεσα στο στομα του λυκου θα ειναι οποιος παει!!! εκει !!!!! και να ξερεις εχω 5 ατομα που γουσταρουν φουλ αλλα δεν θα κανουν αιτηση για εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, dionisis1925 είπε

Η σειρά του 19 έκατσε λιγότερο στη σχολή αλλά με περισσότερες ώρες μαθημάτων/εκπαίδευση λιγότερες εξόδους , τους ήθελαν όσο πιο σύντομα στις υπηρεσίες , αυτό τώρα δεν θα γίνει , δεν βιάζονται για κάτι.

διαμαρτυρονται ομως στην ποασυ αλλα και τα κομματα για την ελλιπη εκπαιδευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, makarosmp είπε

φηλέ μεσα στο στομα του λυκου θα ειναι οποιος παει!!! εκει !!!!! και να ξερεις εχω 5 ατομα που γουσταρουν φουλ αλλα δεν θα κανουν αιτηση για εκει!

Εννοείς ότι θα είναι εκτεθειμένοι στα πανεπιστήμια ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο δικιας μου μεριας  επδ πηστευω οτι θα ειναι αμεταθετοι δλδ δεν θα μπορει να γινει αποσπαση σε αλλο τμημα !!!! και επδ θα εχει πολυ ξυλο με τους φοιτητες!!!  και εκτος αυτου δεν θα εχει τα εξτρα των ειδικων φρουρων απο οικονομικης αποοψης!!! δλδ να αγιζεις τα 1100Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει το κατά φαντασίαν ασθενής πολύ ωραίο θεατρικό έργο.

Στα φόρουμ υπάρχει ο κατά φαντασίας γνώστης, στην προκειμένη περίπτωση ο μάκαρος έγινε μέλος πριν 6 ώρες και ξαφνικά ξέρει τα πάντα γύρω από τον θεσμό των ΟΠΠΙ , έχει γνωστό που το είπε για τις βάσεις , έχει φίλους που γουστάρουν αλλά δεν θα μπούνε λέει γιατί είναι στο στόμα του λύκου(λες και στις υπόλοιπες υπηρεσίες της ΕΛΑΣ δεν ρισκάρεις την ζωή σου)!! Έχει και ένα θέμα με την ορθογραφία.

Και μας αναφέρει κιόλας για το που θα κυμαίνεται ο μισθός, κάποιος τον δουλεύει και δεν το έχει πάρει χαμπάρι.

Επεξ/σία από dionisis1925
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dionisis1925 είπε

Υπάρχει το κατά φαντασίαν ασθενής πολύ ωραίο θεατρικό έργο.

Στα φόρουμ υπάρχει ο κατά φαντασίας γνώστης, στην προκειμένη περίπτωση ο μάκαρος έγινε μέλος πριν 6 ώρες και ξαφνικά ξέρει τα πάντα γύρω από τον θεσμό των ΟΠΠΙ , έχει γνωστό που το είπε για τις βάσεις , έχει φίλους που γουστάρουν αλλά δεν θα μπούνε λέει γιατί είναι στο στόμα του λύκου(λες και στις υπόλοιπες υπηρεσίες της ΕΛΑΣ δεν ρισκάρεις την ζωή σου)!! Έχει και ένα θέμα με την ορθογραφία.

Και μας αναφέρει κιόλας για το που θα κυμαίνεται ο μισθός, κάποιος τον δουλεύει και δεν το έχει πάρει χαμπάρι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, dionisis1925 είπε

Υπάρχει το κατά φαντασίαν ασθενής πολύ ωραίο θεατρικό έργο.

Στα φόρουμ υπάρχει ο κατά φαντασίας γνώστης, στην προκειμένη περίπτωση ο μάκαρος έγινε μέλος πριν 6 ώρες και ξαφνικά ξέρει τα πάντα γύρω από τον θεσμό των ΟΠΠΙ , έχει γνωστό που το είπε για τις βάσεις , έχει φίλους που γουστάρουν αλλά δεν θα μπούνε λέει γιατί είναι στο στόμα του λύκου(λες και στις υπόλοιπες υπηρεσίες της ΕΛΑΣ δεν ρισκάρεις την ζωή σου)!! Έχει και ένα θέμα με την ορθογραφία.

Και μας αναφέρει κιόλας για το που θα κυμαίνεται ο μισθός, κάποιος τον δουλεύει και δεν το έχει πάρει χαμπάρι.

Φίλε μου αστυνομικός είσαι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...