Προς το περιεχόμενο

The Boys (Amazon Prime-2019)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
15 hours ago, Speculoos said:

Για να λέμε και τα θετικά πάντως η τηλεοπτική εκδοχή του Hughie είναι αναβάθμιση σε σχέση με αυτόν του κόμικ.

O οποίος είναι ο γιος του Dennis Quaid και της Meg Ryan. 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακολουθεί κάνεις αξίζει? Έχει προς το παρόν υψηλή βαθμολογία αν και με λίγες ψήφους στο imdb(κάπου 9000)

Ειδα πρόσφατα το umbrella academy και το ντροπαρα στα μισά κουράστηκα τα ίδια και τα ίδια καθώς επίσης όλο το doom patrol αλλά μετά από ένα σημείο με το ζόρι με μισή καρδιά. 

Έχει κάτι διαφορετικο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα και εγώ χθες λοιπόν, έχω διαβάσει εν μέρη το κόμικ όταν είχε πρωτοβγεί αλλά δεν θυμάμαι και τόσο πολύ τις λεπτομέρειες για να το συγκρίνω, η σειρά μου άρεσε πάρα μα πάρα πολύ κυρίως γιατί ήταν πραγματικά για άτομα άνω των 18 δηλαδή αρκετά βρώμικα και ακατάλληλα σκηνικά ο πρωταγωνιστής πραγματικά μου άρεσε περισσότερο στη σειρά παρά στο κομιξ. Γενικά την περίμενα μέχρι να βγει με μεγάλο ενθουσιασμό και δεν με απογοήτευσε ούτε λεπτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, gpgalanis said:

Πολύ καλή σειρά. Θα έχει συνέχεια;

Ναι, στην Comic Con νομίζω ότι είπαν πως είχαν αρχίσει ήδη τα γυρίσματα της 2ης. Λογικά το επόμενο καλοκαίρι θα βγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα διαβασει το κωμικ αλλα μου αρεσε πολυ η σειρα. Την περιμενα απο τοτε που ανακοινωθηκε πως θα ειναι ο Karl Urban απο τους βασικους πρωταγωιστες, και για ακομα μια φορα δινει ρεσιταλ.

Μπορω να πω οτι μου αρεσαν ολοι οι ηθοποιοι στους ρολους τους, με μολις μια εξαιρεση. Ο ηθοποιος που υποδυεται τον Hughie. Ειχα απορια το τι σοι βυσμα ειχε και πηρε το ρολο, και την απαντηση την εδωσε το imdb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι διαφορετικό από τα κλασσικά? Και γω είδα doom patrol κτι legion. Και γω θεωρώ ότι είναι πολύ καλές σειρές. Απλά δεν έχουν αυτό τό κάτι που θα τά μπούσταρει ακόμα παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, costacurta said:

Τελείωσα σε 2 μέρες. Γκαις κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και δείτε την. Κλασεις καλύτερη από doom patrol umbrella academy και συναφή. 

Βασικά όλα τ’αλλά με superhero που έχουν βγει στο Netflix μοιάζουν παιδικά/χαζοχαρούμενα  συγκριτικά με αυτό. Η μόνη σειρά με Superhero που έχω δει νεράκι σε 2 ημερες. Και το κερασάκι στην τούρτα είναι ότι σφάζει το political correctness με το γάντι και δεν αναλώνεται σε συναισθηματισμούς. To the point με τον παρανοϊκό Homelander να δίνει πόνο σε κάθε επεισόδιο. 

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...