Προς το περιεχόμενο

windows 10 keys


seatgiorgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να ενεργοποιήσω τα Windows με κλειδί αλλά αν τα αγοράσω απο Microsoft είναι πολύ ακριβά κάποια σελίδα που να έχει αξιόπιστα κλειδιά σε προσιτές τιμές!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.goodoffer24.com δεν ξερω αν ειναι το πιο οικονομικο , απλα το βαζω επειδη το ειχαν σαν advertorial εδω στο insomnia και επειδη εχω δοκιμασει ηδη 2 κλειδια χωρις προβλημα .. 

Επεξ/σία από Kastor-nt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dpolal είπε

Ο οποίος είναι ;;;;;

Αν για οποιοδήποτε λόγο απενεργοποιηθεί το κλειδί, η Microsoft δεν παρέχει υποστήριξη και αναγκάζεσαι να το ξαναγορασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zx1234r είπε

Αν για οποιοδήποτε λόγο απενεργοποιηθεί το κλειδί, η Microsoft δεν παρέχει υποστήριξη και αναγκάζεσαι να το ξαναγορασεις.

Ακόμα και στην εντελώς απίθανη περίπτωση που γίνει αυτό που λες δίνεις άλλα 3-4-5 ευρώ και πέρνεις άλλο, σιγά το κόστος.

Επεξ/σία από dpolal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια μια γρηγορη ερωτηση.

 

Αγοραζουμε απο αυτο η αλλα site καποιο κλειδι και το βαζουμε.Και αναβαθμιζουμε καποιο η καποια parts του υπολογιστη(cpu.mobo,gpu κτλ).Χανουμε την ενεργοποιηση η συνεχιζουμε κανονικα?

 

Επεξ/σία από donstefano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φίλε μου και εγώ απι εδώ αγόρασα κλειδί που ενεργοποιείς τα Windows μετα γίνονται κανονικά και οι αναβάθμισεις όσο για τα άλλα που ανέφερες δεν γίνεται αναβάθμιση πουθενά αλλού εσύ κάνεις αναβάθμιση τους drivers της κάρτας γραφικών μόνο δεν χρειάζονται κάτι άλλο ότι θες ρωτάς καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, donstefano είπε

Παιδια μια γρηγορη ερωτηση.

Αγοραζουμε απο αυτο η αλλα site καποιο κλειδι και το βαζουμε.Και αναβαθμιζουμε καποιο η καποια parts του υπολογιστη(cpu.mobo,gpu κτλ).Χανουμε την ενεργοποιηση η συνεχιζουμε κανονικα?

Αν το κλειδί είναι retail τότε μετά την αναβάθμιση της μητρικής θα πρέπει να το ξαναβάλεις και θα ενεργοποιηθεί. ΑΝ είναι oem, το κλειδί δεσμεύεται με το hardware στο οποίο θα ενεργοποιηθεί πρώτη φορά (κυρίως την mobo) και δεν μπορεί να ξαναενεργοποιηθεί σε άλλο hardware. Βέβαια, αυτό λένε τα χαρτιά, γιατί στην πραγματικότητα αν πάρεις τηλ την ms hellas και κλαφτείς λίγο ({μπου-χου}, μου κάηκε η μητρική και την άλλαξα, {μπου-χου} και δεν ενεργοποιούνται ξανά να νόμιμα windows που έχω...{μπου-χου}) κατά 99% θα σου ενεργοποιήσουν το κλειδί ξανά.

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, micos000 είπε

Αν το κλειδί είναι retail τότε μετά την αναβάθμιση της μητρικής θα πρέπει να το ξαναβάλεις και θα ενεργοποιηθεί. ΑΝ είναι oem, το κλειδί δεσμεύεται με το hardware στο οποίο θα ενεργοποιηθεί πρώτη φορά (κυρίως την mobo) και δεν μπορεί να ξαναενεργοποιηθεί σε άλλο hardware. Βέβαια, αυτό λένε τα χαρτιά, γιατί στην πραγματικότητα αν πάρεις τηλ την ms hellas και κλαφτείς λίγο ({μπου-χου}, μου κάηκε η

καλησπερα κοιτα εγω εκανα φορματ και μετα αγορασα το κλειδι δεν ξερω  σε αυτη την περιπτωση τι κανεις αν εχεις πολυ καιρο να κανεις φορματ κανε βαλε το κλειδι και ολα οκ 9.68 ευρω εχει ξερω παιδια που εχουν δωσει 120 ευρω για κλειδι εκεινοι τι να πουν παντος εχει καποιον εδω μεσα που τα εχει σε καλες τιμες και ειναι και αξιοπηστος δεν θυμαμαι ονομα αν σε ενδιαφερει θα το ψαξω να εισαι καλα τα λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...