Προς το περιεχόμενο

Αγορα πολυμηχανηματος


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φιλοι μου...Εδω & μερικα χρονια εχω το πολυμηχανημα HP Deskjet 1510....Μαλλον ηρθε η ωρα να παρω ενα καινουργιο...αυτο που εχω εδω στο σπιτι πρεπει να τα <<εφτυσε>>...καιρος του ηταν...Θα ηθελα να μου λεγατε μεταξυ των: EPSON, HP, & CANON, ποιο να προτιμησω...δεν εχω ιδιαιτερες απαιτησεις...τα χρηματα θα ηθελα να ειναι μεχρι 30-35 ευρω...σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

https://www.skroutz.gr/s/7878062/HP-DeskJet-2130-AiO.html

Μπορεις να δεις και εδώ στις αγγελίες https://www.insomnia.gr/classifieds/category/48-εκτυπωτές-πολυμηχ/  μεχρι 20 ευρώ max... (πιο πολλά δεν αξίζει να δώσεις για μεταχειρισμένο ....αν είναι  αγοράζεις τον από πάνω)

 

Επεξ/σία από nik0laus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με λιγα παραπανω καπου στα 45-50 ευρω μπορεις να εχει και αυτοματο τροφοδοτη για σκανιαρισμα και ασυρματη συνδεση.

 

https://www.skroutz.gr/c/119/printers/f/6733_486057/aytomatos-trofodotis-adf-polymichanima.html?o=πολυμηχανημα&order_by=pricevat&order_dir=asc

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη, σε ευχαριστω πολυ...μου εδωσες πολυ καλη ιδεα....μολις τα <<φτυσει>> εντελως ενας παλιος που εχω-ειναι στα τελευταια του- ο HP Deskjet 1510,σιγουρα θα κατευθυνθω σε αυτα που μου γραφεις...δεν το ειχα ψαξει...να εισαι καλα!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vounisios είπε

Γιαννη, σε ευχαριστω πολυ...μου εδωσες πολυ καλη ιδεα....μολις τα <<φτυσει>> εντελως ενας παλιος που εχω-ειναι στα τελευταια του- ο HP Deskjet 1510,σιγουρα θα κατευθυνθω σε αυτα που μου γραφεις...δεν το ειχα ψαξει...να εισαι καλα!

1510 τι λες τώρα.

Πόσο τον έχεις;;;;;;; Εγώ τον έχω πάνω από 4 χρόνια κοντά στα 5 και είναι σκυλί.Γεμίζω συνέχεια μόνος με σύριγγα τα συμβατά μελάνια 2 και 3 φορές το μήνα γιατί  αν αρχίσει να εκτυπώνει η εγγονούλα  και δεν την πάρω είδηση τα άδειασε με τη μία.

Οπότε αν τον έχει 2-3 χρόνια να κάνεις υπομονή.Έχει πολλά ψωμιά ακόμη.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου καλησπερα...τον εχω καμμια 5ετια περιπου...μια χαρα πηγαινε...με πολυ κοπο καταφερνω να εκτυπωσω...τωρα τελευταια μου κανει τα κολπακια του & εχω νευριασει πολυ...Βαζω μια φωτο με το μνμ που βγαζει οταν παταω εκτυπωση...Αφου εχεις τον ιδιο, μαλλον κατι καλο θα μου πεις...& γλυτωσω γμτ μου κανα  50αρι...Για δες & δωσε μου βοηθεια.....Βαζω την φωτο....

ΠΡΙΝΤΕΡ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το έχω στο Ελληνικό μενού γιατί δεν τα πάω καλά με τα ξένα.Αν δεις και νικνέιμ στο άβαταρ θα καταλάβεις.:D

Μήπως αυτό το μήνυμα αναφέρεται στην ποιότητα του χαρτιού που σου ζητάει;;;;; Δηλαδή μήπως στην εκτύπωση έβαλες ειδικό χαρτί και έχεις βάλει απλό οπότε σου ζητάει να βάλεις ειδικό για να εκτυπώσεις τη φωτογραφία;;;;  Για βάλε στην εκτύπωση απλό χαρτί βέλτιστη ποιότητα και βάλε ότι χαρτί θέλεις;;; Θα εκτυπώσει;;;;;

Αν όχι τότε ενδεχομένως να έχει αρχίσει προβλήματα.Κάνε μία απεγκατάσταση και αρχική εγκατάσταση.Αν συνεχίσει τότε ενδεχομένως να ήρθε η ώρα του για ανακύκλωση. 5 χρόνια μια χαρά πήγε για την αξία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα....οχι,δεν του βαζω ειδικο χαρτι....το συνηθες  Α4 αγορασμενο  ή απο βιβλιοπωλειο ή Σουπερ μαρκετ....θα του κανω μια απεγκατασταση & ξανα εγκατασταση να δω τι παιζει...μπορει ομως να ηρθε η ωρα του.....για να δουμε...σε ευχαριστω πολυ.

Υ.Γ φωτογραφιες δεν εκτυπωνω ποτε.

Επεξ/σία από vounisios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα αυτόν https://www.skroutz.gr/s/7072644/HP-DeskJet-Ink-Advantage-3835-AiO.html  πριν 2 μέρες, τον είχε προσφορά στα 40 για λίγες ώρες ο Κωτσόβολος. Τώρα είναι στα 60 αλλά πιθανώς να τον ξαναβάλουν 40..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...