Προς το περιεχόμενο

ΜΙΚΡΟΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΣΗ ΑΠΟ ΟΔΗΓΟ.


DAIDALUS0084

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, DAIDALUS0084 είπε

Εγω πιστευω οτι το πιο πιθανο ειναι να τις μαζεψεις και μετα να του κανεις και δηλωση

Ναι φυσικά γιατί ξέρεις τα πάντα εσύ. Το είδαμε, γι'αυτό πλήρωνε τώρα και κάνε μόκο.

Α ναι και κάτι άλλο, δε μας είπες αν παραδέχεσαι και τη δικιά σου μαλακία που πάρκαρες κάθετα. Γιατί είδα ότι κάνεις σα να ήσουν νόμιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Xacti είπε

Ναι φυσικά γιατί ξέρεις τα πάντα εσύ. Το είδαμε, γι'αυτό πλήρωνε τώρα και κάνε μόκο.

Α ναι και κάτι άλλο, δε μας είπες αν παραδέχεσαι και τη δικιά σου μαλακία που πάρκαρες κάθετα. Γιατί είδα ότι κάνεις σα να ήσουν νόμιμος.

Δεν ειναι επειδη ξερω τα παντα που φυσικα και δεν τα ξερω ,απλα το γραφω σαν πιο πιθανο σεναριο αρχικα επειδη δεν μπορεις να ξερεις ποιος θα κατεβει σε μια τετοια περιπτωση και δευτερευοντως επειδη κατα γενικη ομολογια οσοι γραφουν πολλα συνηθως μαζευουν τις περισσοτερες.....  Προβληματικε τυπε ποσες φορες πρεπει να γραψω οτι δεν ημουν καθετα? το εχω γραψει πανω απο 3 φορες αλλα εχεις τοσο προβλημα και εμπαθεια που εξακολουθεις να γραφεις αυτο που θα ηθελες να ειναι...... 

Επεξ/σία από DAIDALUS0084
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, vasilllis είπε

Υπαρχουν δικηγοροι που ασχολουνται ΜΟΝΟ με τετοιες υποθεσεις.Σε περιπτωσεις δεν ζητανε καν λεφτα και πληρωνονται απο την δικαστικη αποζημιωση(+ την δικη σου ψυχικη).Εφοσον υπαρχει μαρτυρας κυνηγησε τον.

Αντιστοιχα μου ετυχε και εμενα στην χειροτερη ασφαλιστικη που υπαρχει με απατεωνες και τον θυτη και την ασφαλιστικη.Με φιλικη δηλωση οπου δεν την δεχοταν η εταιρια και αρνητικη που πηγε και εκανε αυτος.Στην περιπτωση μου αφου καναμε φιλικη δεν δηλωσα και κανενα μαρτυρα,που να παει το μυαλο μου.Τελικα ολα καλα.

Εννοειται θα φας 3χρονια για πλακα.

Απο αυτα που διαβασα παντως δεν ειχα την αναλογη εμπειρια εγω.Ουτε ο δικηγορος κανει πραξεις με το κουμπιουτερακι,ουτε ο δικαστης βγαζει κομπιουτερακι ουτε τιποτα.Μαρτυρα ειχανε καλεσει εμενα με μια δικηγορο που πηγε να το παιξει εξυπνη .Βεβαια το ποσο που ζηταγαμε ηταν μεγαλο για το κοστος της μηχανης .

Στο χαρτί που έδωσε έλεγε ζημιά 150 και αποζημίωση (δεν θυμαμαι τι) 600, συνολο 2500Ε ! Η ζημιά ηταν αστεία, το συνολικό ποσο πολύ μεγάλο  και εξόφθαλμα λάθος.Το είδε ο δικαστής αμέσως. Δεν μιλαμε να έκανε λάθος 4-5 Ε ...

 

 

 

Επεξ/σία από Dvs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DAIDALUS0084 είπε

κατα γενικη ομολογια οσοι γραφουν πολλα συνηθως μαζευουν τις περισσοτερες

Σαν εσένα δηλαδή

1 ώρα πριν, DAIDALUS0084 είπε

Προβληματικε τυπε

Εγώ δε σε έβρισα ούτε έκανα χαρακτηρισμούς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...