Προς το περιεχόμενο
Hal9000

Ένας 16χρονος είναι ο νικητής του επάθλου 3 εκατομμυρίων δολαρίων στο Fortnite World Cup

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου μιλαμε για προτυπα να πουμε τοτε για ηθοποιους,τραγουδιστες,αθλητες.που αυτα τα λεφτα τα παιρνουν αρκετοι το μηνα και πολυ παραπανω.

Να πουμε για τραγουδιστες?που στην Ελλαδιτσα των 600€ τα μπουζουκια και τα κλαρινομαγαζα ειναι γεματα?Αυτοι δε σπαταλανε το χρονο τους?

Φιλος μου με οικογενεια και μικρο παιδακι,δουλευει το πρωι τη δουλεια του και αφιερωνει και 3 ωρες την ημερα σε streaming με μια ομαδα,και μπορει και εχει ενα εξτρα εισοδημα των 600-700€,

σκεψου ποσο μπορει να βγαλει αυτο το παλικαρακι που κερδισε το τουρνουα και θα εχει και μεγαλο fanbase πρωτα.

Κ επειδη καποιος ειπε οτι ολα τα καλα τελειωνουν μεχρι να ερθει ο επομενος,αν ειναι εξυπνος θα επενδυσει στον εαυτο του για οσο εχει πέραση.τα 3 μυρια μπορουν να τριπλασιαστουν πανευκολα μεσα σε 2ετια αν εχει χορηγιες και μεινει στη κορυφη.

Αλλα ναι μαγκας στην Ελλαδα εισαι μονο σαν επιστημονας ή γιατρος,αθλητης,ηθοποιος.Μαγκας ειχε παντα και θα εχει μια εννοια μονο : Να κανεις αυτο που αγαπας χωρις να πατας επι πτωματων,χωρις να κλεβεις απ τον αλλο και τιμώντας τα παντελονια που φορας.

Υπαρχουν και οι Μαγκες που κανουν δυο δουλειες ντελιβερι κλπ για να ταισουν την οικογενεια τους.

• Like 7
  • Thanks 1

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει επίγνωση ο μικρός θα τα διαχειριστεί σοφά.

Κατά τα άλλα...... 240 insta thots wants to know your location :P

Μαγκακος και μπράβο του!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παλιά λέγαμε "διάβασε παιδί μου να δεις προκοπή"

Μετά "ξυπνήσαμε" και λέγαμε πήγαινε να βαρέσεις κανένα τόπι μπας και δεις προκοπή

Τώρα τελευταία τα χώσαμε στην κουζίνα μπας και δεις προκοπή

Απο εδώ και πέρα..."σσσ ...παίζει" ...μπας και δεις προκοπή

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

υπαρχει τεραστιος συναγονισμος σε ενα τετοιο παιχνιδι....

το παιδι οντως πρεπει να ειναι ρομποτακι για να καταφερει να βγει πρωτος.

πολλα συγχαρητηρια στο παιδι....παρολο που το εκαψε...!!!

προσωπικα το παιχνιδι δεν μαρεσει κθλ...

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ας σας εδιναν όλους εσάς τα λεφτά που πήρε ο πιτσιρικάς και θα σας έλεγα εγώ που θα πήγαιναν περίπατο τα πιστεύω σας για τα πρότυπα. Βρεθήκατε ποτέ σε θέση να διαχειριστητε 6ψηφια πόσα και τον κρίνετε για το τι θα τα κάνει ? Δεν νομίζω, αφήστε λοιπόν να το ξέρει αυτός καλύτερα.Εν τέλη μπράβο για το κατόρθωμα. Ολα τα υπόλοιπα να χαμε να λέγαμε. 

• Like 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 hours ago, Guitar6 said:

Ουάου τι χαρούμενοι πρέπει να είναι οι γονείς του...Ένας ακόμα εθισμένος με λεφτά...που θα τα φάει χωρίς να το καταλάβει λόγω του εθισμού του!

Ξαναδιάβασε το άρθρο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 ώρες πριν, Oscar_Mike είπε

"όλη μέρα πάνω σε αυτό το διάολο, τι θα κάνεις στη ζωή σου, εεε;;;"

55b04bac-c9a7-4f3d-bf27-7f4c5a479e25.jpg

Η εξαίρεση επιβεβαιώνει τον κανόνα. Παίχτε φορκνατ παιδιά μου, και μετά στον Παπαδάκη να λέτε πόσο ανεργία έχει.

• Thanks 2
  • Haha 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γιατί μιλάτε για το παιδάκι και όχι για την epic games που δίνει τέτοια ποσά? Τα ποσά για τα online παιχνίδια έχουν ξεφύγει και οδηγούν όντως στον εθισμό. Λίγοι είναι αυτοί που θα κάνουν καριέρα. Όλοι οι άλλοι θα σπαταλάνε άπειρες ώρες χωρίς (θετικό) αποτέλεσμα. Δεν γίνεται πχ ο Τζοκοβιτς να κερδίζει λιγότερα νικώντας το Wimbledon! 

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρε btc παλικαρι μου και καντα δις σε μερικα χρονακια ;)

10 λεπτά πριν, valkon είπε

Η εξαίρεση επιβεβαιώνει τον κανόνα. Παίχτε φορκνατ παιδιά μου, και μετά στον Παπαδάκη να λέτε πόσο ανεργία έχει.

ολοι γνωριζουν πλεον οτι η ανεργια ειναι ποιοτικη και οχι ποσοτικη. εδω προσπαθουμε να βρουμε ατομα για τις ελιες και μονο αλοδαπους βρισκουμε! κατα τα αλλα οι ξενοι μας τρωνε τις δοθλιες διοτι οι ντοπιοι ειναι τεμπελιδες 🤐

Επεξ/σία από pcos

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Η πιθανότητα ένας gamer να βγάλει τα έπαθλα του 16χρονου είναι όμοια με την πιθανότητα που έχει το κάθε όμορφο κορίτσι εκεί έξω να γίνει διάσημο μοντέλο. Πολλοί το προσέγγισαν και το απάντησαν εδώ μέσα, αλλά το φόρουμ έχει τη δική του συλλογική σκέψη. 

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.