Προς το περιεχόμενο

Michelin 12V Air Compressor 49 euro στο amazon.fr


nickpastalan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο black & decker παντα και παντού τοσο εχει.
Ο michelin ανεκαθεν πιο ακριβως και ειναι σιγουρο οτι έχει ακρίβεια!
Εγω τσίμπησα τον michelin.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Michelin γαλλικος made in china! Αγοραστε τον αφοβα :D

Τον κοιτουσα πριν καιρο για αγορα αλλα εδω ελλαδα τον ειχαν τα 2πλα νομιζω! Εχει 2 μοντελα ο συγκεκριμενοs ειναι το high end και καλα με digital screen ! Παντως μην περιμενετε να φουσκωσετε λαστιχο με αυτο σε δευτερολεπτα σαν το βενζιναδικο, ξεχαστε το! θελει την ωρα του ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimmys30 είπε

Michelin γαλλικος made in china! Αγοραστε τον αφοβα :D

Τον κοιτουσα πριν καιρο για αγορα αλλα εδω ελλαδα τον ειχαν τα 2πλα νομιζω! Εχει 2 μοντελα ο συγκεκριμενοs ειναι το high end και καλα με digital screen ! Παντως μην περιμενετε να φουσκωσετε λαστιχο με αυτο σε δευτερολεπτα σαν το βενζιναδικο, ξεχαστε το! θελει την ωρα του ! 

Γενικα ΟΛΟΙ οι αεροσυμπιεστες που παιρνουν ρευμα απο τον αναπτηρα του αυτοκινητου θελουν την ωρα τους. Οι επαγγελματικοι που παιρνουν απο πριζα ειναι αλλη ιστορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός του θέματος όταν πιάσει τα psi που του ορισεις σταμάτα,ο φτηνός μισελεν που έχει στο σκρουγζ θέλει βάλε βγάλε το τσουτσουνι να δεις.Εγώ τον πήρα.τώρα που φτιάχνεται δε με νοιάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια εγω παντως εδω και χρονια εχω αυτον

 

https://www.amazon.co.uk/Ring-RAC630-Digital-Inflator-Compressor/dp/B002Q560WE/ref=sr_1_4?crid=14SMHYQZ2

AK51&keywords=ring+tyre+inflator&qid=1564574040&s=gateway&sprefix=ring+tire%2Caps%2C222&sr=8-4

 

φθηνοτερος απο τους προαναφερθεςντες απο τον οποιο και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος (για 3 αυτοκινητα).

 

Εχει βγει και αυτος

 

https://www.amazon.co.uk/Ring-RAC635-Inflator-Compressor-Inflation/dp/B00OP0WZGI/ref=sr_1_2?crid=14SMHYQZ2AK51&keywords=ring+tyre+inflator&qid=1564574147&s=gateway&sprefix=ring+tire%2Caps%2C222&sr=8-2

 

ως νεοτερο μοντελο με μικρη διαφορα σητν τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, driver4 είπε

Τους έχω και τους δυο,ο Michelin είναι καλύτερος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, maglor1981 είπε

O μικρότερος λέει τίποτα που είναι μέχρι 3.5 bar?? τον εχει 23,99€

Δες τα reviews, εκει και στο σκρουτζ ενα που λεει τα μειονεκτηματα.

Δεν αξιζει, παρα την καλη διαφορα απο Ελλαδα οπου ξεκιναει απο 45 +μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χρησιμοποιήσει διαφορά μοντέλα μεταξύ των οποίων το προηγούμενο Michelin, έναν black and decker και τον ring. 

Overall θα έλεγα.. Πάρτε τον ring και θα με θυμηθείτε αν τον βρείτε περίπου στα μισά λεφτά. Είναι παρόμοιος αν όχι καλύτερος απτους επώνυμους. 

Ανάμεσα στους άλλους ο μισελεν είναι καλύτερος αλλά δε θα έδινα πενηντάρικο ξανά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...