Προς το περιεχόμενο

Michelin 12V Air Compressor 49 euro στο amazon.fr


nickpastalan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω έναν einhell που τον είχα πάρει κανένα 15άρι πριν 5-6 χρόνια και τον έχω ξεφτιλίσει. Και κλαταρισμένο λάστιχο μου έχει φουσκώσει, και συμπλήρωμα αέρα κάθε μέρα όταν είχε καρφωθεί βίδα και βαριόμουν να πάω να το φτιάξω για κανα μήνα. Γενικά με έχει βγάλει πολύ ασπροπρόσωπο μέχρι τώρα. Τι διαφορές θα δω αν πάρω αυτόν τον ακριβό; Αξίζει να αλλάξω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση. Είχα και εγώ ένα παρόμοιο που βιδωνε  στο σημείο που βάζεις αέρα. Αλλά αυτό πιστεύω ότι είναι μειονεκτημα γιατί μέχρι να το ξεβιδωσεις χάνει αρκετό αέρα. Καλά θα μου πείτε βάλε λίγο παραπάνω , αλλά εγώ πιστεύω ότι με πιαστρακι είναι το καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pankostas είπε

Μια ερώτηση. Είχα και εγώ ένα παρόμοιο που βιδωνε  στο σημείο που βάζεις αέρα. Αλλά αυτό πιστεύω ότι είναι μειονεκτημα γιατί μέχρι να το ξεβιδωσεις χάνει αρκετό αέρα. Καλά θα μου πείτε βάλε λίγο παραπάνω , αλλά εγώ πιστεύω ότι με πιαστρακι είναι το καλύτερο.

Βεβαια τα πιαστρακια δεν πιανουν καλα καποιες φορες και χανεις ακομα περισσοτερο αερα (ασε που αν δεν πιασουν καλα δεν βαζουν αερα μεσα στο λαστιχο).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω την εντύπωση ότι ο black and decker βοηθάει ενεργά και στο ξεφούσκωμα ενώ ο michelin όχι.

Ξεφούσκωμα όπως πχ. ενός στρώματος ή μιας μικρής βάρκας.

Το επιβεβαιώνει κανένας;

Επεξ/σία από caasi70
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης βρήκα

αυτό

https://www.banggood.com/12V-120W-150PSI-Electric-Car-Tyre-Inflator-Digital-Tire-Air-Compressor-Pump-Tool-p-1438957.html

και αυτό

https://www.gearbest.com/car-inflatable-pump/pp_009398445502.html

 

 

€48.96 michelin vs €39.90 black & decker vs € 26 banggood (σχεδόν τα μισά από m), τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, caasi70 είπε

Έχω την εντύπωση ότι ο black and decker βοηθάει ενεργά και στο ξεφούσκωμα ενώ ο michelin όχι.

Ξεφούσκωμα όπως πχ. ενός στρώματος ή μιας μικρής βάρκας.

Το επιβεβαιώνει κανένας;

Έχει ενδιαφέρον αν γνωρίζει κανείς.

5 ώρες πριν, Doubt είπε

Μας παρακολουθούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

24 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε
8 ώρες πριν, caasi70 είπε

Έχω την εντύπωση ότι ο black and decker βοηθάει ενεργά και στο ξεφούσκωμα ενώ ο michelin όχι.

Ξεφούσκωμα όπως πχ. ενός στρώματος ή μιας μικρής βάρκας.

Το επιβεβαιώνει κανένας;

Έχει ενδιαφέρον αν γνωρίζει κανείς.

 Στις φωτογραφίες του προϊόντος εχει μια που φαίνεται να υποστηρίζει ξεφούσκωμα, επισης ετσι γραφει η περιγραφη του στο mediamarkt. Γι αυτο φαινεται να έχει 2 υποδοχές μπροστά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...