Προς το περιεχόμενο

Internet Cafe


ElisavetKat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι εδώ που τα λέμε μη πας σε κανά παρακμιακό, έχω πετύχει σε μερικά γέρους να βάζουν τσόντες φορά παρτίδα, πάνε σε κάποιο μαγαζί από αλυσίδα και θα είσαι μια χαρα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ElisavetKat είπε

Πάει κάποιος σε internet cafe; 

Πείτε μου πως δεν είναι μόνο αγόρια εκεί.

Θέλω να πάω να δοκιμάσω παιχνίδια, αλλά η ιδέα πως όλοι γύρω θα είναι αγόρια είναι πολύ άβολη. 

Επίσης μπορείς να ρωτήσεις από την αρχή αν έχουν ένα παιχνίδι που θέλεις να παίξεις ή έχουν μόνο συγκεκριμένα (online multiplayer κτλ); Έχουν παιχνίδια που δεν χρειάζονται ίντερνετ;

Κάτι μου λέει πως θα'ναι γεμάτο με αγόρια που παίζουν fortnite. :(

εαν εισαι καλη παμε...μαζι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, stormrain είπε

νομιζω τελευταια φορα ειχα παει το '99 για να μπω mirc :lol:

Τα ίδια κι εγώ :whistle: (τι μου θύμισες τώρα!)

Έτσι από απορία, ξέρει κανείς απο εσάς που πάτε τι χρέωση έχουν? (νόμιζα οτι ως επι το πλείστον είχαν εκλείψει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα bits and bytes καλή φήμη έχουν; 

Φαντάζομαι πως υπάρχουν ώρες που έχουν λίγο κόσμο, ε; 

23 ώρες πριν, gmts είπε

Μετά τα τελευταία 2 σχόλια, σίγουρα θα πάει.

Βασικά, ναι. Πιο πιθανό το βλέπω να πηγαίνω να αγοράζω καμία κονσόλα, παρά να πάω 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Stamer είπε

Τα ίδια κι εγώ :whistle: (τι μου θύμισες τώρα!)

Έτσι από απορία, ξέρει κανείς απο εσάς που πάτε τι χρέωση έχουν? (νόμιζα οτι ως επι το πλείστον είχαν εκλείψει)

Όσο η Ελληνίδα μάνα λέει "σήκω πάνω απ' αυτό το διάολο όλη μέρα, έχεις χαζέψει" τα ιντερνετ καφε θα επιβιώνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ElisavetKat είπε

Βασικά, ναι. Πιο πιθανό το βλέπω να πηγαίνω να αγοράζω καμία κονσόλα, παρά να πάω 😂 

δεν παχαίνει, ομορφαίνει, οπότε πήγαινε, δεν έχεις κάτι να χάσεις 😋 συνήθως battlenet πηγαίνω, έχει και μπιλιάρδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα παιχνίδι offline ήθελα να παίξω και όσα έχω ρωτήσει δεν το έχουν :P

Ούτε ξέρω πώς θα βρω ελεύθερο ps4, γιατί φαίνεται πως έχουν λίγα (που σίγουρα θα 'ναι πιασμένα για pro, fifa, fortnite) :(

Ρώτησα ένα πότε έχουν τον λιγότερο κόσμο και δεν απάντησε καν :P

Μήπως να φύγετε παιδιά για διακοπές; Φαντάζομαι τα πρωινά θα είναι πιο άδεια από τα απογεύματα; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι ο "νορμαλ" κοσμος δεν παει πλεον στα ιντερνετ καφε. οποτε εχω περασει εξω απο ενα, παντα ειτε θα δω πιτσιρικαδες, ειτε νεους ανεργους που σκανε με τα λεφτα των γονιων τους για να ξεχασουν το γεγονος οτι πρεπει να βρουν δουλεια, ειτε γερους που ενας θεος ξερει σε τι σελιδες μπαινουνε.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι άδικο να κρίνουμε τους άλλους. Κάποιοι μπορεί να μην έχουν υπολογιστή/κονσόλα στο σπίτι, να μην έχουν τόσα χρήματα που χρειάζονται για να πάρουν, ή να έχουν ένα πιο παλιό που δεν τρέχει τα παιχνίδια που θέλουν. Και για κάποιους είναι διέξοδος. Κάποιοι δουλεύουν απλά περνούν εκεί ελεύθερο χρόνο. 

Φυσικά και είναι νορμάλ να πας, όπως είναι και νορμάλ να παίζεις. 

Επεξ/σία από ElisavetKat
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νετ καφέ. είναι τα καφενεία του μέλλοντος.

Μια χαρά νορμάλ είναι ο κόσμος εάν και εφόσον κινηθείς κεντρικά. Λιγότερο κόσμο θα βρεις νωρίς το πρωί ή αργά το βράδυ κατα ένα 80%. (Παίζει ρολο και το που είσαι πχ)

Δούλευα και σύχναζα σε νετ καφέ για αρκετά χρόνια και ο κόσμος δεν θα ασχοληθεί ιδιαίτερα αν είσαι κοπέλα, ο καθένας κοιτάει την δουλειά του πλέον.

Οι γυναίκες gamer ολοένα και αυξάνονται, πλέον δεν είναι καθαρά αντρικό σπορ σαν κάποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...