Προς το περιεχόμενο

Τρέξιμο χωρίς μπλούζα


cumulus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ εκεί που πάω για τρέξιμο οι μισοί τρέχουν χωρίς μπλούζα (δεν με χαλάει), η αστυνομία δεν έχει μπουζουριάσει κανέναν πάντως.. τώρα αν είναι παράνομο χμμ.. δηλαδή σε όλα τα νησιά, ψαροταβέρνες κτλ.. ολοι αυτοί είναι παράνομοι; ή κάτι χτίστες ξέρω γω που ναι χωρίς μπλούζα είναι και αυτοί παράνομοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πάντως και για λόγους υγιεινής καλό θα ήταν να φοράς ένα φανελάκι έστω, δεν νομίζω ότι θα σε επηρεάσει τρομερά το να φοράς ένα ελαφρύ φανελάκι, εκτός αν θες με δειχτεις φυσικά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό που λέει και ο πάνω θα προσθέσω πως αν θες όντως να σε βλέπουν, φόρα κάτι που να τονίζει τις γραμμές αλλά οπωσδήποτε φόρα κάτι γιατί η ακτινοβολία είναι επικίνδυνη ειδικά στην ελλάδα και επειδή τρέχεις δεν το καταλαβαίνεις. Μην πας γυμνός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, LittyMeek είπε

Πάντως και για λόγους υγιεινής καλό θα ήταν να φοράς ένα φανελάκι έστω, δεν νομίζω ότι θα σε επηρεάσει τρομερά το να φοράς ένα ελαφρύ φανελάκι, εκτός αν θες με δειχτεις φυσικά...

Ευτυχώς ή δυστυχώς δεν εχω τίποτα να δείξω 😀Αν δε το δοκιμάσεις χωρίς μπλουζάκι δεν μπορείς να καταλάβεις τι διαφορά που έχει στην εφίδρωση και εμένα μου το έλεγαν και δεν το πίστευα .

 

4 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Σε αυτό που λέει και ο πάνω θα προσθέσω πως αν θες όντως να σε βλέπουν, φόρα κάτι που να τονίζει τις γραμμές αλλά οπωσδήποτε φόρα κάτι γιατί η ακτινοβολία είναι επικίνδυνη ειδικά στην ελλάδα και επειδή τρέχεις δεν το καταλαβαίνεις. Μην πας γυμνός.

Άσε είμαι μαυριδερός εκ γενετής ,όποτε δεν καίγομαι με τίποτα .Λογω του σκούρου μου χρώματος εχω χρόνια έλλειψη βιταμίνης d ,όποτε είναι και ένα είδος θεραπείας για την έλλειψη ,σύμφωνα με τη γιατρό .Το χειμώνα παίρνω συμπληρωματα

Ευχαριστω όλους που ασχοληθήκατε με το τρομερό μου πρόβλημα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Για αυτό το τόνισα :

"τη δημόσια κυκλοφορία με ένδυμα που αφήνει ακάλυπτη την περιοχή του στήθους"

Έχεις δει καμία να τρέχει με τα στήθια έξω, να πηγαινουν πάνω κάτω κλπ? Και αν ναι που? (για ένα φίλο ρωτάω)

Δεν φτάνει αυτό, γιατί δεν έχουν όλες μεγάλα στήθη. Θα πρέπει να ενταχθούν τα μπούτια και τα κ-λ-μέρια στην όποια απαγόρευση... εκεί είναι το "σκάνδαλο"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο νομοθέτης λογικά δεν έχει ορισει ελάχιστο μέγεθος ρούχου για την κάλυψη του στήθους οπότε νομίζω με ένα ζευγάρι tit patch απο κανα sex shop εισαι καλυμμένος νομικά. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Xacti είπε

Δεν απαγορεύεται ούτε το τρέξιμο χωρίς μπλούζα ούτε η οδήγηση. Απλά δεν προτείνεται

Δεν ξέρω για τρέξιμο αλλά οδήγηση χώρις μπλούζα απαγορεύεται και τιμωρείται με πρόστιμο. 

Εμ δεν ξέρετε εμ παραπληροφορειται. 

Γιατι είναι δεδομένο ότι φοράς ζώνη. Και ζώνη στην τριβή με το δέρμα σε περίπτωση χτυπήματος μπορεί να σε κάψει η να σε τραυματίσει. Τιμωρείται βάση κοκ 

4 ώρες πριν, Xacti είπε

 

 

Επεξ/σία από costacurta
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, kaspito είπε

Να πάτε με ολόσωμα παραλία 😁 Δεν υπάρχει περίπτωση..

Ναι, μονο που δεν μιλάμε για παραλιες εδώ αλλα για αθλητικές δραστηριότητες σε περιοχές εντός του αστικού ιστού.

Παράνομο δεν ξέρω αν είναι το τρέξιμο χωρίς μπλούζα, σίγουρα όμως δεν είναι και το πλέον αρμόζον. Δεν το έχω κάνει ποτε και ούτε θα το έκανα. Ας ιδρώσω λίγο παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις.Φυσικα και θα τρέξεις χωρίς μπλούζα.Ειδικα 7 το πρωί στο άλσος που είναι σκέτη απόλαυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρέξιμο, τουλάχιστον για μένα είναι καλύτερο με ανάλαφρη μπλούζα για να απορροφάει το ποτάμι του ιδρώτα... άσε που το καλοκαίρι χωρίς μπλούζα θα γίνουμε θηράματα για τα κουνούπια τίγρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ElectricWheel είπε

Εγώ εκεί που πάω για τρέξιμο οι μισοί τρέχουν χωρίς μπλούζα (δεν με χαλάει), η αστυνομία δεν έχει μπουζουριάσει κανέναν πάντως.. τώρα αν είναι παράνομο χμμ.. δηλαδή σε όλα τα νησιά, ψαροταβέρνες κτλ.. ολοι αυτοί είναι παράνομοι; ή κάτι χτίστες ξέρω γω που ναι χωρίς μπλούζα είναι και αυτοί παράνομοι;

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...