Προς το περιεχόμενο

Bluetooth Speaker SAMSUNG Level Box Pro 39,9€ @germanos [TEΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, H+K=LFE είπε

Που Γερμανό ή Cosmote;

Δεν το βρίσκω...

Γερμανός..Πλάκα μας κάνουν για 5 λεπτά το είχαν διαθέσιμο?εγώ πρόλαβα κ το αγόρασα.sorry

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα και εγώ ένα πριν 30 λεπτά από τον Γερμανό.

Αγόρασα το χρυσό όμως στα στοιχεία της παραγγελιας μου δείχνει ότι πήρα το μαυρο!😀😀

Ευχαριστώ πολύ τον Ts.

Επεξ/σία από lakisman46
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lakisman46 είπε

Πήρα και εγώ ένα πριν 30 λεπτά από τον Γερμανό.

Αγόρασα το χρυσό όμως στα στοιχεία της παραγγελιας μου δείχνει ότι πήρα το μαυρο!😀😀

Ευχαριστώ πολύ τον Ts.

Σου ήρθε email?εμένα μόνο sms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα στο μυαλο μου να τσεκαρω σημερα Δευτερα μηπως παιξει καθολου διαθεσιμοτητα..
και οντως πριν καμια ωρα ειδα στο Γερμανο το χρυσο σε Χαμηλη διαθεσιμοτητα
οποτε εριξα μια παραγγελια.. αν και ξεκινησα απο το χρυσο, στη παραγγελια μου γραφει Μαυρο!
μετα βλεπω το εβαλε παλι Μη διαθεσιμο.. ισως να επαιξαν καποια κομματια απο ακυρωση; δε ξερω

αυτα αραγε να ειναι παλια παρτιδα; δηλαδη κατασκευης 2-3 χρονια πισω; η νεωτερα; θα παιζει ρολο για τη μπαταρια φανταζομαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εμενα  ενω πηρα χρυσο φαινονταν μαυρο στο μειλ και μιλησα μαζι τους, και μου επιβεβαιωσαν για το χρυσο !!!

Επεξ/σία από tapouts
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tapouts είπε

Κι εμενα  ενω πηρα χρυσο φαινονταν μαυρο στο μειλ και μιλησα μαζι τους, και μου επιβεβαιωσαν για το χρυσο !!!

αρα πηραμε καμποσα ατομα το χρυσο σημερα.. εμφανισαν κομματια που δεν ειχα πριν το ΣΚ.. τωρα απο που, ποιος ξερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα το χρυσό μοντέλο και αποτι βλέπω πάνω στο χαρτάκι που έχει στα πλάγια είναι κατασκευασμενο Οκτώβριο του 2016... Ελπίζω να μην έχω κανένα θέμα με την μπαταρία του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, dimitris1090t είπε

Παρέλαβα και γω σήμερα το χρυσό μοντέλο και αποτι βλέπω πάνω στο χαρτάκι που έχει στα πλάγια είναι κατασκευασμενο Οκτώβριο του 2016... Ελπίζω να μην έχω κανένα θέμα με την μπαταρία του 

Δηλ. 2,5 ετών μπαταρία :ph34r: Και νομίζω όπως και στα κινητά οι μπαταρίες έχουν μικρότερη εγγύηση (6 μήνες νομίζω) ενώ υπάρχουν και περιπτώσεις που τα καταστήματα δεν το δέχονται στους όρους της εγγύησης.

Επεξ/σία από Vasilis 07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνήθως είναι 6 μήνες η εγγυηση της μπαταρίας απο την ημέρα αγοράς. Οπότε αν έχει θέμα θα φανεί τώρα στην αρχή! Βέβαια το άλλο που με προβλημάτισε είναι οτι ήταν και τελείως ξεφωρτιστο. Οι υπόλοιποι που παραλάβατε πότε σας είναι κατασκευασμένο το ηχειάκι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του γερμανου οι καλες προσφορες (κινητα, computers,, ηχεια, Τηλεοράσεις κλπ) είναι παλια μοντελα 2-3-4 ετων , και θελει πολύ προσοχή, ιδιως σε προιοντα με μπαταριες,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, dimitris1090t είπε

συνήθως είναι 6 μήνες η εγγυηση της μπαταρίας απο την ημέρα αγοράς. Οπότε αν έχει θέμα θα φανεί τώρα στην αρχή! Βέβαια το άλλο που με προβλημάτισε είναι οτι ήταν και τελείως ξεφωρτιστο. Οι υπόλοιποι που παραλάβατε πότε σας είναι κατασκευασμένο το ηχειάκι?

Κ εμένα του 16 είναι και είναι ξεφωρτιστο τελείως..αλλά ρε παιδιά πολύ καλό..καθαρός ήχος . βέβαια σε ένταση θα ήθελα ένα τικ ποιο δυνατό αλλά σε τοσο δα κουτάκι τι να περιμένεις.και ένα άλλο μείον είναι το βάρος.

Επεξ/σία από daPro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...