Προς το περιεχόμενο
Νέος στη Revolut

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου ηρθε email οτι απο 15αυγουστο θα ξεκινησει να πληρωνουμε προμηθεια συναλλαγματος στις συναλλαγες μας.Νομιζω πως αν οντως ισχυει,ηρθε η ωρα να φυγουμε σιγα σιγα.

• Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 155
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ναι σε όλους. Brexit παίχτηκε 

Ναι γιατί έχει μικρές προμήθειες ανάληψης μετρητών και χρήσης της κάρτας καθώς και προμήθεια συναλλάγματος. Απλά πρέπει να έχεις προνοήσει μερικές μέρες πριν το ταξίδι να έχεις στείλει με έμβασμα τα χ

Καλησπέρα, υπομονή να κάνεις. Αν το βιάζεσαι στείλε στο τσατ να το επισπεύσουν. Visa είναι οι δωρεάν κάρτες και οι virtual. MasterCard είναι οι premium και metal.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 12/6/2021 στις 2:42 ΜΜ, stelios85 είπε

μου ηρθε email οτι απο 15αυγουστο θα ξεκινησει να πληρωνουμε προμηθεια συναλλαγματος στις συναλλαγες μας.Νομιζω πως αν οντως ισχυει,ηρθε η ωρα να φυγουμε σιγα σιγα.

Σε μένα δεν έχει έρθει κάτι.

Μπορείς να το ανεβάσεις;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπερα μια απορία , θέλω να προσθέσω χρήματα στον λογαριασμό μου στην revolut απο άλλη τράπεζα από πειραιωσ Που είχα από την αρχή.πως μπορώ να αλλάξω την κάρτα της Πειραιώς με μια άλλη  της εθνικής;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
40 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Καλησπερα μια απορία , θέλω να προσθέσω χρήματα στον λογαριασμό μου στην revolut απο άλλη τράπεζα από πειραιωσ Που είχα από την αρχή.πως μπορώ να αλλάξω την κάρτα της Πειραιώς με μια άλλη  της εθνικής;

Καλησπέρα, από την προσθήκη χρημάτων στην αρχική σελίδα, επιλέγεις κάρτα και μετά εισάγεις τα στοιχεία της κάρτας της εθνικής. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα γνωρίζει κανεις αν κανω μεταφορά εμβάσματος απο revolut σε Πειραιώς κρατάει προμήθεια? Και αν κανω ανάληψη απο atm τι προμήθεια κρατάει? 

Ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 ώρες πριν, delpetro είπε

Καλησπερα γνωρίζει κανεις αν κανω μεταφορά εμβάσματος απο revolut σε Πειραιώς κρατάει προμήθεια? Και αν κανω ανάληψη απο atm τι προμήθεια κρατάει? 

Ευχαριστώ! 

Η revolut δεν κρατάει προμήθεια. Η Πειραιώς θα κρατήσει περίπου 3€ εκτός και αν έχεις όρεξη να κάνεις πολλά εμβάσματα για να είσαι κάτω από το όριο χρέωσης εισερχομένων. 

Το ΑΤΜ επίσης θα κρατήσει ~3€

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.