Προς το περιεχόμενο

O κορυφαίος streamer του Fortnite, «Ninja», εγκαταλείπει το Twitch για το Mixer


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, timos71 είπε

Ανάλογα το game. Αν μιλάμε για κάποιο competitive πολλοί streamers είναι και επαγγελματίες παίκτες και πολλές φορές εξηγούν τι κάνουν και γιατί το κάνουν. Επίσης πολλές φορές απαντάνε σε απορίες των θεατών. Επίσης μεγάλο ποσοστό των streamer χρησιμοποιούν τα games σαν χαλί για να μιλήσουν για αλλά πράγματα. Εάν δεν σε ενδιαφέρει κάτι από τα 2 ναι είναι βαρετό να βλέπεις απλά ένα walkthrough.

Το να δεις 10 20 λεπτά κάποιον να παίζει το καταλαβαίνω. Για την περιέργεια. Όταν κάποιοι λιώνουν σε τέτοια channels δεν θεωρούνται gamers. Αλλά θα μου πεις εδώ έχει γίνει διάσημος ο 2J που το να δεις 5 λεπτά βίντεο του χάνεις 100 μονάδες IQ. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 17
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το να δεις 10 20 λεπτά κάποιον να παίζει το καταλαβαίνω. Για την περιέργεια. Όταν κάποιοι λιώνουν σε τέτοια channels δεν θεωρούνται gamers. Αλλά θα μου πεις εδώ έχει γίνει διάσημος ο 2J που το να δεις 5 λεπτά βίντεο του χάνεις 100 μονάδες IQ. 

Πόσο δίκιο έχεις για την τελευταία πρόταση που έγραψες... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω ότι θα προσγειωθεί απότομα.

Όχι το παλικάρι, το παλικάρι την έκανε τη μπάζα του, το Mixer εννοώ.

Υπάρχουν πολλοί υποψήφιοι για τη "θέση" του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Είμαι οπισθοδρομικος που δεν έχω μπει ποτέ twitch και ούτε ξέρω τι είναι το mixer πέρα από αυτό που χτυπάμε τα αυγά? Αυτό το πράγμα να κάθονται να βλέπουν τον άλλο να παίζει το θεωρώ την μεγαλύτερη μαλακια των τελευταίων χρόνων. Εγώ ξέρω ότι οι gamers παίζουν οι ίδιοι τα παιχνίδια όχι να βλέπουν τους άλλους να παίζουν. 

Δεν βλέπεις ποδόσφαιρο , μπάσκετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Αυτό το πράγμα να κάθονται να βλέπουν τον άλλο να παίζει το θεωρώ την μεγαλύτερη μαλακια των τελευταίων χρόνων. 

Εννοείς όπως γίνεται και με τα αθλήματα τόσα χρόνια? Κάποιοι παίζουν, κάποιοι βλέπουν από κοντά, κάποιοι από τηλεόραση 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκε και πρωτότυπο ψευδώνυμο,  απορώ πως το σκέφτηκε.  Νίντζα! 

Έβαψε και τα μαλλιά του σαν κραχμενη λου λου και η επιτυχία του χτύπησε την πόρτα! 

Όχι δεν ζηλεύω,  στεναχωριέμαι πραγματικά για το που οδεύουμε. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...