Προς το περιεχόμενο

O κορυφαίος streamer του Fortnite, «Ninja», εγκαταλείπει το Twitch για το Mixer


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Είμαι οπισθοδρομικος που δεν έχω μπει ποτέ twitch και ούτε ξέρω τι είναι το mixer πέρα από αυτό που χτυπάμε τα αυγά? Αυτό το πράγμα να κάθονται να βλέπουν τον άλλο να παίζει το θεωρώ την μεγαλύτερη μαλακια των τελευταίων χρόνων. Εγώ ξέρω ότι οι gamers παίζουν οι ίδιοι τα παιχνίδια όχι να βλέπουν τους άλλους να παίζουν. 

Λεγεται Entertainment. Καποιοι δεν εχουν χρονο να παιζουν και θελουν να παρακολουθουν γνωστους και φιλους, να τρολαρουν να καυλαντιζουν και να try-hardαρουν. Αυτο ειναι το twitch. Eγω θεωρω τη μεγαλυτερη μαλακια που βγαινεις να σχολιασεις οταν δεν εχεις ιδεα για τι πραγμα μιλας

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Λεγεται Entertainment. Καποιοι δεν εχουν χρονο να παιζουν και θελουν να παρακολουθουν γνωστους και φιλους, να τρολαρουν να καυλαντιζουν και να try-hardαρουν. Αυτο ειναι το twitch. Eγω θεωρω τη μεγαλυτερη μαλακια που βγαινεις να σχολιασεις οταν δεν εχεις ιδεα για τι πραγμα μιλας

Σωστός, όπως γνωρίζουμε άλλωστε η Ελλάδα έχει γεμίσει προπονητές, οικονομολόγους και κριτικούς τέχνης που κατηγοροιοποιούν τα σου ανάλογα με τι τους αρέσει, άσχετα αμα δε βγάζουν λεφτά από το αντικείμενο, αυτοί ξέρουν καλύτερα άλλωστε. Όσο "πρόβατο" είναι ενας follower του Ninja και κάθε άλλου διασκεδαστή streamer, άλλο τόσο "πρόβατο" είναι κάθε follower που περιμένει ένα χρόνο να βγει μια σειρά να τη δει, περιμένει τους Ολυμπιακούς αγώνες, το μουντιάλ, το μουντομπάσκετ, το nba, super league, ένα θέατρο κτλ.

 

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΠΑΜΕ, ΚΑΛΟ ΣΟΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ, ΕΣΥ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ; ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΑΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

Επιτυχημενος επαγγελματιας!!!! ??? ΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! Μωρε μπραβο αντιληψη!!!!! Κ αυτοι που παιζουν "επαγγελματικα" ΠροΠο, η ρουλετα ζωη ολοκληρη, οταν τα πιασουν καμια φορα, γιατι ειναι αρρωστοι τζογαδοροι, ενω αυτος ο ανεκδιηγητος ειναι επαγγελματιας???? 

Απο που σου κατεβαινουν τοσο εξυπνα συμπερασματα αδερφε? Ουτε σπουδασε κατι, ουτε εμαθε τεχνη, ουτε το Twitch, oυτε το Mixer του ανηκουν. Ενας βλακακος ειναι, που επειδη ετσι συμφερει καποιες πολυεθνικες εγινε πλουσιος. Ουτε σε κανεναν ειναι χρησιμος, ουτε θα τον θυμομαστε σε μια βδομαδα, ουτε ανακαλυψε την πενικιλινη, ουτε πατησε ποδι στον Τιτανα, ουτε τιποτε ΑΠΟΛΥΤΩΣ το επικοδομητικο εκανε. 

Τετοια χαμηλατατου επιπεδου υποκειμενα υπαρχουν κ "μεγαλουργουν" μονο κ μονο γιατι υπαρχουν τα αλλα υποκειμενα που μετρανε τα παντα με το ΧΡΗΜΑ. Τιποτε αλλο δεν υπαρχει- μονο το χρημα. Δεν μας νοιαζει τι εχει κανει, τι ειπε, τι καταφερε, ο κοσμος να καιγεται γυρω μας σημασια δεν εχει, ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 500.000 ΤΟ ΜΗΝΑ!!!! Τοτε ειναι ο καλυτερος......

Κ υστερα απορεις που η κοινωνια γυρω σου παει στον αγυριστο???? Για φερε εργατες κ βαλε ΕΣΥ καμια εικοσαρια καθρεφτες σπιτι σου αδερφε.....

ΕΓΩ του εβαλα like φιλε! (λολ) 

Κ οχι δεν ειμαι λαθος- εσυ εισαι 100%. 

Αυτο που σε ξεπερναει κ δεν καταλαβαινεις ειναι οτι η κοινωνια ΔΕΝ διαμορφωνεται απο τις τεχνολογικες εξελιξεις, αλλα απο μερικους ζαμπλουτους που διευθυνουν καποιες πολυεθνικες. Αυτοι ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ τις μοδες. Δεν αφηνουν καμια τεχνολογια να μας οδηγησει πουθενα, αν ΑΥΤΟΙ δεν θελουν. ΑΥΤΟΙ εχουν τις πλατφορμες, ΑΥΤΟΙ εχουν τις ιδεες, ΑΥΤΟΙ κατεχουν κ την τεχνολογια. Αν νομιζεις οτι θα αφησουν καποιους "πυροβολημενους" επιστημονες που ανακαλυψαν (π.χ.) τα ρουτερ, η τα σερβερ, να δημιουργησουν κοινωνικα ρευματα..... εισαι στον πεμπτο κ πας για τον εκτο (υπνο) κ μολις αλλαξες πλευρο....

Νομιζεις οτι τα τρισεκατομμυρια που εχουν τα ξοδευουν στα μπαρ με τις γυναικες? Τι νομιζεις οτι τα κανουν τα λεφτα? Τα πινουν ουισκακια το καλοκαιρι στην παραλια? Οχι φιλε μου. Πληρωνουν κ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ τα κοινωνικα ρευματα που εμεις τα προβατα θα ακολουθησουμε (νομιζοντας οτι κατι ξερουμε). ΑΥΤΟ τα κανουν τα λεφτα τους.

Το Youtube κ το Twitch κ το Google, κ το Μixer, υπαρχουν εκει για ενα λογο!! Οχι για να σου κανουν την ζωη καλυτερη. Αλλα για να σε αποβλακωσουν εντελως. Να σου παρουν το μοναδικο αγαθο που διαθετεις--> τον χρονο σου. Χρονο που αν δεν τον εδινες απλοχερα σε αυτα τα "μαγαζακια" τους, ποιος ξερει.... μπορει κ να εβαζες τις φωνες! Μπορει κ να αγανακτουσες!! Μπορει κ να μιλαγες για τα πραγματικα προβληματα με κανα φιλο!!! Ποιος ξερει.... Μπορει κ οχι, αλλα νομιζεις οτι θα το αφησουν στην τυχη???? Νομιζεις οτι κολλανε μπρικια, η οτι πουλανε ασπιρινες, φιλε μου??? 

Αυτη η μικρη καστα πλουσιων που κυβερνα πισω απ τις κουρτινες φιλε μου, κανει μια κ μονο δουλεια----> ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΕΞΟΥΣΙΑ με τα λεφτα της, κ με την εξουσια ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΦΤΑ !!!! (make sense, no?)

Ολα τα "μαγαζακια" που δημιουργουν εχουν εναν κ μοναδικο σκοπο- να σπαταλησουμε την ζωη μας σε εντελως ανουσια πραγματα, ενοσω αυτοι κυβερνανε κ καθοριζουν τα ορια μεσα στα οποια θα ζησουμε. ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. Εκει αρχιζει κ τελειωνει η φιλοσοφια τους. Αν εσυ θες να νομιζεις οτι καποιοι καλοι επιστημονες "ετυχε" να ανακαλυψουν το διαδυκτιο, κ καποιοι αλλοι καλοι φοιτητες "ετυχε" να εχουν καποιες καλες ιδεες κ να φτιαξουν το Google, facebook, youtube κλπ, κ ολα αυτα "ετυχε" να γινουν μοδα γιατι μας αρεσαν.... καλη σου νυχτα φιλε μου.... Γιατι για να το νομιζεις αυτο χρειαζεται να διαγραψεις απ την λογικη σου τις τραπεζες που δωσαν τα δανεια για να γινουν ολα αυτα (που κανενας δεν αναφερει), τις οικογενειες στις οποιες ανηκουν ολοι αυτοι (κ ποτε δεν μιλανε), το "σβησιμο" του οποιου ανταγωνισμου ειχαν (που κανενας δεν φαινεται να θυμαται...), τους μεγαλομετοχους στους οποιους ανηκουν ολα αυτα (κ που ποτε δεν ξερουμε τα ονοματα τους), κ τα συμφεροντα που ολα αυτα εξυπηρετουν (κ ολοι μα ολοι προτιμαν να αγνοουν). Αν, λοιπον, για να καταληξεις στο συμπερασμα σου, χρειαστηκε να "παραλειψεις" ολα αυτα τα δεδομενα, εισαι ο τελευταιος που δικαιουται να με λεει "λαθος" γιατι εκανα ενα like !!! (make sense again, no?)

Οποτε, αντι να μας λες οπισθοδρομικους γιατι δεν μας αρεσει κατι σαν το streaming, καλυτερα αρχισε να αναρωτιεσαι τι δεν εχεις ψαξει κ γιατι αυτα που λες ειναι ελλειπη, γιατι -κατα την ταπεινη μου γνωμη-, εν ετη 2019, το να μιλας χωρις να εχεις πολυπλευρη γνωση του γιγνεσθαι ειναι το οπισθοδρομικο.

Ολοι πεσατε κ τον αρπαξατε απ τα μουτρα με το ποδοσφαιρο. Ξεχνατε ομως τι λεγαμε πριν λιγες μονο δεκαετιες.... Ποιος θυμαται τι ελεγε ο πολυς ο κοσμος οταν επι δικτατοριας εγινε μοδα το ποδοσφαιρο??? Θυμαστε τι λεγαν ολοι οταν ο Παναθηναικος πηγε τελικο??? Σας το λεω εγω, για να μην κουραζεστε--> Η δικτατορια το ειχε "κανονισμενο" για να κολλησουν ολοι (οι αντρες εκεινη την εποχη) τη φατσα τους σε μια τηλεοραση κ να μην μιλανε για την κυβερνηση που ειχαμε!!!!! Να γινουν μοδα τα γηπεδα για να πηγαινουν εκει ολοι κ να μην πηγαινουν στα καφενεια (που γινονταν οι πολιτικες κουβεντες) !!

Ποιος το θυμαται αυτο παιδες????? 

Μιλατε οτι το streaming ειναι το ιδιο ηλιθιο οσο το να παρακολουθεις ποδοσφαιρο, αλλα ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΡΟΠΟ δεν φανταζεστε οτι η "εξουσια" το χρησιμοποιει ακριβως για τον ιδιο λογο? Δλδ, οι ομοιοτητες σταματαν στο ακροατηριο κ δεν προχωραν στα αφεντικα? Αυτος που παρακολουθει ποδοσφαιρο ειναι βλακας κ τον ταιζουν κουτοχορτο να μην αντιδρα. Αυτος που παρακολουθει παιχνιδια στο διαδυκτιο μπορει να ειναι κ αυτος βλακας, αλλα δεν τρωει κουτοχορτο ε???? 

Λολ μιλαμε.................... Ποσο ιδιοι ειμαστε ολοι............... Περναν τα χρονια, αλλαζουν οι γενιες, κ ολα τα ιδια μενουν..... Κ ελεγε πιο πανω ο φιλος ο nhxt οτι η τεχνολογια μας αλλαζει.... Τιποτα δεν αλλαζει. Το καφενειο εγινε net cafe, το ταβλι  fortnite, η τηλεοραση internet, κ το προπο καναλι streaming.....

δηλαδη οι live streaming υπηρεσιες μπηκαν απο τις κυβερνησεις για να κρατανε τους λαους κοιμισμενους. μαλιστα.

Aluminum-Foil-ThinkstockPhotos-186017738

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, KilliK είπε

δηλαδη οι live streaming υπηρεσιες μπηκαν απο τις κυβερνησεις για να κρατανε τους λαους κοιμισμενους. μαλιστα.

Aluminum-Foil-ThinkstockPhotos-186017738

ΛΟΥΜΠΕΝ Προλεταρία και ξερό ψωμί.

Επίσης μας ψεκάζουν επειδή βρήκαν υδατάνθρακες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, KilliK είπε

δηλαδη οι live streaming υπηρεσιες μπηκαν απο τις κυβερνησεις για να κρατανε τους λαους κοιμισμενους. μαλιστα.

Aluminum-Foil-ThinkstockPhotos-186017738

 

 

 

Πωπω ω αστα αδερφε και να σκεφτεις!!! Ειμαστε οι ελληνες φιλοι της τεχνολογίας εμεις!... 

 

Αν στην ελληνική κοινότητα του insomnia διαβάζεις αυτα τα psycho hoaxes να λέγονται στα σοβαρά, φαντάσου ποσο μεσαίωνα  θα βρεις στην πραγματική ελληνική κοινωνία... 

 

 το χω πει.... Και το λεω....

 

 

 

 

 Θελω απεγνωσμένα να βρω να βαλω το τσιπακι του 666 επιτέλους να γλυτώσω απο ολους αυτούς τους δαύτους!!!!!..... 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, KilliK είπε

δηλαδη οι live streaming υπηρεσιες μπηκαν απο τις κυβερνησεις για να κρατανε τους λαους κοιμισμενους. μαλιστα.

 

Ναι οι κυβερνησεις μας κυβερνανε κ οχι αυτοι που τις χρηματοδοτουν.... Ναι, ναι... εχεις δικιο.... 

Φιλε μου αν δεν ξερεις να διαβασεις ελληνικα δεν φταιω εγω. Ενα κατεβατο εγραψα κ εξηγησα την αποψη μου περαν του δεοντος. Τωρα εσενα σου κατεβηκε κατι, νομισες οτι καταλαβες κ την πεταξες.

https://me.me/i/intel-inside-idioi-outside-intel-inside-idiot-outside-photographic-prints-f7b020e93142460d81bd768fe8cc0c63

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

Ναι οι κυβερνησεις μας κυβερνανε κ οχι αυτοι που τις χρηματοδοτουν.... Ναι, ναι... εχεις δικιο.... 

Φιλε μου αν δεν ξερεις να διαβασεις ελληνικα δεν φταιω εγω. Ενα κατεβατο εγραψα κ εξηγησα την αποψη μου περαν του δεοντος. Τωρα εσενα σου κατεβηκε κατι, νομισες οτι καταλαβες κ την πεταξες.

https://me.me/i/intel-inside-idioi-outside-intel-inside-idiot-outside-photographic-prints-f7b020e93142460d81bd768fe8cc0c63

Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ γιατί κλείδωσαν σήμερα τη διπλή ευκαιρία στο ΓιουΣιΝτί - Ντέρι Σίτι? Αφού είναι καραμπινάτο διπλάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ilos είπε

Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ γιατί κλείδωσαν σήμερα τη διπλή ευκαιρία στο ΓιουΣιΝτί - Ντέρι Σίτι? Αφού είναι καραμπινάτο διπλάκι.

Ουτε ξερω γιατι πραμα μιλας φιλε. Παρε κ συ το ιδιο λινκ- στην ιδια οικογενεια ανηκεις.

https://me.me/i/intel-inside-idioi-outside-intel-inside-idiot-outside-photographic-prints-f7b020e93142460d81bd768fe8cc0c63

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SilverMachine είπε

Ουτε ξερω γιατι πραμα μιλας φιλε. Παρε κ συ το ιδιο λινκ- στην ιδια οικογενεια ανηκεις.

https://me.me/i/intel-inside-idioi-outside-intel-inside-idiot-outside-photographic-prints-f7b020e93142460d81bd768fe8cc0c63

Ευχαριστώ, αλλά έχω AMD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επόμενη κουβέντα vs αν αξίζουν τα λεφτά που βγάζουν όσες δείχνουν λίγο κwlo, λίγο μπούτι και μια πρέζα από βζι...

Επεξ/σία από AtiX
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ilos είπε

Ευχαριστώ, αλλά έχω AMD.

Αν δεν εχεις να πεις κατι για το ζητημα του streaming μην ποσταρεις. Σταματα το σπαμαρισμα σε παρακαλω. Δεν μου καιγεται καρφι τι εχεις. Αν ηταν οι ανθρωποι να χαρακτηριζονταν απο τα ηλεκτρονικα τους, θα ησουν ο καλυτεροτερος. Αλλα ελα μου ντε............... 

Σε παρακαλω μην γραφεις οτι σου κατεβαινει μονο κ μονο για να... δεν ξερω κ γω τι παριστανεις. Ασε καναν αλλον με πραγματικη γνωμη να μιλησει. Θα ηθελα να διαβασω ατομα με αποψη επι του streaming κ τις κοινωνικες του προεκτασεις- οχι εναν που σπαμαρει οτι του ερθει. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

Αν δεν εχεις να πεις κατι για το ζητημα του streaming μην ποσταρεις. Σταματα το σπαμαρισμα σε παρακαλω. Δεν μου καιγεται καρφι τι εχεις. Αν ηταν οι ανθρωποι να χαρακτηριζονταν απο τα ηλεκτρονικα τους, θα ησουν ο καλυτεροτερος. Αλλα ελα μου ντε............... 

Σε παρακαλω μην γραφεις οτι σου κατεβαινει μονο κ μονο για να... δεν ξερω κ γω τι παριστανεις. Ασε καναν αλλον με πραγματικη γνωμη να μιλησει. Θα ηθελα να διαβασω ατομα με αποψη επι του streaming κ τις κοινωνικες του προεκτασεις- οχι εναν που σπαμαρει οτι του ερθει. 

Οκ σταματάω, ένα τελευταίο μόνο. Σαν Πάουλι- Γκροίτερ Φιρτ Η/Τ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zygorito είπε

Σωστός, όπως γνωρίζουμε άλλωστε η Ελλάδα έχει γεμίσει προπονητές, οικονομολόγους και κριτικούς τέχνης που κατηγοροιοποιούν τα σου ανάλογα με τι τους αρέσει, άσχετα αμα δε βγάζουν λεφτά από το αντικείμενο, αυτοί ξέρουν καλύτερα άλλωστε. Όσο "πρόβατο" είναι ενας follower του Ninja και κάθε άλλου διασκεδαστή streamer, άλλο τόσο "πρόβατο" είναι κάθε follower που περιμένει ένα χρόνο να βγει μια σειρά να τη δει, περιμένει τους Ολυμπιακούς αγώνες, το μουντιάλ, το μουντομπάσκετ, το nba, super league, ένα θέατρο κτλ.

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΠΑΜΕ, ΚΑΛΟ ΣΟΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ, ΕΣΥ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ; ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΑΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.

Αυτο που λες θα εστεκε αν δεν εκανες ενα λαθος στον "ορισμο"-

Εξηγεις ενα κοινωνικο φαινομενο -γιατι το streaming ειναι μαζικο, οχι μεμονομενη κατασταση- με αναλυση ψυχολογιας, -που ειναι καθαρα ατομικη. Δεν γινεται επειδη καποιος σκεφτεται οπως λες, να εξηγησουμε την συμπεριφορα μιας μεγαλης ομαδας ανθρωπων που βλεπουν το streaming ασχημα. 

Το να νομιζει καποιος οτι το γουστο του ειναι το σωστο κ αυτο που γουσταρουν οι αλλοι ειναι "λαθος" (η χειροτερο) ειναι μια πiο τις βασικες αυταπατες του εγω. Μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε για να εξηγησουμε ατομικη συμπεριφορα. Οχι ομαδικη- γιατι τα ατομα που αντιπαθουν το streaming ειναι μια πολυ μεγαλη ομαδα, σεβαστου μεγεθους φιλε. Μετα, το περιοριζεις στα ελληνικα δεδομενα, ενω το διαδυκτιο κ η "διασκεδαση" του (<- σε εισαγωγικα) ειναι παγκοσμια. Στην Αμερικη δεν ειναι γεματος ο τοπος με προπονητες, οικονομολογους, κριτικους τεχνης, κ ομως, ενα μεγαλο μερος της κοινωνιας συχαινεται το streaming. Αρα, αυτο που λες δεν κολαει. Ουτε για Ελλαδα, ουτε για εξωτερικο.

Κ δεν θα γινοταν αλλοιως, γιατι αντι κανονικης εξηγησης, προσπαθεις να αναλυσεις χρησιμοποιοντας γενικευσεις κ στερεοτυπα..... Βασικα, κανεις αυτο ακριβως που κατηγορεις οτι κανουν οι αλλοι. Λες οτι γνωριζεις, λεγοντας κατι αναποδεικτο κ στηριζοντας το με κατι λογικα λαθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Χαιρομαι που μεγαλωσα παιζοντας εξω μεχρι το βραδυ ενω τα 15χρονα σημερα καθονται και βλεπουν καποιον αλλον να παιζει παιχνιδια υπολογιστη.

Ο ορισμός του οπισθοδρομικου... μονο που τα 15χρονα σημερα δεν βλέπουν απλα κάποιον να παίζει, αλλά παίζουν κι αυτά και ειναι gamers όπως και συ. Απλά εσύ για κάποιον οπισθοδρομικο λόγο, θεωρεις μεγάλη μαλακια οταν κάποιος βλέπει τους άλλους να παίζουν κι ας είναι gamers.

Πίσω στη τρώγλη λοιπον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...