Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή προϊόντος στο Banggood.


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχει επιχειρήσει κάποιος να στείλει δέμα πίσω στο banggood; 

*είχα πρόβλημα με ένα tvbox android και καθώς έκανα την διαδικασία μέσω paypal μου ζήτησε ο Κινέζος να το στείλω πίσω ώστε αφότου το λάβει να πάρω τα χρήματα μου πίσω.

Το θέμα είναι ότι η διεύθυνση που αναγράφεται στο paypal μήνυμα είναι λίγο μπέρδεμα. Πώς να γράψω τα στοιχεία του παραλήπτη ( banggood ) πάνω στο δεμα;

 

Banggood Technology Co., Limited

Attn:Tan Hai,Mobile:18022404232 Add:No.27,Si Li South Road,Daping Village,Tangxia Town Dongguan city Guangdong Province 523721 China 沙田, 新界 HK

Να το γράψω χύμα; Επειδή σίγουρα θα με ρωτήσουν στα ΕΛΤΑ τι απ' όλα αυτα είναι διεύθυνση, οδός κλπ. Επίσης με το τελωνείο τι γίνεται;

Επίσης ο πιο φθηνός τροπος να το στείλω; Ως απλό δέμα με κωδικό αποστολής ή επιστολή; Γιατί είναι σε μέγεθος σαν κουτί κινητού τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, ότι και να γράψεις στα ΕΛΤΑ θα σου πουν οκ. Αυτοί απλά το παραδίδουν στο αντίστοιχο ΕΛΤΑ της Κίνας και εκείνοι το παραδίδουν. Αν δεν το παραδοσουν τότε το επιστρέφουν στην χώρα αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις μάγκες. Δευτέρα το στέλνω και θα ενημερώσω για τη διαδικασία, πόσο καιρό πήρε να φτάσει σε αυτούς καθώς και το τι έγινε με το  refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2019 στις 7:28 ΜΜ, Vasileios-gr είπε

Θα το στείλεις επιστολικό ταχυδρομείο. Το δέμα είναι πανάκριβο.

Είχες δίκιο τελικά. 9,20€ μου βγήκε ενώ ως δέμα θα ανέβαινε παραπάνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά είναι λογικό να έχει παγώσει από τις 7 του μήνα;

Μάλιστα μου ήρθε και ίδιο δεύτερο μήνυμα από το Paypal να ξαναστείλω το κωδικό αποστολής + φωτογραφία

 

IMG_20190811_173530.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...