Προς το περιεχόμενο

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 [PC]


_Xistenze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα τρέξει άνετα.

Επίσης η ταχύτητα στο ονλαιν δεν ορίζεται από τους χρήστες είναι πάντα 0.

Τέλος ξέρει κάποιος πως μπορώ να ανεβάσω ριπλέι του pes2020 σε Υutube, Vimeo κτλ κτλ;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, με την τελευταία αναβάθμιση στο settings.exe υπάρχει η επιλογή για v-sync με τρεις επιλογές. Off v- sync 1 και v- sync 2. Γνωρίζει κάποιος τη διαφορά  1 με το 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά δυο ερωτήσεις να σας κανω αν μπορείτε να βοηθήσετε γτ εγω ειμαι ακομα στο ντεμο. 

Εχει κοσμο το ονλινε στο pc σε ολνινε division? 

Το speed του game  στο ονλινε ειναι πιο γρήγορο απο οτι ενα game quick match με το κομπιούτερ το ιδιο ισχύει κ στην φουλ έκδοση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Ένας φίλος ρωτάει πότε θα κυκλοφορήσει το ελληνικό pro evolution 2020 για Pc γιατί βλέπω στο skroutz.gr δεν υπάρχει κάτι ακόμα. Ξέρουμε τίποτα;  Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Έχω να παίξω pes από το 2009 καθώς με είχε κερδίσει το Φιφα αλλά με τα βίντεο που βλέπω από το 20 ψιλοπορωθηκα με το προ. Η ερώτηση μου είναι η εξής, με ονόματα, ομάδες και πρωταθληματα είναι κομπλέ το παιχνίδι η έχει θέματα όπως παλιά; Το online δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Πχ θέλω να πάρω μια ομάδα από την αγγλια και να παίξω 10 χρονιές με μεταγραφές κλπ όπως στο φιφα. Γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, giannis2429 είπε

Καλησπέρα. Έχω να παίξω pes από το 2009 καθώς με είχε κερδίσει το Φιφα αλλά με τα βίντεο που βλέπω από το 20 ψιλοπορωθηκα με το προ. Η ερώτηση μου είναι η εξής, με ονόματα, ομάδες και πρωταθληματα είναι κομπλέ το παιχνίδι η έχει θέματα όπως παλιά; Το online δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Πχ θέλω να πάρω μια ομάδα από την αγγλια και να παίξω 10 χρονιές με μεταγραφές κλπ όπως στο φιφα. Γίνεται;

Ναι γινεται, Master League ειναι το mode που σε ενδιαφερει να παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι άκουσα για 25 ευρώ από Voidu (πιθανώς με αγγλική ΙΡ) αλλά δεν το έχω επιβεβαιώσει. Θα το ελέγξω γιατί με ενδιαφέρει η φετινή περίπτωση για κάνα Master League στη χάση και στη φέξη σε PC. Θα είναι το πρώτο Pro που αγοράζω από το 2008, οπότε και το γύρισα στο Fifa μέχρι να το παρατήσω κι αυτό έτσι όπως το εχουν κάνει. 

Με προβληματίζει μόνο που στο Steam είναι αρκετοί που γράφουν ότι το demo ήταν αρκετά διαφορετικό σε σχέση με την τελική έκδοση. Το demo μου αρέσει πάρα πολύ, τόσο σε PS4, όσο και σε PC. Πόσο διαφορετικό να είναι πια... 

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 ευρώ τελικά από κλειδάδικο. Τιμή που πιστεύω δεν θα τη μετανιώσω. Και τώρα master league σε όσο πιο χαμηλή κατηγορία γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...