Προς το περιεχόμενο

MicroSD 32GB €2.20 @AliExpress


teotsi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποιος ο λόγος σε συσκευή που εχεις πολύτιμα δεδομένα ΣΟΥ πιθανόν μοναδικά (πχ φωτογραφίες βίντεό ΣΟΥ) να τα αποθηκεύσεις σε κάτι τόσο επίφοβο.  Και τσάμπα να μου το δίνανε δεν αξίζει το ρίσκο όταν μία επώνυμη 32GB εχει πέσει στα 5 ευρώ.

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τη λογική αυτών που πήραν 2 να "υπάρχουν" (..ως ωρολογιακές βόμβες να προσθέσω🕓 ) . 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 20 μέρες συνεχούς καταγραφής εχω να πω ότι είναι μια χαρά η κάρτα. Κατέγραψε 29gb χωρις κανενα απόλυτης θεμα και έχει και ωραίο κίτρινο χρωματικό! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3 πηρα εδω και 10 μερες  λειτουργώ τις 2 κανονικα... μια σε IP camera μια σε Raspberry.. Ειναι αρκετα αργες..Νομιζω οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ξερουμε τι αγοράζουμε..,, 

Επεξ/σία από argi73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/8/2019 στις 1:25 ΠΜ, isay είπε

Δεν βρίσκω το προηγουμενο θεμα που ειχε ανοιχτεί, αλλά τοτε ειχα βαλει μια παραγγελία, η οποια έφτασε την Παρασκευή (δεν το πιστευα). Έκανα test πλήρους εγγραφής και αναγνωσης με card reader usb 2.0 και η χωρητικότητα ήταν κανονική (29GB) και οχι fake οπως περιμενα. Απο ταχυτητες εγγραφής ήταν στο 10 και αναγνωσης επαιζε από 19 εως 24. Για τα λεφτά που εδωσα ήταν πολύ ευχαριστη έκπληξη και καπάκι εβαλα αλλες δυο παραγγελία. Για το player του αυτοκινητου και σαβουρομεταφορές αρχείων είναι αψογη. Δε θα ρισκαρα σημαντικα αρχεία αλλά το βαθος χρόνου θα δείξει. 

Edit : Ειχα παρει την 32αρα αδερφακι απο το ιδιο μαγαζι https://www.aliexpress.com/item/32899266394.html

Σε συνέχεια προηγουμενης αναρτησης μου. Σήμερα παρέλαβα μια δεύτερη κάρτα (αυτή τη φορά μπλε με το ασπρο ανθωπάκι). Εκανα ακριβώς την ιδια διαδικασία ελέγχου και είχα ακριβώς τα ιδια αποτελέσματα, χωρίς κανενα error ή προβλημα. Συνοπτικά ειμαι στο 2/2.

Τις επομενες ημέρες αναμένω αλλη μια παραγγελία με 3 κίτρικες και θα ρίξω σχετική ενημέρωση.

Παρατηρώ όμως οτι to μαγαζί υπάρχει αλλα οχι το "ιδιο προϊόν". Τώρα του αλλαξε ονομα σε lemiwei και αυξησε την τιμή στα 3 δολλάρια (εγω τι ειχα πάρει 2,5 δολλάρια).. Δε νομιζω να ψωνίσω αλλες σε τετοια τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/8/2019 στις 6:53 ΜΜ, isay είπε

Σε συνέχεια προηγουμενης αναρτησης μου. Σήμερα παρέλαβα μια δεύτερη κάρτα (αυτή τη φορά μπλε με το ασπρο ανθωπάκι). Εκανα ακριβώς την ιδια διαδικασία ελέγχου και είχα ακριβώς τα ιδια αποτελέσματα, χωρίς κανενα error ή προβλημα. Συνοπτικά ειμαι στο 2/2.

Τις επομενες ημέρες αναμένω αλλη μια παραγγελία με 3 κίτρικες και θα ρίξω σχετική ενημέρωση.

Παρατηρώ όμως οτι to μαγαζί υπάρχει αλλα οχι το "ιδιο προϊόν". Τώρα του αλλαξε ονομα σε lemiwei και αυξησε την τιμή στα 3 δολλάρια (εγω τι ειχα πάρει 2,5 δολλάρια).. Δε νομιζω να ψωνίσω αλλες σε τετοια τιμή. 

Σε συνέχεια, συνεχειας προηγουμενης αναρτησης μου, σήμερα έφτασαν και οι αλλες 3 που ειχα παραγγείλει. Τις περασα από τα ίδια test, συν επιπλεον τους εκανα και ενα τεστ με το ChkFlsh. Όλες πέρασαν το τεστ και ειχα ιδια αποτελεσματα σε ταχυτητες. Οποτε 5/5. Η πρωτη ήδη κλείνει εβδομάδα σε android tv box για torrent και παει μια χαρα. Για οσο αντεξει και δεν αγχωνομαι καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...