Προς το περιεχόμενο

Ερωτημα για το ροδακι του ποντικιου


rus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι τις προαλλες όταν το πιεζα κατω στο εικονιδιο του ie μου ανοιγε σελιδα. Ξαφνικα σταματησε αυτή η λειτουργια, μηπως ξερετε πως να την επαναφερω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎5‎/‎8‎/‎2019 στις 10:40 ΜΜ, rus είπε

Μεχρι τις προαλλες όταν το πιεζα κατω στο εικονιδιο του ie μου ανοιγε σελιδα. Ξαφνικα σταματησε αυτή η λειτουργια, μηπως ξερετε πως να την επαναφερω?

Έχεις κάνει όλα τα windows updates; Σε άλλες εφαρμογές δουλεύει το κουμπάκι όταν το πατάς ή σταμάτησε γενικότερα μήπως; Κάνε uninstall τους drivers για το ποντίκι σου από το device manager, επανεκκίνηση και δες τι γίνεται. Για το εικονίδιο του ie δοκίμασε shift+αριστερό κλικ αντί για το ροδάκι μέχρι να βρεις τι φταίει. 

Τι windows έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Koeman είπε

Έχεις κάνει όλα τα windows updates; Σε άλλες εφαρμογές δουλεύει το κουμπάκι όταν το πατάς ή σταμάτησε γενικότερα μήπως; Κάνε uninstall τους drivers για το ποντίκι σου από το device manager, επανεκκίνηση και δες τι γίνεται. Για το εικονίδιο του ie δοκίμασε shift+αριστερό κλικ αντί για το ροδάκι μέχρι να βρεις τι φταίει. 

Τι windows έχεις;

Δεν ειναι θεμα win updates γιατι τις εχω κλειστες, ενώ το φαινομενο παρατηρηθηκε ξαφνικα τις προαλλες. Να σου πω ότι μιλαω για το ροδακι, όχι για το κουμπακι. Το ροδακι αυτό της κυλισης δουλευει κανονικα κατά τ' αλλα.  Aπεγκατεστησα και περασα drivers από το site του κατασκευαστη, αλλα χωρις αποτέλεσμα. Δε ξερω αν ειναι θεμα ρυθμισεων ή χαλασε το ροδακι. 

Win 7 Ultimate 64 SP1.

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...