Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο αυτοκίνητο


steliosklo22@gmail.com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Καινουργιος και πρωτη φορά που γραφω οπότε θα ζητούσα την κατανοηση σας. Ευχαριστώ.

Ειμαι 35 χρονών και ψαχνω για αυτοκίνητο μεταχειρισμενο μεχρι 15.000€. Εχω ενα μπόμπιρα 2 χρονων και περιμενουμε με το καλο και το 2ο τον Μάρτιο. Επειδη θελω να κανω και τριτο παιδί θα με βοηθουσε πολυ η γνώμη σας. 

Κατι τελευταίο... Σήμερα μου ειπε γνωστός να μην βλεπω τα tsi μεχρι 1400κυβικά γιατί δεν αντεχει η μηχανή το τουρμπο και θα ειμαι συνέχεια στο συνεργείο. Η αλήθεια σκεφτομουν σοβαρα και μονο το VW SHARAN... 

Από οδήγηση κυρίως εντός χωριού οχι κεντρο Θεσσαλονίκης. Και από άνοιξη μέχρι φθινόπωρο ταξίδι στην Ξάνθη, Κιλκίς γενικα περιφερεια.  Ευχαριστώ και σορυ αν κούρασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για 5μελη οικογενεια θα σου προτεινα καποιο SUV αφου εισαι και εκτος πολης.

Μπορεις να βρεις παρα πολλα με τοσα λεφτα ακομα και Honda CRV του 2008 σαν το δικο μου και νεοτερο αλλα εχει μεγαλη καταναλωση εντος πολης . Εκτος καπου στα 11 λιτρα ανα 100 χλμ .Ωραιο αυτοκινητο όμως.

Κοιτα και για Vitara  στα 1600 κυβικα .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/8/2019 στις 9:57 ΠΜ, TikiTaka23 είπε

qashqai έχεις σκεφτεί; 

Κλουβί... Το πήρε ο αδελφός μου πριν λίγες μέρες. Πορτ μπαγκαζ αστείο... έβαλε μόνο 2 βαλιτσακια μικρά και γέμισε χαχα. Από χώρους για 3 παιδικά καθισματακια; Ούτε καν. Μόνο τεχνολογία για οδηγό συνοδηγό. Το οδήγησα 5 λεπτά και κατέβηκα γιατί ήταν ψηλό Σαν φορτηγό. Γενικά χάλια.... Σ'ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Skoda Octavia 7 αρι  προτείνω μεγάλο άνετο αυτοκίνητο όμορφο ευχάριστο σε ταξίδια και όχι μόνο. αξιόπιστο γενικά   με τεράστιο πορπαγκαζ  

Επεξ/σία από christopher0016
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...