Προς το περιεχόμενο

Το Huawei Mate 30 Pro θα έχει δύο μεγάλους 40MP αισθητήρες για τις κάμερες του


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το απλο Note 10 θα ειναι η εξελιξη του note9 με υποβαθμιση στην ιδια την οθονη απο 1440p σε 1080p και με υποβαθμιση και στην μπαταρια απο 4000Mah σε 3500mah και χωρις θυρα ακουστικων?

Δεν μου φαινεται και για πολυ εξελιξη αυτο.

Απλα προσπαθουν να δικαιολογησουν την αυξηση της τιμης βγαζοντας ενα φθηνοτερο note που στην τελικη κανεις δεν ζητησε.

Ο πραγματικος διαδοχος του Note 9 θα ειναι το note10pro ας μην κοροιδευομαστε μεταξυ μας. Αυτη ειναι η φετινη ναυαρχιδα που θα βγει για να κοντραρει(οσο μπορει βεβαια)το mate30pro.

Δεν πήρα χαμπάρι ότι έριξαν την ανάλυση, δίκιο έχεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΔΕΝ ειμαι ευχαριστημένος με τις βραδυνές σε s9plus ειτε se βιντεο ειτε σε φωτογραφίες .

Εως το απόγευμα 

ναι, μαμαει το εργαλείο αλλά έως εκει

μάλλον πρέπει να μεταβω στους καπλιατσαδες Κινέζους  μελλοντικά !

 

απλα οι γνωστες λένε η huawei υπερεχει στις φωτογραφίες αλλα ειναι τραγικά πισω στο video ακόμα και τώρα ... 

 

 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pacahontas III milagros είπε

ΔΕΝ ειμαι ευχαριστημένος με τις βραδυνές σε s9plus ειτε se βιντεο ειτε σε φωτογραφίες .

Εως το απόγευμα 

ναι, μαμαει το εργαλείο αλλά έως εκει

μάλλον πρέπει να μεταβω στους καπλιατσαδες Κινέζους  μελλοντικά !

 

απλα οι γνωστες λένε η huawei υπερεχει στις φωτογραφίες αλλα ειναι τραγικά πισω στο video ακόμα και τώρα ... 

 

 

Βρες gcam κ για s9 plus  κάνει θαύματα σε αρκετά χαμηλό φωτισμό..   Εγώ αν κ φουλ ευχαριστημένος απτό s10 plus  κάποια στιγμή ίσως δοκιμάσω huawei εφόσον βάλει πάλι 2 ηχεία, 2k  οθόνη  σούπερ κ σε βίντεο  κ το service της smartec που δεν παίζονται οι τύποι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως εχω δει βιντεο απο νυχτερινο μαγαζι απο φιλο με p20 pro και μου έφυγε το κλαπετο!

Η ζωη κινείται πάνω σε κάποιες σταθερές,μια απο αυτές ειναι και η φυσική.

Εκ των πραγμάτων λοιπόν ενας τετοιος μεγαλος αισθητήρας δίνει σαφέστατο προβάδισμα στο τι βλέπει.

Άρα φωτογραφία βίντεο.

Το soft η κυρία google μας απέδειξε οσαν εκκλησία τι μπορεί να δωσει στο αποτέλεσμα ενός jpeg.

Και λέω εκκλησία διοτι μέσο dev η gcam εχει μπει σε πολλά κινητά του λαού.

Αλλα η Huawei δεν κινείται σωστά, κινείται παρα πολύ σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Fulgore είπε

Θα τα δεις αναλυτικα αυριο με το καλο που λογικα θα επιβεβαιωθουν οι φημες.

Θα είμαι ο πρώτος που θα κράξει ανά είναι έτσι τα περί ανάλυσης, δεν το βλέπω όμως πουθενά ρεσυ. Μακάρι να μην είναι έτσι τα πράματα! Τώρα διαβάζω τιμές 1099 για το plus και 950 για το απλό στο gsmarena. Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, vagosd είπε

Αυτό ταυτόχρονα είναι ξεφτίλα και για τη leica που για κάποια χρήματα δίνει το όνομα της χωρίς την τεχνολογία της 

Οταν βαζεις το ονομα σου, βαζεις την υπογραφή σου και αρα εχεις ορισει τα στανταρ ποιοτητάς σου ωστε να μην κοροϊδεψεις τον κοσμο που εμπιστευεται την φημη σου. 

Εαν εβαλαν απλα το ονομα τους δεν ειναι μαλακες η Huawei αλλα η Leica και μαλιστα τερμα μαλακες εαν τελικα τα ριχνουν στους αλλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ένα άρθρο πριν δυο χρονια σίγουρα ίσως τρία που η Leica εξηγούσε τη συνεργασία της με την Huawei.
Είχε αναφερθεί σε 5-6 τομείς που βοηθησε συμβουλευτικά.
Το έψαξα λίγο δε μπορώ να το βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, JcD είπε

Θα είμαι ο πρώτος που θα κράξει ανά είναι έτσι τα περί ανάλυσης, δεν το βλέπω όμως πουθενά ρεσυ. Μακάρι να μην είναι έτσι τα πράματα! Τώρα διαβάζω τιμές 1099 για το plus και 950 για το απλό στο gsmarena. Για να δούμε.

Θα το μαθουμε πρωτα ο Θεος σε λιγη ωρα τι θα ισχυει.

Οι φημες παντως περι νεου exynos οπως ειδες μεσα πεσανε.

Τωρα για το mate30pro του θεματος,το βλεπω να σκασει στα 1059-1099ευρω αρχικη τιμη αν κρινουμε ποσο ειχε το mate20pro περυσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yes Mate..!

1 ώρα πριν, Imperia είπε

Θυμάμαι ένα άρθρο πριν δυο χρονια σίγουρα ίσως τρία που η Leica εξηγούσε τη συνεργασία της με την Huawei.
Είχε αναφερθεί σε 5-6 τομείς που βοηθησε συμβουλευτικά.
Το έψαξα λίγο δε μπορώ να το βρω.

πως γίνετε να βοήθησε συμβουλευτικά και να έβαλε το ονομα της πάνω..? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nosstrom είπε

Yes Mate..!

πως γίνετε να βοήθησε συμβουλευτικά και να έβαλε το ονομα της πάνω..? 

Δε μπορώ να το γνωρίζω.

Μπορεί κάποιος να το μεταφράσει "προδιαγραφές by Leica" και έτσι έχει το δικαίωμα να πατήσει πίσω τη στάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...