Προς το περιεχόμενο

xiaomi airdots pro


chris.inthenet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στα 60 συν 5 μεταφορικα αξιζουν?υπαρχει κατι αλλο?μοναχα τα honor πλησιαζουν σε τιμη αλλα εχουν usb και οχι type c,τα σαμσουνγκ buds λιγακι ξεφευγουν σε τιμη.εκτιμω καθε γνωμη εκ των προτερων ,ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/8/2019 στις 1:54 ΜΜ, chris.inthenet είπε

στα 60 συν 5 μεταφορικα αξιζουν?υπαρχει κατι αλλο?μοναχα τα honor πλησιαζουν σε τιμη αλλα εχουν usb και οχι type c,τα σαμσουνγκ buds λιγακι ξεφευγουν σε τιμη.εκτιμω καθε γνωμη εκ των προτερων ,ευχαριστω!

Τα χρησιμοποιώ κοντά στον μήνα τώρα σχεδόν καθημερινά. Τα πήρα στα 70€ , ευχαριστημένος είμαι. Από μπαταρία δεν έμεινα ποτέ ακόμα, χρήση περισσότερο στο αυτοκίνητο για κλήσεις. 

Πολύ καλός ήχος, προς το μπάσο. Σε ακούν καθαρά από την άλλη πλευρά της γραμμής.

Ένα πρόβλημα μόνο, σοβαρό, που όμως νομίζω ότι δεν το έχουν μόνο αυτά, αλλά γενικότερα η κατηγορία. Σε βίντεο υπάρχει καθυστέρηση στον ήχο. Πράγμα που σημαίνει πως ο ήχος δεν πάει με τα χείλη, οπότε για θέαση νετφλιξ κτλ είναι ακατάλληλα. 

Αν σε απασχολεί μόνο κλήσεις, μουσική, είναι άριστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 11/8/2019 στις 7:39 ΜΜ, StigmaX είπε

Τα χρησιμοποιώ κοντά στον μήνα τώρα σχεδόν καθημερινά. Τα πήρα στα 70€ , ευχαριστημένος είμαι. Από μπαταρία δεν έμεινα ποτέ ακόμα, χρήση περισσότερο στο αυτοκίνητο για κλήσεις. 

Πολύ καλός ήχος, προς το μπάσο. Σε ακούν καθαρά από την άλλη πλευρά της γραμμής.

Ένα πρόβλημα μόνο, σοβαρό, που όμως νομίζω ότι δεν το έχουν μόνο αυτά, αλλά γενικότερα η κατηγορία. Σε βίντεο υπάρχει καθυστέρηση στον ήχο. Πράγμα που σημαίνει πως ο ήχος δεν πάει με τα χείλη, οπότε για θέαση νετφλιξ κτλ είναι ακατάλληλα. 

Αν σε απασχολεί μόνο κλήσεις, μουσική, είναι άριστα. 

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα της καθυστέρησης του ήχου σε βίντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Lvus είπε

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα της καθυστέρησης του ήχου σε βίντεο?

Αν βλέπεις βίντεο μέσω kodi ναι. Και γενικότερα σε όποια εφαρμογή υποστηρίζει την αλλαγή offset του ήχου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...