Προς το περιεχόμενο

Τέλος βάζει η Google στην εφαρμογή Trips


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, fytotech είπε

Πολλά χρόνια δεν μπορεί να τη χρησιμοποιείς. Το 2016 βγήκε. 

Και δύο χρόνια να τη χρησιμοποιεί,χρόνια είναι άρα καλά τα έγραψε 😉😉😉

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ούτε την ήξερα, ούτε την είχα ακούσει, ούτε την είχα δει ποτέ. 

😋

Κρίμα! είδες τι μας έκανες; έκλεισε 😂😋🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς στην Λάρισα το χρησιμοποιούμε πάρα πάρα πολλά χρόνια. Θυμάμαι την γιαγιά μου που έλεγε όταν με έβλεπε με κανένα σκισμένο ρούχο.... Πάλι το τρυπς; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν πολύ χρήσιμη. Είχες όλες τις κρατήσεις σε ένα σημείο μαζεμένες, εφόσον τις είχες κάνει μέσω Gmail. Μπορούσες να κατεβάσεις τα αξιοθέατα για χρήση χωρίς Ίντερνετ, όποτε μπορούσες να κανείς πλάνο διακοπών στο αεροπλάνο. Μιας που είχε όλα τα αξιοθέατα χωρισμένα σε κατηγορίες και με review από το google maps, μπορούσες να κανονίζεις γρήγορα πως θα περνούσες το απόγευμα σου σε επαγγελματικά ταξίδια. Για μεγάλες πόλεις είχε itenary  με το ποια αξιοθέατα συνδυάζονται καλά την ίδια μέρα, πληροφορίες για συγκοινωνίες και αλλά πολλά. Ήταν από τις πιο χρήσιμες εφαρμογές που είχα στο κινητό.

 

Τα εναλλακτικά που προτείνουν, δηλαδή ο συνδυασμος google.com/travel και google maps απλά δεν είναι τόσο καλά και απαιτούν σύνδεση στο Ίντερνετ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις καλύτερες στο είδος της . Και έβλεπες αξιολογήσεις καταστημάτων κλπ απευθείας από το google maps . Την δούλεψα πολυ σε ένα ταξίδι που είχα πάει στην Ιταλία ... ας ελπίσουμε να ενσωματώσει τα καλύτερα χαρακτηριστικά της μέσα στο google maps !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην ειχα δοκιμασει οταν ειχε πρωτοβγει για να οργανωσω το 3μερο στην Ρωμη που θα πηγαινα και τι να δω... δεν με βολεψε ΠΟΤΕ.

τελικα κατεληξα να βαλω τα σημεια ενδιαφεροντος με αστερακι στα αγαπημενα κ να μου τα εμφανιζει στο χαρτη με με διαφορετικο συμβολο τα σημεια που ειχα βρει για φαγητο και να οργανωσω το τι θα δω ανα μερα αναλογως του τι βρισκεται πιο κοντα, για να μην κανω κυκλους. Βολεψε απιστευτα περισσοτερο το να κοιταω το χαρτη κ να παταω πανω στο σημειο ενδιαφεροντος για να δω λεπτομεριες κ να αποφασιζω για επομενο αξιοθεατο παρα αυτη η εφαρμογη.. Σαν βοηθητικη εφαρμογη εχω το θεϊκο Κeep που κρατας οτι σημειωση θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφαρμογή ήταν αρκετά χρήσιμη. Έκανες εξαιρετική οργάνωση ταξιδιού. Το μόνο μειονέκτημα της ήταν ότι δε φόρτωνε ούτε έστελνε δεδομένα στο maps. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, george1807 είπε

Άμα πας μέχρι το Ζούμπερι ναι δεν την ξέρεις. Άμα όντως ταξιδεύεις είναι πολύ βοηθητική.

Αρα τωρα σε βλεπω να ερχεσαι στο Ζουμπερι μαζι μου. Τριτη καντινα δεξια.

Τι παθαμε χωρις τη βοηθεια αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, -Dimitris- είπε

Αρα τωρα σε βλεπω να ερχεσαι στο Ζουμπερι μαζι μου. Τριτη καντινα δεξια.

Τι παθαμε χωρις τη βοηθεια αυτη.

Ακόμα και για Ζούμπερι άσχετος είσαι. Το καλό σποτ είναι δεύτερη καντίνα αριστερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, george1807 είπε

Ακόμα και για Ζούμπερι άσχετος είσαι. Το καλό σποτ είναι δεύτερη καντίνα αριστερά.

Δεν ειχα την εφαρμογη για να με κατευθυνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...