Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Galaxy Note10 και Galaxy Note10+ είναι τα «απόλυτα εργαλεία για power users»


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, TPointSystems είπε

Πολλά τα λεφτά για κάτι που  αναπληρώνεται από ένα καλό  Tablet  

oroposonline.gr

Ή με 20 ταξίδια στον Ωρωπό πχ - πως μου ρθε τωρα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, micr0g είπε

εχεις πολλα οπως ο8ονη,ηχεια,καμερες και ποιοτητα.

Δεν εχεις πιασει στα χερια σου το προ για αυτο το λες, για το πενακι συμφωνω για ολα τα αλλα δεν θα το ελεγα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Τα μοντέλα της κόστους 400-500 ευρώ είναι οι ναυαρχίδες της της παρούσας συζήτησης και δεν έχουν αντίπαλο (xiaomi mi9 ) στο κυριότερο ζήτημα που μετράει αυτή τη στιγμή στην ταλαίπωρη Ελλάδα μας. ΚΟΣΤΟΣ ΠΡΟΣ ΑΠΟΔΟΣΗ.

Μαρεσει που το τελευταιο το εβαλες και με κεφαλαια.

Στα 550ευρω που κοστιζει απο Ελλαδα το Mi9 128gb,υπαρχει

  • το Oneplus 7 απο το επισημο site,
  • το mate20pro
  • το S10/e
  • Βασικα πριν λιγο καιρο(για να γυρισουμε στα του Note)εβρισκες στα χρηματα του Mi9 128gbτο Note9 που περαν του περσινου τσιπ που φοραγε,σε ολα τα αλλα ηταν καλυτερο.

Εσυ εχεις μεινει ακομα στις τιμες που εχουν οι συσκευες day one?

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, NOODLE είπε

Μονο εμένα μου θυμίζει στο σχήμα ίδιο με το xz premium? (ξεχαστε για λιγο τα bezels) και κοιτάξτε το
παρ ολα αυτα το τηλέφωνο φαίνεται πολυ τουμπανο μένει να το δούμε και στη πράξη

Εγω νομιζα οτι εβγαλε καινουργιο κινητο η χαβαουι..p30 pro σαμι ινοβατιον..Ολη η ευρωπη κλαιγεται που οτι κοροιδευε το εχει λουστει μονο στο ινσομνια λενε ολοι καλα λογια..λες και περνουν ποσοστα.καταταλλα τα ιδια σαπακια οπως παντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Ledis said:

Κανένας λόγος αναβάθμισης από το Motorola StarTac μου. 

Ίσως η αποστολή μυνημάτων να είναι καλός λόγος για αναβάθμιση από το Motorola Flare, αλλά ποιός στέλνει sms πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε θέμα που αφορά κινητό της Samsung, της Apple ή τώρα τελευταία και της Huawei, θα υπάρχουν σχόλια που θα προσπαθούν να μας πείσουν πόσο value είναι τα Xiaomi, πόσο τυχεροί αισθάνονται αυτοί που με 200 και 300 ευρώ εχουν εμπειρία ναυαρχίδας του χιλιάρικου και πόσο κορόιδα είναι όλοι οι υπόλοιποι που τους αρμέγουν οι μεγαλοεταιρίες.

Αφού βλέπετε ότι δεν βάζουμε μυαλό και θα συνεχίσουν να μας τα παίρνουν γιατί χαλάτε τη ζαχαρένια σας ; 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, paris_chav είπε

Σε κάθε θέμα που αφορά κινητό της Samsung, της Apple ή τώρα τελευταία και της Huawei, θα υπάρχουν σχόλια που θα προσπαθούν να μας πείσουν πόσο value είναι τα Xiaomi, πόσο τυχεροί αισθάνονται αυτοί που με 200 και 300 ευρώ εχουν εμπειρία ναυαρχίδας του χιλιάρικου και πόσο κορόιδα είναι όλοι οι υπόλοιποι που τους αρμέγουν οι μεγαλοεταιρίες.

Αφού βλέπετε ότι δεν βάζουμε μυαλό και θα συνεχίσουν να μας τα παίρνουν γιατί χαλάτε τη ζαχαρένια σας ; 

 

Αυτοί φταίνε? Εμείς που τους δίνουμε σημασία φταίμε!

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως ακομα δεν εχω καταλαβει τι θα πει "power user".Και σε τελικη αναλυση εγω τι ειμαι?

Ειμαι "power user" ή κατι αλλο..

Αναρωτιεμαι με βαση μονο τον τιτλο "Τα νέα Galaxy Note10 και Galaxy Note10+ είναι τα «απόλυτα εργαλεία για power users»"

Εγω ενα πτωχο redmi K20 PRO εχω κ ενα XS Max 

Τι ειμαι αραγε? power ή non-power user???

Το πενακι κανει τον power user? Οπως η δουλεια τον αντρα??που ελεγε κ ενα παλιο καλο λαικο τραγουδι..

Επεξ/σία από xenkato
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Μια από τα ίδια. Πλέον όσοι γνωρίζουν την μάρκα Xiaomi βλέπουν αυτές τις συσκευές και γελούν και τα μουστάκια τους. Μόνο αν κόστιζε κάτω από 600 ευρώ θα ήταν τίμια αγορά. 

Και γιατί δεν βγάζει μια τέτοια συσκευή η Xiaomi και να την πουλάει 600-700€ να πάρει μαζέψει όλο το χαρτί από την αγορά;;;

Μήπως δεν μπορεί;;;Μήπως δεν έχει την τεχνογνωσία,και την ποιότητα για τέτοιες συσκευές;;;Μήπως δεν θα μπορεί να την διαθέσει κάτω από τα 800+€???Εγώ απλά πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει  αγοραστικό κοινό για μια τέτοια συσκευή με το brand Xiaomi,σε τιμές ναυαρχίδας...Όλα μαζί είναι η απάντηση στο ρητορικό ερώτημα μου...

Εγώ έχω συσκευή Xiaomi,αλλά την δουλειά την κάνω με το Note 8...Απλα δεν υπάρχει σύγκριση σε επαγγελματικό επίπεδο...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, strack147 είπε

Δεν εχεις πιασει στα χερια σου το προ για αυτο το λες, για το πενακι συμφωνω για ολα τα αλλα δεν θα το ελεγα 

Το ειχα και το πουλησα μεσα σε 2 ημερες!Μαπα το καρπουζι εκτος του software.

10 ώρες πριν, baiosss είπε

Η παραπληροφόρηση στο μεγαλείο της. Αλλά εδώ μιλάμε για τα Note 10/10+.

Οτι πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με ενθουσίασε καθόλου το νέο Note. Πέρα από την εμφάνιση που είναι ίσως το πιο ωραίο note που έχω δει,
1) δεν είδα σοβαρές προσθήκες/κάτι innovative σε σχέση με το προηγούμενο
2) ίδιες κάμερες με το s10+ (που σημαίνει ότι θα μείνει πολύ πίσω μόλις παρουσιαστούν τα νέα Mate 30/pixel 4)
3) χρέωση φορτιστή 45w με 50€ (χαμογελάει η Huawei)
4) το μικρό Note είναι ο φτωχός συγγενής που του λείπουν αρκετά και δε βρίσκω κανένα λόγο αγοράς του σε σύγκριση με το πολύ καλύτερο s10+

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xenkato είπε

Παντως ακομα δεν εχω καταλαβει τι θα πει "power user".Και σε τελικη αναλυση εγω τι ειμαι?

Ειμαι "power user" ή κατι αλλο..

Αναρωτιεμαι με βαση μονο τον τιτλο "Τα νέα Galaxy Note10 και Galaxy Note10+ είναι τα «απόλυτα εργαλεία για power users»"

Εγω ενα πτωχο redmi K20 PRO εχω κ ενα XS Max 

Τι ειμαι αραγε? power ή non-power user???

Το πενακι κανει τον power user? Οπως η δουλεια τον αντρα??που ελεγε κ ενα παλιο καλο λαικο τραγουδι..

redmi K20 PRO  κ ενα XS Max? μάλλον mberdemenos user εισαι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...