Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Galaxy Note10 και Galaxy Note10+ είναι τα «απόλυτα εργαλεία για power users»


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, leonproniknidis είπε

Δεν ταλαιπωρούμαι καθόλου. Απλώς διαθέτω και εκμεταλλεύομαι την απαραίτητη νοημοσύνη που μου έδωσε ο Θεός.

Και έχω μια μεγάλη απορία. Γιατί όλοι μιλάτε με τόσο ειρωνικό τρόπο? Τόση αμάθεια και αγένεια μαζεμένη πρώτη μου φορά.

Δλδ εσυ που υποτιμας ολους τους αλλους επειδη εχουν διαφορετικες  επιλογες και καταναλωτικες αναγκες και μαλιστα αναφερεις πως γελας μαζι τους  με αυτες τις επιλογες τους  δεν εισαι ειρωνικος  και αγενης  τι εισαι ?

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
28 minutes ago, leonproniknidis said:

Όχι που ζεις. Κάνεις Unlock τον Bootloader Και περνάς global δίχως καμία διαφήμιση και πάει ακόμη ποιο γρήγορα. Αν και δεν ξέρω τι ακριβώς λες μιας και το δικό μου είναι από infoquest και δεν υπάρχει ίχνος διαφήμισης πουθενά.

 

Screenshot 2019-08-09 at 12.26.44.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, leonproniknidis είπε

Δεν ταλαιπωρούμαι καθόλου. Απλώς διαθέτω και εκμεταλλεύομαι την απαραίτητη νοημοσύνη που μου έδωσε ο Θεός.

Και έχω μια μεγάλη απορία. Γιατί όλοι μιλάτε με τόσο ειρωνικό τρόπο? Τόση αμάθεια και αγένεια μαζεμένη πρώτη μου φορά.

Αυτό δεν σημαίνει ότι ο καθένας θέλει να σπαταλήσει τον χρόνο του να κάνει αυτά τα πράγματα. Προσωπικά θέλω αυτό που θα αγοράσω να παίζει Out of the box. Και που ξέρω να φλασάρω, δεν θα ασχοληθώ ποτέ. Έχω πολύ πιο σημαντικά πράγματα. Όταν ήμουν φοιτητής και είχα άπειρο χρόνο και όρεξη ασχολιόμουν.

Επίσης, το ότι εσύ και άλλοι 10 εδώ μέσα ξέρετε να φλασάρετε ROMs, δεν σημαίνει ότι ο κόσμος γενικά ξέρει τι είναι αυτό. Μιλάμε για ένα απίστευτα μικρό ποσοστό. Για κάθε άνθρωπο που ξέρω στον περίγυρό μου που ξέρει, έχω άλλους 40 που δεν ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια συσκευή έχει 550 ευρώ (mi 9 128gb) και η άλλη έχει 1150 ευρώ (note 10+) και εσείς τις συγκρίνετε, congrats. Πάμε τώρα να συγκρίνουμε καρπούζια με πεπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, leonproniknidis είπε

Δεν ταλαιπωρούμαι καθόλου. Απλώς διαθέτω και εκμεταλλεύομαι την απαραίτητη νοημοσύνη που μου έδωσε ο Θεός.

Και έχω μια μεγάλη απορία. Γιατί όλοι μιλάτε με τόσο ειρωνικό τρόπο? Τόση αμάθεια και αγένεια μαζεμένη πρώτη μου φορά.

Βάλε και Gcam, γιατί αλλιώς προκοπή δε βλέπεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, baiosss είπε

Βάλε και Gcam, γιατί αλλιώς προκοπή δε βλέπεις.

Gcam χρειάζονται και τα σαπια 1+.τόσα λεφτά ζητάνε πλέον και δεν έχουν μια κάμερα της προκοπής.Να μη πω για τα άλλα και βγω οφ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Gcam χρειάζονται και τα σαπια 1+.τόσα λεφτά ζητάνε πλέον και δεν έχουν μια κάμερα της προκοπής.Να μη πω για τα άλλα και βγω οφ.

Την ειπες την πατάτα σου. Πιάσε 7Pro, δούλεψε την κάμερα σε βραδινές, και έλα να μας ξαναπείς. Και μην πεις την γνωστή ατάκα, το είχα και το έδωσα. Δεν πιάνει πια.

Επεξ/σία από baiosss
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Gcam χρειάζονται και τα σαπια 1+.τόσα λεφτά ζητάνε πλέον και δεν έχουν μια κάμερα της προκοπής.Να μη πω για τα άλλα και βγω οφ.

Μια χαρά φωτογραφίες βγάζουν τα op7, είσαι ήδη off με το υπάρχον σχόλιο.

Άσχετο αλλά περιμένω reviews τώρα του note10+ στο οποίο θα τονίζεται στα αρνητικά το βάρος και ο όγκος του γιατί στα op7 pro αυτό είναι το προφανές αρνητικό σημείο του κινητού και όλοι το ανέφεραν εκτός και αν τα gramms της sammy είναι ελαφρύτερα από τα gramms της 1+ κάτι σαν το "έχω ένα κιλό βαμβάκι και ένα κιλό σίδερο, ποιο είναι ποιο βαρύ?" 🤣

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Μα δεν συγκρίνονται. Ψάξε το λίγο στο ίντερνετ. Και δεν εννοώ φυσικά ότι είναι κατώτερο το Mi9. 

Και προσέχουμε τι γράφουμε φίλε και το έχουμε ψάξει αρκετά.  

Ολοι οι ψαγμένοι εδώ μαζεύτηκαν, ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του και εσύ με το πρήξιμο με το Μi9

Και δηλώσεις τύπου όσοι γνωρίζουν γνωρίζουν, και όσοι δε γνωρίζουν δε γνωρίζουν και τόχουμε ψάξει και τόχουμε κάνει και ράνει

Μάθατε όλοι τη Xiaomi λες και είναι πανάκεια, ή λες και οι υπόλοιποι εδώ μέσα είναι άσχετοι όλοι και αγοράζουν ότι νάναι, ενώ οι ψαγμένοι πονηροί αγοράζουν Xiaomi με 500 subrands και 800 μοντέλα με τα ίδια ονόματα

 

17 ώρες πριν, paris_chav είπε

Δεν εχει αντιπαλο το Mi9.

Μην κοιτας που στα 400-500 παιζουν συσκευες οπως το mate 20 pro. 

Που να συγκριθει αυτο με το Mi9, σωστα ;

Παιδια ας προσεχουμε τι γραφουμε ωρες ωρες. Καταλαβαινω την αγαπη σας για τη Xiaomi αλλά να υπαρχει και ενα οριο.

Δεν είναι η αγάπη για τη Χiaomi φίλε μου, είναι η ανάγκη του καθενός να πεταχτεί σε ένα θέμα που δεν αφορά σύγκριση κινητών και να πει τη λαλακία του για να δείξει πόσο ψαγμένος είναι σε προσωπικό επίπεδο και ότι οι υπόλοιποι είναι όρνια που δεν ξέρουν ότι υπάρχουν φτηνές λύσεις και ότι τους πιάνουν τον κ..ο 

Αυτό είναι ξεκάθαρα και τίποτε άλλο, αλλιώς υπάρχουν πολλά θέματα που αφορούν τη Xiaomi για να δείξει την αγάπη του

 

14 ώρες πριν, paris_chav είπε

Σε κάθε θέμα που αφορά κινητό της Samsung, της Apple ή τώρα τελευταία και της Huawei, θα υπάρχουν σχόλια που θα προσπαθούν να μας πείσουν πόσο value είναι τα Xiaomi, πόσο τυχεροί αισθάνονται αυτοί που με 200 και 300 ευρώ εχουν εμπειρία ναυαρχίδας του χιλιάρικου και πόσο κορόιδα είναι όλοι οι υπόλοιποι που τους αρμέγουν οι μεγαλοεταιρίες.

Αφού βλέπετε ότι δεν βάζουμε μυαλό και θα συνεχίσουν να μας τα παίρνουν γιατί χαλάτε τη ζαχαρένια σας ; 

Γιατί θέλει ο καθένας να πεταχτεί και να πει τη λαλακία του!

 

3 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Πολλά είναι ακόμη, σε 2 μήνες που θα έχει πέσει στα 150 θα το κτυπήσω για να έχω και εγώ ναυ αρχίδα  με κορυφαία σπεκσ και υποστήριξη κορυφαία

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leonproniknidis είπε

Δεν ταλαιπωρούμαι καθόλου. Απλώς διαθέτω και εκμεταλλεύομαι την απαραίτητη νοημοσύνη που μου έδωσε ο Θεός.

Και έχω μια μεγάλη απορία. Γιατί όλοι μιλάτε με τόσο ειρωνικό τρόπο? Τόση αμάθεια και αγένεια μαζεμένη πρώτη μου φορά.

Ρε φίλε, μακάρι κάποια στιγμή να με αξιώσει το Θεό να ζήσω την εμπειρία χρήσης Xiaomi στην καθημερινή μου ζωή

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12746-Επίσημη-έναρξη-της-VIP-υπηρεσίας-μας-προς-όλα-τα-μέλη-μας/

Περιμένω πως και πως να αποκτήσω Xiaomi συσκευή + Xiomi-miui Hellas VIP Best for the best

Θέλω να κάνω join την παρέα

thelo_na_kano_join_thn_parea.png.bcf77532fad5b68ba0ca981ceb18ba90.png

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Δεν έχουν ανάγκη από εγγύηση τα Xiaomi. Δεν το ήξερες? Τυπική είναι και αυτή. Αξιόπιστες κατασκευές. 

Το ίδιο έλεγαν και για τον Τιτανικό

 

2 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Όχι που ζεις. Κάνεις Unlock τον Bootloader Και περνάς global δίχως καμία διαφήμιση και πάει ακόμη ποιο γρήγορα. Αν και δεν ξέρω τι ακριβώς λες μιας και το δικό μου είναι από infoquest και δεν υπάρχει ίχνος διαφήμισης πουθενά.

Πάλι καλά δλδ που δεν ξέρεις και για ποιό πράγμα ακριβώς λέει!

 

2 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

Δεν ταλαιπωρούμαι καθόλου. Απλώς διαθέτω και εκμεταλλεύομαι την απαραίτητη νοημοσύνη που μου έδωσε ο Θεός.

Και έχω μια μεγάλη απορία. Γιατί όλοι μιλάτε με τόσο ειρωνικό τρόπο? Τόση αμάθεια και αγένεια μαζεμένη πρώτη μου φορά.

Γιατί (μιας και έχεις απαραίτητη νοημοσύνη) 

1)Με τον τρόπο που γράφεις υποτιμάς τις γνώσεις και την εμπειρία των άλλων χρηστών

2) Πετάχτηκες από το πουθενά σε ένα θέμα που αφορά την παρουσίαση των νεων notes και μας πλασάρεις μούρη με τη XIaomi

3)Μας λες αμαθείς και αγενείς...

Αυτά

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, baiosss είπε

Την ειπες την πατάτα σου. Πιάσε 7Pro, δούλεψε την κάμερα σε βραδινές, και έλα να μας ξαναπείς. Και μην πεις την γνωστή ατάκα, το είχα και το έδωσα. Δεν πιάνει πια.

Ότι σε βολεύει για να δικαιλογησεις τα 700-φεύγα€.η οθόνη στα 90hz έβαλαν να αλλάζει όπως στα ipad ή μένει κολλημένο και δεν βγάζει μέρα η μπαταρία;

46 λεπτά πριν, music_lover είπε

Μια χαρά φωτογραφίες βγάζουν τα op7, είσαι ήδη off με το υπάρχον σχόλιο.

Άσχετο αλλά περιμένω reviews τώρα του note10+ στο οποίο θα τονίζεται στα αρνητικά το βάρος και ο όγκος του γιατί στα op7 pro αυτό είναι το προφανές αρνητικό σημείο του κινητού και όλοι το ανέφεραν εκτός και αν τα gramms της sammy είναι ελαφρύτερα από τα gramms της 1+ κάτι σαν το "έχω ένα κιλό βαμβάκι και ένα κιλό σίδερο, ποιο είναι ποιο βαρύ?" 🤣

Μια χαρά δεν βγάζει,εξ ου και τα τόσα update στη κάμερα.Επίσης σε διάφορα review λένε να βάλετε τη Gcam γιατί έχει ελλείψεις η μάνα εφαρμογή.Και δεν βγάζει σαν αιφον η σαμυ.δεν δικαιολογεί τα χρήματα που αξιώνει.

5 λεπτά πριν, billdanos είπε

Για τα Note θα πούμε τίποτα? 😛

Κάτσε γιατί αυτοί οι φανμποι της 1+ είναι χειρότεροι από εσάς.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...