Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Galaxy Note10 και Galaxy Note10+ είναι τα «απόλυτα εργαλεία για power users»


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για powerusers απο τα lidl

 

 

δελτία τυπου μονο και απο ουσια μηδεν... 

 

 

 

εχουν πολλα θέματα τα samsung κινητα. τα εχω πει που κοτζαμ ναυαρχηδα s9 plus, λογω exynos δε σηκωνει το μέτριο pubg mobile και στα δυο λεπτα βαραει throttling ριχνοντας τη φωτεινότητα στα μισα ακομα και σε κλιματιζομενο δωμάτιο. 

 

 

τωρα τα τελευταία κρούσματα του σαπακιου της samsung ειναι σε multitasking η εφαρμογή καμερας να εχει παγώσει και να μην ανταποκρίνεται ενω τη χρησιμοποιουσα πριν λιγα δευτερόλεπτα 

 

 

ο power user θελει σταθερότητα στο λειτουργικό και οχι αυτο να συμπεριφερεται οπως θελει καθε φορα κα samsung... 

 

 

αφήστε τα αστεια δελτια τυπου εκει λοιπον και αντεγραψτε το ios....αλλα τι λεω... 

αν μπορουσαν θα το ειχαν ηδη κανει

.. 

 

 

 

  • Thanks 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, NOODLE είπε

Μονο εμένα μου θυμίζει στο σχήμα ίδιο με το xz premium? (ξεχαστε για λιγο τα bezels) και κοιτάξτε το
παρ ολα αυτα το τηλέφωνο φαίνεται πολυ τουμπανο μένει να το δούμε και στη πράξη

ποιος θα το φανταζόταν πως η Samsung τελικά θα αντέγραφε το design των xperia κινητών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλασικά Samsung τηλέφωνα μεγάλος ντόρος στην παρουσίαση πέφτουν όλοι οι fanboys να τα αποκτήσουν και σε τέσσερις πέντε μήνες γεμίζουμε με αγγελίες που ζητάνε ανταλλαγή τι να την κάνει κάποιος την τέλεια οθόνη και τα χρώματα αν δεν τραβάει η μηχανή (ο επεξεργαστής). Για άλλη μια φορά η Samsung μας λέει κατάμουτρα ότι στην Ευρώπη σας έχω χεσμενους πάρτε τον σκουπιδό-exynos και πολύ σας είναι. 
Όταν όλες οι άλλες εταιρίες πλέον βάζουν σαν στάνταρ τα 4000mah η Samsung για μια φορά ακόμα πρωτοπορεί κατεβάζει στα 3500 θα μου πεις είναι το μικρό μοντέλο μάλλον απευθύνεται στους μικρούς πάουερ (ουαουυυυυυ) γιουζερς όταν θα μεγαλώσουν θα τους δώσει και 4000mah. 
Ραντεβού στις αγγελίες σε 4 με 5 μήνες που θα παρακαλάνε να τα ανταλλάξουν οι επίδοξοι τωρινοί αγοραστές.....

Επεξ/σία από HriStakos
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dellapple είπε

Πραγματικά δεν έχω δει ποιο αδιάφορο κινητό από την φετινή σειρά Νοτε... Δηλαδή τα παραπάνω 150 ευρώ τα θέλει για να μας δώσει την κάρτα μνήμης που την είχαμε σε όλα τα προηγούμενα....την ανάλυση στην οθ8νη 2κ που την είχαμε τα 4 επιπλέον  γίγα μνήμης αδιάφορα τελείως...και χιλιοστά μεγαλύτερη οθόνη... σοβαρά τώρα? Ρε φίλε ξεκινάς παρουσιάσει και μιλάς μιλάς για το βίντεο σου μόνο... λες και θες να δείξεις σε κάποιους ότι Έχεις καλύτερο βίντεο από άλλους κάνεις σκουπίδι  το Νοτε 9 στο βίντεο  για να δείξεις πόσο καλό είναι το καινούργιο σου και περιμένεις πελάτες? Ε όχι ρε φίλε ζητιανιά λέγετε  αυτό. 

Καλα μην ταραζεσε αδερφε samsung ειναι τι περιμενες αυτοι βαζουν τιμες 1000+ για εναν μηνα και μετα πεφτουν στα 500+ τιποτα το premium οπως θελουν να τα παρουσιαζουν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jimlost είπε

Αν η κάμερα ήταν pop up δεν θα ήταν αδιάβροχο....

Και προσωπικά εμένα η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν μου αρέσει...Κατά τα Χριστούγεννα θα είναι ότι πρέπει για αγορά...

Εδω το Huawei P 2019 που εχω ειναι αδιάβροχο κινητο 200€ κι μας κανει πλακα η one pluse με το κινητο των 700€ ουτε ip67

4 ώρες πριν, jimlost είπε

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ορισμός της τέλειας συσκευής! 4300 μπαταρία, 6.8” οθόνη, 12gb ram, 7nm cpu, 45w charging, 92% body to screen ratio, no notch, απίστευτες κάμερες! Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Ας ελπίσουμε να έρθει το 5G στην Ελλάδα! Σε 5g και χρώμα και Aura Glow αγγίζει την τελειότητα. Well done Sam 🙏🔥🔥

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Συνοψίζοντας: έχουμε (και καλά) pro μοντέλα που απευθύνονται σε power users αλλά ξαφνικά μειώσαμε την ανάλυση, βγάλαμε τη θύρα ακουστικών, βάλαμε μικρή μπαταρία, δίνουμε τον γρήγορο φορτιστή ξεχωριστά, βάζουμε διαφορετικό cpu ανα region...

Και βλέπω εδώ κοΖμο που έσερνε το χορό της αγανάκτησης και του χλευασμού προς άλλες εταιρείες όταν οι συσκευές είχαν αντίστοιχα χαρακτηριστικά σε τέτοιες τιμές! 

Προφανως η έννοια της «pro» χρήσης, περιορίζεται πλέον στο ...πενάκι! 😛 

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κόσμος πρέπει να ξεφύγει από το κυνήγι των ανούσιων specs και ευτυχώς αυτό αρχίζει να φαίνεται στις πωλήσεις τόσο της Samsung  όσο και της Apple.

 

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ανακοινωθηκε και προγραμμα ανταλλαγης 

https://www.samsung.com/gr/smartphones/galaxy-note10/buy/

Dafuq? Τι 8/8 με 22/8 ρε;

*To όφελος των 100€ αναφέρεται στο ποσό πλέον της ονομαστικής αξίας του smartphone που επιστρέφεται. Η προσφορά ισχύει για αγορές από 8-8-2019 έως 22-8-2019 στα συμμετέχοντα καταστήματα μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η προσφορά ανταλλαγής ισχύει για αγορές του Galaxy Note10|10+ και ταυτόχρονη επιστροφή του παλιού σας smartphone κατά το χρονικό διάστημα από 8-8-2019 έως 22-8-2019 στα παραπάνω συμμετέχοντα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω πως τα κατάφερε ετσι η Samsung, ισως εχει γινει πλεον και προβλημα το οτι ειναι προκαθορισμενο το πότε θα βγαλουν συσκευή. Αν εβγαζαν τη συσκευή οταν την ειχαν οπως ηθελαν ισως να ηταν διαφορετικη απο το "τρέχουμε τώρα, Αυγούστο παρουσιαζουμε". 

Στο επόμενο μικρό Note θα πουλανε και το stylus ξεχωριστά, θα ειναι για power users*

 

*the pen is sold separately 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...