Προς το περιεχόμενο

Πληροφοριες για Affiliate Links


Insomniasell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. Θα ηθελα αν υπαρχει καποιος που εχει ασχοληθει και γνωριζει για το Affiliate να μου δωσει καποιες πληροφοριες. Υπαρχει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα να μεινεις μακρια, αλλα εχω παρατηρησει οτι οποιου του χει καρφωθει η ιδεα να ασχοληθει, θα ασχοληθει ο,τι και να του λενε οι αλλοι. 

Καποια πραγματα πρεπει να τα παθεις για να τα μαθεις μαλλον.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 8/8/2019 στις 2:34 ΜΜ, Kostasspil είπε

Εγω θα σου προτεινα να μεινεις μακρια, αλλα εχω παρατηρησει οτι οποιου του χει καρφωθει η ιδεα να ασχοληθει, θα ασχοληθει ο,τι και να του λενε οι αλλοι. 

Καποια πραγματα πρεπει να τα παθεις για να τα μαθεις μαλλον.

Έχω ένα τοπικό blog, είχα ένα ελληνικό Affiliate (linkwise) για 2 χρόνια περίπου, από ότι έχω δει, πολύ εύκολο στη χρήση. Με δουλειά και προσοχή βγάζεις χαρτζιλίκι μετά από καιρό. Στο τέλος αφού πρώτα μου έγινε ενημέρωση με βγάλανε γιατί λέει δεν είχα τζίρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

@Insomniasell 

Αν εννοείς affiliate marketing, μπορείς πολύ απλά να πάρεις μια πιστοποίηση ασφαλιστή από την ΤτΕ και να προσεγγίσεις ασφαλιστικά γραφεία και να πουλάς ασφάλειες. Το linkwise ήταν σχετικά καλό, όπως και τον papresa έτσι κι εμένα με σούταρε. Το clickbank είναι κλασσικό αλλά γράψε στο google affiliate marketplace και θα βρεις διάφορα. 

Αν τώρα εννοείς τις μαλακίες που σου λένε να βλέπεις 20 δευτερόλεπτα διαφήμιση για να κερδίζεις 1 σεντ με το σκεπτικό να έχεις βγάλει 5 ευρώ μετά από 365 μέρες, αυτά είναι πραγματικά χάσιμο χρόνου. Αν θες να καταστρέφεις τον επεξεργαστή σου, τότε κατέβασε ένα @home project (πχ seti at home) και βάλε το να εργάζεται ακατάπαυστα, έτσι τουλάχιστον ίσως βοηθήσεις την ανθρωπότητα! 😁 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...