Προς το περιεχόμενο

Τα κινητά της σειράς Galaxy Note10 δεν είναι συμβατά με το Gear VR της Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, chris_g92 είπε

Με ποιο χαβαι μοιάζει ? Μίλησέ μας για αυτό .

μηπως ειναι ειναι με το p30 pro λεω εγω!άπλα σας δινει δωρο και τα σαπακια τους εξινος!εσυ για μιλησες μας γιαυτο που εισαι γνωστης;Οτι εχει κοροιδεψει σε προηγουμενες εταιριες για τα σαπια μηλα κτλπ μην τα πολυλογω τα λουστηκε μαυτο το κινητο.ετσι ειναι η σαμι η ινοβατιον🙈🙈Ζητω τα πειραματοζωα..Οκοι κλαιγονται γιαυτο το κινητο μονο στην Ελλαδα λενε ολοι κινηταρα..μπεεεεε μια ζωη!Α ναι δεν εχει νοτς εχει μια λακουβα μες στη μεση συγνωμη..Ασε ρε φικε εχουμε χαλασει μισθους για μισθους σε ναυαρχιδες κοροιδεψε κανα παιδακι 15 χρονων λες και περνεται ποσοστα να πουμε!

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gripakos είπε

μηπως ειναι ειναι με το p30 pro λεω εγω!άπλα σας δινει δωρο και τα σαπακια τους εξινος!εσυ για μιλησες μας γιαυτο που εισαι γνωστης;Οτι εχει κοροιδεψει σε προηγουμενες εταιριες για τα σαπια μηλα κτλπ μην τα πολυλογω τα λουστηκε μαυτο το κινητο.ετσι ειναι η σαμι η ινοβατιον🙈🙈Ζητω τα πειραματοζωα..Οκοι κλαιγονται γιαυτο το κινητο μονο στην Ελλαδα λενε ολοι κινηταρα..μπεεεεε μια ζωη!Α ναι δεν εχει νοτς εχει μια λακουβα μες στη μεση συγνωμη..Ασε ρε φικε εχουμε χαλασει μισθους για μισθους σε ναυαρχιδες κοροιδεψε κανα παιδακι 15 χρονων λες και περνεται ποσοστα να πουμε!

Εγώ έχω το Ν8,και κάνω δουλεια με αυτό...Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν είναι το πιο γρήγορο,αν βγάζει την καλύτερη φωτογραφία,αν είναι ο πρωταθλητής του multitasking,ούτε κάθομαι και ανοίγω όλες τις εφαρμογές και κάνω πειράματα αν τις κρατάει στην μνήμη...Εγώ κάνω δουλειά,και πίστεψέ με το έχω δοκιμάσει και με P20 Pro,και με Mate 20 Pro,σε βροχή,δυνατή βροχή,που έπρεπε να γράφω σημειώσεις...

Για απάντησε μου ποιο από τα Note8/P50 Pro/Mate 20 Pro,έκανε την δουλειά χωρίς λάθος στην πληκτρολόγηση με βρεγμένη οθόνη...Ο κάτοχος που θέλει να κάνει μερικές εργασίες,κοιτάει άλλα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gripakos είπε

μηπως ειναι ειναι με το p30 pro λεω εγω!άπλα σας δινει δωρο και τα σαπακια τους εξινος!εσυ για μιλησες μας γιαυτο που εισαι γνωστης;Οτι εχει κοροιδεψει σε προηγουμενες εταιριες για τα σαπια μηλα κτλπ μην τα πολυλογω τα λουστηκε μαυτο το κινητο.ετσι ειναι η σαμι η ινοβατιον🙈🙈Ζητω τα πειραματοζωα..Οκοι κλαιγονται γιαυτο το κινητο μονο στην Ελλαδα λενε ολοι κινηταρα..μπεεεεε μια ζωη!Α ναι δεν εχει νοτς εχει μια λακουβα μες στη μεση συγνωμη..Ασε ρε φικε εχουμε χαλασει μισθους για μισθους σε ναυαρχιδες κοροιδεψε κανα παιδακι 15 χρονων λες και περνεται ποσοστα να πουμε!

Έχεις δίκιο, βαρέθηκα να το διαβάσω όλο ήταν μεγάλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω πως εδω και τοσο καιρο δεν βγαζουν συγκεκριμενο φορτιστη συγκεκριμενα ακουστικα να τελειωνουμε και εχουμε universal ακουστικα και φορτιστες να πηγαινουν αναλογα με το μοντελο και να μην μπορεις να βαλεις τπτ αλλο επανω, αχ σαμυ εβγαλες ολο το μενος σου στο vr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα φορητά VR το καλυτερο που ειχα ηταν το Daydream Google VR v2.0 με κινητο LG v30. Πολυ ποιο ανετο απο το gear vr ποιο ελαφρυ με καλυτερους φακούς. Ελαφριά παιχνιδακια παιζεις άνετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...