Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν μαθήματα Udemy


giorgos1486

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μας έχεις κάψει φίλε @giorgos1486

Έχω γεμίσει μαθήματα και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω... 😂 Απορώ αν απλά τα βάζεις για μας ή κάνεις και συ... Αν κάνεις κιόλας με τέτοια γνώση που χει μπει στο κεφάλι χρειάζεται ccleaner για να στρώσει 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζει εποχές steam που γεμίζαμε βιβλιοθήκες από Christmas sales και humble bundle (καλά, ακόμα καμία φορα 😎)

Φίλε @giorgos1486, μπορεί να μην έχω ανοίξει καν τα περισσότερα που έκανα enrol αλλά κανα δυο που έκανα μέχρι τώρα το καταχάρηκα! Χίλια ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η ιδέα μου ή κάνοντας enroll σε τόσα free courses (που πιθανόν δεν θα ανοίξω ποτέ) σταμάτησαν τα discounts τύπου από 120€ -> 12€ ; Τώρα μου τα βγάζει όλα 120€... δεν παίζει σε τέτοια τιμή να αγοράσω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πιστεύω. Το τελευταίο που ανέβασε ο Γιώργος το έβλεπα στα 12. Ίσως να μην τρέχει κάποια έκπτωση για το συγκεκριμένο που είδες ή να τελείωσε χθες 😅 σε καμία βδομάδα μια χαρά θα δεις 10 και 12 😉

Edit: όντως όταν άνοιξα pc και μπήκα udemy έβλεπα αρκετά στα 12 μόλις έκανα Log in έγραψε κάτω δεξιά πως είναι για "We’re sorry, this promotion is only valid for new site visitors" και τιμές στα 130. αλλά νομιζώ πως θα μπορούμε να δούμε κανονικά τις επόμενες προσφορές. σιγά μην μας το κρατήσουν μανιάτικο για 20 30 free courses που έχουμε 😅

Επεξ/σία από FiLw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, FiLw είπε

Δεν πιστεύω. Το τελευταίο που ανέβασε ο Γιώργος το έβλεπα στα 12. Ίσως να μην τρέχει κάποια έκπτωση για το συγκεκριμένο που είδες ή να τελείωσε χθες 😅 σε καμία βδομάδα μια χαρά θα δεις 10 και 12 😉

Μπήκα να δω χωρίς να είμαι logged in και η έκπτωση φαινόταν κανονικά (για νέο χρήστη και καλά). Οπότε λέω μήπως η αγορά πολλών free courses με κάποιο τρόπο σου κόβεις τις εκπτώσεις στον λογαριασμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 ώρες πριν, denz είπε

Μπήκα να δω χωρίς να είμαι logged in και η έκπτωση φαινόταν κανονικά (για νέο χρήστη και καλά). Οπότε λέω μήπως η αγορά πολλών free courses με κάποιο τρόπο σου κόβεις τις εκπτώσεις στον λογαριασμό σου.

Αυτό το κάνει ανεξαρτήτως αν κανεις enroll σε free.Με ενα google search του στυλ 90% udemy coupon και το κουπόνι ξανα πάει στο 10ε.Αλλιώς σε 1-2 εβδομάδες επιστρέφει μόνο του (Για 1-3 μέρες).Γενικά είναι νυφίτσες γιατί κάποτε είχα αγοράσει ένα course το οποίο ήταν χωρισμένο σε 2 parts και τα 2 parts τα έδινε απο 10ε.Μόλις πήρα το 1ο και το προχώρησα λίγο, το part 2 για κανα μήνα ήταν στα 100+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

repeat Adobe Photoshop CC 2020 - Become a Super User - 10 Projects! 20 hours on-demand video

R Programming A-Z- R For Data Science and Statistics 6 hours on-demand video

New  Complete Javascript development Bootcamp 2020 with projects 9 hours on-demand video

Επεξ/σία από giorgos1486
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...