Προς το περιεχόμενο

Αγορα φθηνου λαπτοπ


Valasia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω να βρω λαπτοπ 250ευρω-300 βαρια βαρια.

Η χρηση του θα ειναι απλη,τα βασικα στο ιντερνετ οπως fb,google και καποιες πλατφρμες οπως booking ,airbnb.

Απο παιχνιδια παιζω μονο που και που το foe ,δεν ξερω αν ειναι βαρυ.Η βασικη του δουλεια θα ειναι τα office.

Υπαρχει περιπτωση να βρω κατι που να μην κολλαει με 14΄΄ οθονη ισως και λιγο παραπανω και γρηγορο 4 πυρινο(κατα προτημηση) επεξεργαστη?

Για τα referbished τι γνωμη εχετε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος για 10 ευρα παραπανω απο το οριο σου δες και αυτο
https://www.electroholic.gr/el/product/COMLEN01081
https://www.skroutz.gr/s/18497101/Lenovo-ideapad-S145-15IWL-5405U-4GB-256GB-FHD-No-OS.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.it/gp/offer-listing/B07D3KFJY9/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

γερμανικο πληκτρολογιο αλλα πολυ καλυτερο απο τα αντιστοιχα που θα εβρισκες απο δω και απο κει το used ειναι λογω open/damaged package και συνηθως ειναι σε αψογη κατασταση

το μοντελο ερχεται με full hd οθονη, ι3 8130u ,4gb ram και επισης 16gb m.2 optane

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εδω για πιο ασφαλη επιλογη απο Ελλαδα να τους εχεις και κοντα σε καμια στραβη.Αν δε σε ενοχλει που  δεν εχει λειτουργικο πιστευω ειναι το καταλληλο σε αυτα που ζητας και το μπατζετ σου.

 

https://www.e-shop.gr/laptop-hp-250-g6-4lt69es-156-fhd-intel-quad-core-n5000-8gb-128gb-m2-free-dos-p-PER.901539

Επεξ/σία από christosx13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, christosx13 είπε

Κι εδω για πιο ασφαλη επιλογη απο Ελλαδα να τους εχεις και κοντα σε καμια στραβη.Αν δε σε ενοχλει που  δεν εχει λειτουργικο πιστευω ειναι το καταλληλο σε αυτα που ζητας και το μπατζετ σου.

https://www.e-shop.gr/laptop-hp-250-g6-4lt69es-156-fhd-intel-quad-core-n5000-8gb-128gb-m2-free-dos-p-PER.901539

μα τι λες συγκρινεις το αμαζον με ελλαδα?? επισης καμια σχεση με την δυναμη του 8130u και οτι δινει το μοντελο που εβαλα σε σχεση με οτι παρουσιαζεις ως καταλληλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, forgotten είπε

μα τι λες συγκρινεις το αμαζον με ελλαδα?? επισης καμια σχεση με την δυναμη του 8130u και οτι δινει το μοντελο που εβαλα σε σχεση με οτι παρουσιαζεις ως καταλληλο.

Το Αμαζον ενα χρονο σε καλυπτει της Αμερικης αν δε κανω λαθος και μονο την πρωτη φορα. Θυμαμαι μια προσφατη περιπτωση στο αλλο μεγαλο θεμα ''Βοηθεια για αγορα υπολογιστη'' μια κοπελα που της εστειλαν το γνωστο ACER με τον 8130 με χαλάσμενο δισκο και της το αντικατεστησαν με αλλο και το δευτερο ειχε καμενη lcd και της αρνηθηκαν δευτερη αντικατασταση παρα μονο refund και της χρεωσαν και τα μεταφορικα 45 ευρω να στειλει το δευτερο πισω οποτε μη νιπτεις τας χειρας σου και τον παρεις τον ανθρωπο στο λαιμο σου και μπλεξει με Αμερικες και Αμαζον. Ηταν σαφης ζητησε λαπτοπ φθηνο με 250 ευρω τετραπυρηνο για ταινιες και απλη χρηση ταμαμ ειναι το hp και θα εχει το eshop απο κοντα οπουδηποτε κι αν βρισκεται στην Ελλαδα για 2 χρονια με τον πρωτο αμεση αντικατασταση. Και μονο με 270 ευρω δε βλεπω για ποιο λογο η δικη σου προταση ειναι η σωστη εμενα μου φαινεται πολυ λαθος η δικη σου αλλα ο ενδιαφερομενος θα τα ζυγισει και θα αποφασισει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, christosx13 είπε

Το Αμαζον ενα χρονο σε καλυπτει της Αμερικης αν δε κανω λαθος και μονο την πρωτη φορα. Θυμαμαι μια προσφατη περιπτωση στο αλλο μεγαλο θεμα ''Βοηθεια για αγορα υπολογιστη'' μια κοπελα που της εστειλαν το γνωστο ACER με τον 8130 με χαλάσμενο δισκο και της το αντικατεστησαν με αλλο και το δευτερο ειχε καμενη lcd και της αρνηθηκαν δευτερη αντικατασταση παρα μονο refund και της χρεωσαν και τα μεταφορικα 45 ευρω να στειλει το δευτερο πισω οποτε μη νιπτεις τας χειρας σου και τον παρεις τον ανθρωπο στο λαιμο σου και μπλεξει με Αμερικες και Αμαζον. Ηταν σαφης ζητησε λαπτοπ φθηνο με 250 ευρω τετραπυρηνο για ταινιες και απλη χρηση ταμαμ ειναι το hp και θα εχει το eshop απο κοντα οπουδηποτε κι αν βρισκεται στην Ελλαδα για 2 χρονια με τον πρωτο αμεση αντικατασταση. Και μονο με 270 ευρω δε βλεπω για ποιο λογο η δικη σου προταση ειναι η σωστη εμενα μου φαινεται πολυ λαθος η δικη σου αλλα ο ενδιαφερομενος θα τα ζυγισει και θα αποφασισει!

ευρωπαικο αμαζον ,ευρωπαικη εγγυηση , προφανως . τα υπολοιπα που εγραψες πλεονασμος αλλα απο οτι γνωριζω για τον καταναλωτη γενικοτερα ισχυει το καλυτερο αποτελεσμα στην χαμηλοτερη τιμη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α οκ δεν ειδα καν τι ειχες προτεινει τωρα ειδα οτι προτεινεις μεταχειρισμενα Ιταλικου Αμαζον οκ μπορει να πεσει σε κανα λαβρακι το παλικαρι αν το τολμησει και να σε ευχαριστει αλλα για να εχουν ανοιχτει και επιστραφει και να τα σκοτωνουν στα 220 ευρω ολο και κατι περιεργο θα τρεχει και ολο και κατι θα ενοχλησε τον πρωην κατοχο. Αν εχει ορεξη η ακρες με Ιταλια οκ ισως να ειναι και πιο ευκολο να ξεμπλεξει  σε περιπτωση προβληματος σε σχεση με eshop που ειναι σε καθε γειτονια της Ελλαδας.

Επεξ/σία από christosx13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, christosx13 είπε

Α οκ δεν ειδα καν τι ειχες προτεινει τωρα ειδα οτι προτεινεις μεταχειρισμενα Ιταλικου Αμαζον οκ μπορει να πεσει σε κανα λαβρακι το παλικαρι αν το τολμησει και να σε ευχαριστει αλλα για να εχουν ανοιχτει και επιστραφει και να τα σκοτωνουν στα 220 ευρω ολο και κατι περιεργο θα τρεχει και ολο και κατι θα ενοχλησε τον πρωην κατοχο. Αν εχει ορεξη η ακρες με Ιταλια οκ ισως να ειναι και πιο ευκολο να ξεμπλεξει  σε περιπτωση προβληματος σε σχεση με eshop που ειναι σε καθε γειτονια της Ελλαδας.

καλη συνεχεια αγαπητε μου μπηκες επαξιως στο block list μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Block η black?Μικρη σημασια εχει η μαλλον τελειως αδιαφορο.(Απο μεσα μου λεω ''οχι μη μου το κανεις σε παρακαλω θα διαγραφω''!!!) 

Καλη συνεχεια και σε σενα και να μαθετε να μην εκβιαζετε καταστασεις ο καθενας εχει τη γνωμη του, την προτεινει στον ενδιαφερομενο  και εκεινος κρινει και αποφασιζει. Δεν θα κατσω να  του πω διαλεξε το δικο μου λες και θα παρω κανα βραβειο, λεω την προταση μου παραλληλα με τους αλλους  χωρις να κρινω η να σχολιαζω τι προτεινε ο αλλος, οπως λανθασμενα εκανες εσυ,να μαθετε να σεβεστε ορισμενοι.

Επεξ/σία από christosx13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Valasia είπε

Επειδη δεν γνωριζω σχεδον τιποτα,οταν λεει  free dos  εννοει πως δεν εχει λειτουργικο? Μπορω δηλαδη να περασω εγω τα windows 10 π.χ.?

Ναί , μπορείς και Linux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...