Προς το περιεχόμενο

[ Motherboard ] Gigabyte H110M-DS2 DDR4 13,99 E Κωτσοβολος


spongebobgal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ:

Δράμα ,Βόλος,Megastore Λάρισα ,Megastore Πεντέλη ,Αγία Παρασκευή ,Megastore Συγγρού,Megastore Βουλιαγμένης,Κόρινθος,Καλαμάτα

 

also

15€

Asus H110M-D

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/motherboards/167808-asus-h110m-d

Σέρρες,Βόλος,Megastore, Λάρισα ,Χαλάνδρι-Χολαργός,Κορυδαλλός,Megastore Συγγρού ,Megastor, Βουλιαγμένης, Κόρινθος, Megastore Πάτρα ,Ρόδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον τον βολεύει κάποιο κατάστημα είναι μια χαρά. Έτσι κι αλλιώς και το εκθεσιακό καινούργιο σημαίνει στην ουσία για τέτοιο προϊόν.

Επεξ/σία από zio10
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξανά μπλέκω με προσφορές από αυτό κατάστημα..Ότι και από όπου έχω πάει να πάρω κάποια υποτιθέμενη προσφορά πάντα «κάποιος» με έχει προλάβει.Τι να πω ίσως να είμαι και άτυχος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jokerakias είπε

Δεν ξανά μπλέκω με προσφορές από αυτό κατάστημα..Ότι και από όπου έχω πάει να πάρω κάποια υποτιθέμενη προσφορά πάντα «κάποιος» με έχει προλάβει.Τι να πω ίσως να είμαι και άτυχος..

Υπάρχουν και χειρότερα οπότε μην στεναχωριέσαι:

 

https://www.klik.gr/gr/el/24-hours/sigmund-freudopou-kai-na-pao-anakalupto-oti-enas-poiitis-echei-paei-ekei-prin-apo-mena/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρα την τελευταία απο Βολο,να κλειδωθεί 😉 (στην asus ειχε ακομη μια στο καταστημα του Βόλου)

IMG_20190812_161603.jpg

Επεξ/σία από vaggelis dogas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, κάποιος να μας πει αν παίρνουν με τη μία Kaby Lake επεξεργαστή ή αν θέλουν BIOS update πρώτα.

Λογικά σαν τελευταία κομμάτια δεν πρέπει να έρχονται με το τελευταίο BIOS από το εργοστάσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, techon1 είπε

Ωραία, κάποιος να μας πει αν παίρνουν με τη μία Kaby Lake επεξεργαστή ή αν θέλουν BIOS update πρώτα.

Λογικά σαν τελευταία κομμάτια δεν πρέπει να έρχονται με το τελευταίο BIOS από το εργοστάσιο;

Ο Κωτσος πρεπει να τα εχει αυτα απο τοτε που βγηκαν στην αγορα γιαυτο και τα σκοτωνει....

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την asus πανω στην μητρικη υπαρχει ενα μικρο αυτοκολλητο.Τα 4 τελευταια νουμερα ειναι το bios που φοραει.Ισως τα ιδια να ισχυουν και για την gigabyte.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις είδα πόσο έχει ένας i5 7400... και τζάμπα να την δίνουν, δεν αξίζει ο κόπος ούτε να πάει κάποιος μέχρι το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...