Προς το περιεχόμενο

Στις 19 Σεπτεμβρίου η παρουσίαση των Huawei Mate 30 και Mate 30 Pro


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, chrisSerres είπε

Δεν θέλουν να ανοίξω το στόμα μου... To καλύτερο ποιοτικά xiaomi το κρατάς και η υφή η γενικότερη ποιότητά του δεν πλησιάζει καν ναυαρχίδες πενταετίας των htc lg samsung huawei. Είναι σαν να κρατάς πλαστικά, χαράζονται εύκολα, τα τζάμια των καμερών τους και τα οπτικά τους είναι πλαστικά, τα ηχεία τους είναι τσιριχτά, απλά σου βάζουν γρήγορο επεξεργαστή για να χαίρεσαι τα σκορ, η παραμετροποίησή τους σε αναγκάζει να τα πειράξεις όλα, τι να πω πρωτα για τα xiaomi? Είναι για εκείνους που θέλουν να φιγουράρουν με κινητά των 150-300€ αυτό νομίζω τα λέει όλα. 

Υπάρχουν xiaomi fans αλλά δεν είναι όλοι έτσι, οι περισσότεροι πάνε για το vfm, που η xiaomi το δίνει απλόχερα. 

Τώρα αν το πιστεύεις αυτό, δε χρειάζεται να αγοράσεις xiaomi και αν πετυχαίνεις χαζά fanboys, απλά αγνόησε τα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SavvasNavr είπε

Υπάρχουν xiaomi fans αλλά δεν είναι όλοι έτσι, οι περισσότεροι πάνε για το vfm, που η xiaomi το δίνει απλόχερα. 

Τώρα αν το πιστεύεις αυτό, δε χρειάζεται να αγοράσεις xiaomi και αν πετυχαίνεις χαζά fanboys, απλά αγνόησε τα. 

δεν παει ετσι vfm είναι να δίνεις ότι δίνουν άλλοι σε χαμηλότερες τιμές (για χ ψ λογο) xiaomi μόνο vfm δεν είναι φτηνά ναι δυνατά σε κάποια σημεία ναι vfm δεν είναι που να χτυπάς το κεφάλι σου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Black Demis είπε

δεν παει ετσι vfm είναι να δίνεις ότι δίνουν άλλοι σε χαμηλότερες τιμές (για χ ψ λογο) xiaomi μόνο vfm δεν είναι φτηνά ναι δυνατά σε κάποια σημεία ναι vfm δεν είναι που να χτυπάς το κεφάλι σου

Δες άμα πας να τα συγκρίνεις σε όλα τα πράγματα σίγουρα δεν είναι καλύτερα από όλα τα άλλα κινητά του κόσμου. Αλλά άμα θες ένα κινητό, δυνατό ώστε να κάνει τα πάντα, να έχει καλή μπαταρία, τίμια κάμερα και σε καλή τιμή, νομίζω είναι σχεδόν μονόδρομος. Τώρα αυτό είναι προσωπική μου άποψη. Δε λέω ότι η xiaomi δεν έχει ελαττώματα, έχει και πολλά μάλιστα. Αλλά έστω είναι καλύτερη από κάποιες άλλες μάρκες που πουλάνε ακριβά μάπα κινητά, λόγο ονόματος και προς θεού δε μιλάω για τα flagships, μιλάω για τη κατηγορία των 200 ευρώ και κάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, SavvasNavr είπε

Δες άμα πας να τα συγκρίνεις σε όλα τα πράγματα σίγουρα δεν είναι καλύτερα από όλα τα άλλα κινητά του κόσμου. Αλλά άμα θες ένα κινητό, δυνατό ώστε να κάνει τα πάντα, να έχει καλή μπαταρία, τίμια κάμερα και σε καλή τιμή, νομίζω είναι σχεδόν μονόδρομος. Τώρα αυτό είναι προσωπική μου άποψη. Δε λέω ότι η xiaomi δεν έχει ελαττώματα, έχει και πολλά μάλιστα. Αλλά έστω είναι καλύτερη από κάποιες άλλες μάρκες που πουλάνε ακριβά μάπα κινητά, λόγο ονόματος και προς θεού δε μιλάω για τα flagships, μιλάω για τη κατηγορία των 200 ευρώ και κάτω. 

εγώ ένα ξέρω ασχέτως τιμής κινιτο πρέπει να δουλεύει καθώς πρέπει

όχι να μια να έρχονται ειδοποίησης μια να χάνονται οχι μετά απο κάθε update να χαλάνε drivers μια το ένα δυσλειτουργεί μια το άλλο και πάει λέγοντας

αυτό δεν είναι vfm είναι μόνο για να λες οτι εχεις καλο κινιτο με λίγα λεφτα και να κάθεσαι και να συμβιβάζεσαι με προβλήματα

διαφορά πρεπει να είναι στο τι οθονη εχει τι camera έχει κλπ οχι στο να μην λειτουργεί το ενα το αλλο........ αυτο ειναι καραγκιοζιλίκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2019 στις 5:29 ΜΜ, Yeroplatanos είπε

Ειχα δει ενα mate 20 στον Κωτσοβολο.Δεν εχω ξαναδει τετοιο ghosting!

Καταλαβαινω οτι εδειχνε το ιδιο ασταματητα γτ προβαλλε μια διαφήμιση αλλα και παλι ηταν απιστευτο!!!

ολα το κανουν αυτο ακομα και πιο καλες μαρκες samsung px s9+ πηγα vodaphone για να πληρωσω λογαριασμο και τα χαζοκοιταγα.  μόνιμα ειχε  αλλη  εικονα και αν αλλαζαν οι διαφημησεις .ειχε αποτυπωθεί δηλαδη ενα συγκεκριμενο φωτο απο κατω μόνιμα.Νομιζω σε ολα γινεται αμα καινε οι οθονες 24/7/365

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2019 στις 11:03 ΜΜ, danaos7 είπε

ολα το κανουν αυτο ακομα και πιο καλες μαρκες samsung px s9+ πηγα vodaphone για να πληρωσω λογαριασμο και τα χαζοκοιταγα.  μόνιμα ειχε  αλλη  εικονα και αν αλλαζαν οι διαφημησεις .ειχε αποτυπωθεί δηλαδη ενα συγκεκριμενο φωτο απο κατω μόνιμα.Νομιζω σε ολα γινεται αμα καινε οι οθονες 24/7/365

Amoled... Δυστυχώς δεν πρέπει ν αφήνεις την ίδια εικόνα για πολλές ώρες σε τέτοια κινητά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...