Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με το ανεξάρτητο εργαστήριο AV-Test, το Windows Defender είναι το καλύτερο antivirus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, countass είπε

Πες εσύ που ξέρεις τι φόρο πληρώνουν λαμόγια όπως Μαρινάκης, Λάτσης κ ΣΙΑ,και γιατί αυτοί που χρωστάνε εφορία πάνω από ένα μυριο αυξανονται,και ο αριθμός τους αλλά και το ποσό.

Και το 2/3 μέχρι 800 ισχύει.δεν παίρνουν και παραπάνω πολλοί πτυχιούχοι.

Τρικυμία,  τα στοιχεία τους είναι στο ίντερνετ ως οφείλουν.  Βέβαια για να τα καταλάβεις  πρέπει να ξέρεις να διαβάζεις.  Κρίμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giotis1982 είπε

Τρικυμία,  τα στοιχεία τους είναι στο ίντερνετ ως οφείλουν.  Βέβαια για να τα καταλάβεις  πρέπει να ξέρεις να διαβάζεις.  Κρίμα. 

Θα σού'λεγα τι είναι στο ίντερνετ...Το πρόβλημα μάλλον είναι στο τι διαβάζεις εσύ,καθώς και τι ψηφίζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, countass είπε

Θα σού'λεγα τι είναι στο ίντερνετ...Το πρόβλημα μάλλον είναι στο τι διαβάζεις εσύ,καθώς και τι ψηφίζεις

Έλα, δώσε πόνο αριστερίλας στο λαό...

Βέβαια ευτυχώς και επιτέλους φύγατε, μπας και δούμε άσπρη μέρα ως χώρα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, countass είπε

Θα σού'λεγα τι είναι στο ίντερνετ...Το πρόβλημα μάλλον είναι στο τι διαβάζεις εσύ,καθώς και τι ψηφίζεις

Χαλάλι τα 45% φόρου + εισφορές ΕΟΠΠΥ +Εισφορά αλληλεγγύης για να βλέπω κάτι τέτοιους να κλαίνε με 2 ευρώ στην τσέπη μέχρι να μπει το επιδοματακι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, giotis1982 είπε

Χαλάλι τα 45% φόρου + εισφορές ΕΟΠΠΥ +Εισφορά αλληλεγγύης για να βλέπω κάτι τέτοιους να κλαίνε με 2 ευρώ στην τσέπη μέχρι να μπει το επιδοματακι 

Ναι αγόρι μου θα πλουτίσεις εσύ με μητσοτάκη.έχει διαφορά τώρα...με αυτούς τι θα γίνει όμως; με δεκάρες θα ασχολούμαστε;
https://thepressproject.gr/i-megaloofiletes-synechizoun-na-min-plironoun/?fbclid=IwAR0Mm7yVMZGpv83TT4PqNBhoamLIm9EldG2DXXyfhMB81vCHo8p4eSUi39s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, countass είπε

Ναι αγόρι μου θα πλουτίσεις εσύ με μητσοτάκη.έχει διαφορά τώρα...με αυτούς τι θα γίνει όμως; με δεκάρες θα ασχολούμαστε;
https://thepressproject.gr/i-megaloofiletes-synechizoun-na-min-plironoun/?fbclid=IwAR0Mm7yVMZGpv83TT4PqNBhoamLIm9EldG2DXXyfhMB81vCHo8p4eSUi39s

Τι σχέση έχει η λίστα με τους οφειλέτες με πρώτη την Πειραϊκή Πατραϊκή που έκλεισε πριν από 30 χρόνια με μια εταιρεία παραγωγής λογισμικού ή έναν καλλιτέχνη στην άλλη άκρη του Ατλαντικού και τον Μητσοτάκη μόνο στο δικό σου μυαλό μπορεί να συνδεθούν κάπως.  Όπως σου είπα αξίζει να ζει και να πληρώνει κανείς τόσους φόρους στην Ελλάδα για να βλέπει τέτοιο τσίρκο. 

Χτύπα άλλο ένα τσιπουράκι μέρα που είναι και ανέπτυξε τις φιλοσοφίες σου στο τραπέζι ωσάν άλλος πεφωτισμενος. Και άσε πόσο πλούσιος είμαι ή μπορώ να γίνω. 

 Τους Γερμανούς ξέχασες να αναφέρεις να δέσει το γλυκό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2019 στις 10:12 ΜΜ, leonproniknidis είπε

Φαντάζομαι πως γνωρίζεις ότι αγοράζεις από το πλήκτρο SEEIT του pcworld έχουν ποσοστά από τα κλικ όταν τελικά αγοράσεις οποιοδήποτε προιόν έτσι? Για ποιο λόγο να πει ότι το defender είναι το καλύτερο εφόσον είναι δωρεάν?

Επίσης να προσθέσω ότι ανεβάζοντας οποιοδήποτε ύποπτο αρχείο στο virustotal βλέπεις στατιστικά αν έχει πραγματικά κάποιο malware/addware/virus το αρχείο ακίνδυνα και σίγουρα.

Συμφωνώ με όσους λένε ότι ο χρήστης είναι ο κυριότερος παράγοντας για να μην πάθει κάτι το μηχάνημα του και τέλος όντως το defender είναι 100% εγγύηση και είναι και δωρεάν out of the box/installation των windows.

70 kai 100 ευρώ το χρόνο ενοικίαση προστασίας και το μηχάνημα να σέρνεται. Ποιο χαζό δεν γίνεται.

Δεν ξέρω, πραγματικά χανω την μπάλα με τέτοιου είδους post. Γιατί πολλά sites που κατά τα άλλα φαίνονται αξιόπιστα, λένε ότι να΄ναι. Εγώ τρέχω κανονικά defender και ως τώρα όλα καλά. Κάτι για lag που διάβασα παραπάνω δεν τα έχω δει ποτέ παρόλο που είναι low-end μηχάνημα. Μόνο μηνύματα για ασφάλεια δεν έχω δει δυστυχώς ή ευτυχώς γτ προσπαθώ να προσέχω το που συνδεομαι και τι συνδέω πάνω στο laptop.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από χρόνια χρήσης διαφόρων free antivirus, κάποια στιγμή παρουσιαζόντουσαν σφάλματα και προβλήματα, έτσι έβαλα το ms security essentials και ηρέμησα. Δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο από θέμα απόδοσης και σύγκρισης με άλλα antivirus αλλά έχω την ησυχία μου. Το έχω μαζί με spybot, malwarebytes και emsis soft για manual scan μια στο τόσο. Προσεχτική περιήγηση στο διαδίκτυο μαζί με τα παραπάνω και έχεις την απαραίτητη ασφάλεια στον υπολογιστή σου. todayloveday cabsauvwine

Επεξ/σία από alamplau
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...