Προς το περιεχόμενο

[γυαλια ηλιου] Hawkers στα 19 ευρω κ δωρεαν αποστολη


buuren

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Μόνο εμένα χρέωσε μεταφορικά 7 ευρώ;

Τα δωρεάν μεταφορικά ισχύουν μόνο για τους κωδικούς που διαφημίζονται στο Flash Sale. Λογικά αγόρασες κάποιο γυαλί που δεν βρίσκεται σε έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, AonDuine είπε

Παιδιά είμαστε σίγουροι ότι έχουν φίλτρα οι φακοί τους και δεν θα κάνουν κάποια ζημιά στα μάτια μας ?

Αυτό ακριβώς. Τα γυαλιά τα πληρώνουμε για την προστασία των ματιών. Με 20 ευρώ τι ποιότητα γυαλί να έχουν;

Επεξ/σία από GBorb
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GBorb είπε

Αυτό ακριβώς. Τα γυαλιά τα πληρώνουμε για την προστασία των ματιών. Με 20 ευρώ τι ποιότητα γυαλί να έχουν;

Από πού βγαίνει αυτό το συμπέρασμα. Να σε ενημερώσω ότι ένα ζευγάρι φακών Ray-Ban κοστίζει περίπου τριάντα ευρώ. Φαντάζομαι ξέρεις πόσο κάνουν τα Ray-Ban? Δεν έχω πάρει ακόμα hawkers αλλά το σκέφτομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα δύο γυαλιά για εμένα και τη γυναίκα, μαζί με τον κωδικό που έδωσε ο φίλος και τα δωρεάν μεταφορικά βγήκαν 30.40 ευρώ! Πρώτη φορά παίρνουμε Hawkers, τα θέλουμε κυρίως για δευτεράντζες, ελπίζω να βγουν καλά. Ευχαριστώ τον TS και τον @diotria

 

ΥΣ: Ξέρουμε πόσο καιρό κάνουν να έρθουν; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία φορά είχα πάρει 2 κομμάτια. Ένα εξ αυτών ήρθε με acs που ήρθε την δεύτερη εργάσιμη μετά την παραγγελία και το δεύτερο μου ήρθε με ΕΛΤΑ περίπου σε μια εβδομάδα. Οπότε αν σας αργήσει μην ταραχτειτε όπως εγώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα εκανε 3,5 βδομαδες πριν 2 μηνες που παραγγειλα με την ιδια προσφορα.

Το στειλανε Γερμανια με ταχυδρομειο και απο εκει ηρθε οδικως εδω και το παρεδωσε η ACS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...