Προς το περιεχόμενο

[γυαλια ηλιου] Hawkers στα 19 ευρω κ δωρεαν αποστολη


buuren

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω και RayBan polarised και Ηawkers polarised. Τα Hawkers είναι το 3ο καλοκαίρι που βγάζουν σε παραλίες και το μόνο που έχουν πάθει είναι μια γρατσουνιά στο δεξί καθρέφτη.

Απο θέμα φακού δεν εχω κανένα παράπονο και είναι στα ίδια επίπεδα με τα RayBan. Άλλωστε στα γυαλιά ο σκελετός είναι αυτός που ανεβάζει την τιμή οπού εκεί πληρώνεις υλικά και design..

Έχω αγοράσει και κάτι Armani $20 από πολυκαταστημα στην Αμερική,  να μπήκαν μέσα για χάρη μου??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δει κανείς πρόοδο στα tracking? Το λέω γιατί σήμερα παρέλαβα άλλη παραγγελία με DHL (tracking μορφής CB...DE) ενώ το tracking εμφανίζει ότι είναι ακόμα στην Γερμανία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, teotsi21 είπε

Έχει δει κανείς πρόοδο στα tracking? Το λέω γιατί σήμερα παρέλαβα άλλη παραγγελία με DHL (tracking μορφής CB...DE) ενώ το tracking εμφανίζει ότι είναι ακόμα στην Γερμανία. 

Στο δικο μου λεει οτι οι πληροφοριες εχουν δοθει στην DHL ηλεκτρονικα,και δε βγαζει ΤΙΠΟΤΑ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γραψει τουλαχιστον 2 φορες οτι τα στελνουν με ταχυδρομειο γερμανια και μετα φαινεται στη dhl.

Αρα αναμονη καμια 10αρια μερες τουλαχιστον για να φανει κατι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Dantε είπε

Εχω γραψει τουλαχιστον 2 φορες οτι τα στελνουν με ταχυδρομειο γερμανια και μετα φαινεται στη dhl.

Αρα αναμονη καμια 10αρια μερες τουλαχιστον για να φανει κατι. 

Εγώ πάντως έβαλα παραγγελία στις 14/8 και 16/8 ήταν Θεσσαλονίκη με DHL.

Με free shipping εννοείται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, gussgr είπε

Εγώ πάντως έβαλα παραγγελία στις 14/8 και 16/8 ήταν Θεσσαλονίκη με DHL.

Με free shipping εννοείται.

Η Αθηνα ειναι πιο μακρυα απο την Θεσσαλονικη, προφανως φτανουν ολα καταρχας Θεσσαλονικη, λογω απ'ευθειας πτησης της DHL απο Γερμανια και μετα θελει καποιες μερες παραπανω απο Θεσσαλονικη για Αθηνα με γαιδουρακια  😅

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, nek4d είπε

Η Αθηνα ειναι πιο μακρυα απο την Θεσσαλονικη, προφανως φτανουν ολα καταρχας Θεσσαλονικη, λογω απ'ευθειας πτησης της DHL απο Γερμανια και μετα θελει καποιες μερες παραπανω απο Θεσσαλονικη για Αθηνα με γαιδουρακια  😅

Όχι δεν υπήρξαν γαϊδουράκια ενδιάμεσα πουθενά, όλα έγιναν ταχύτατα μπράβο τους.

Τετάρτη πρωί (12:05) παραγγελία, το ίδιο απόγευμα έλαβα mail οτι έγινε η αποστολή (και απο zeleris και απο τη DHL). Παρασκευή πρωί πέρασε το δέμα απο Αθήνα, έφυγε κατευθείαν για Θεσσαλονίκη και βγήκε μάλιστα για διανομή αυθημερόν. Άσχετα που εγώ ήμουν εκτός πόλης και παρέλαβα τη Δευτέρα τελικά, αλλιώς μιλάμε συνολικά για 2 μέρες!!!

 

4 ώρες πριν, Dantε είπε

Της προσφορας εδω;

Ναι αλλα δε χρησιμοποίησα κουπόνι, δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό ή ήταν τυχαίο.

Εμένα πάντως το tracking είναι μόνο νούμερα και όχι της μορφής CB...DE που λέει ο φίλος παραπάνω.

3 ζευγάρια πήρα, 3*19 = 57€ η παραγγελία.

 

Σας παραθέτω και τη φορτωτική της DHL

https://www.dhl.gr/el/express/tracking.html?AWB=4562690786&brand=DHL

 

Επεξ/σία από gussgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gussgr είπε

Όχι δεν υπήρξαν γαϊδουράκια ενδιάμεσα πουθενά, όλα έγιναν ταχύτατα μπράβο τους.

Τετάρτη πρωί (12:05) παραγγελία, το ίδιο απόγευμα έλαβα mail οτι έγινε η αποστολή (και απο zeleris και απο τη DHL). Παρασκευή πρωί πέρασε το δέμα απο Αθήνα, έφυγε κατευθείαν για Θεσσαλονίκη και βγήκε μάλιστα για διανομή αυθημερόν. Άσχετα που εγώ ήμουν εκτός πόλης και παρέλαβα τη Δευτέρα τελικά, αλλιώς μιλάμε συνολικά για 2 μέρες!!!

Ναι αλλα δε χρησιμοποίησα κουπόνι, δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό ή ήταν τυχαίο.

Εμένα πάντως το tracking είναι μόνο νούμερα και όχι της μορφής CB...DE που λέει ο φίλος παραπάνω.

3 ζευγάρια πήρα, 3*19 = 57€ η παραγγελία.

Σας παραθέτω και τη φορτωτική της DHL

https://www.dhl.gr/el/express/tracking.html?AWB=4562690786&brand=DHL

Λογικά εσένα ήταν εξπρές αποστολή, μου έχει τύχει και εμένα να μου έρθει παραγγελία από Ολλανδία σε δύο μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gussgr είπε

Όχι δεν υπήρξαν γαϊδουράκια ενδιάμεσα πουθενά, όλα έγιναν ταχύτατα μπράβο τους.

Τετάρτη πρωί (12:05) παραγγελία, το ίδιο απόγευμα έλαβα mail οτι έγινε η αποστολή (και απο zeleris και απο τη DHL). Παρασκευή πρωί πέρασε το δέμα απο Αθήνα, έφυγε κατευθείαν για Θεσσαλονίκη και βγήκε μάλιστα για διανομή αυθημερόν. Άσχετα που εγώ ήμουν εκτός πόλης και παρέλαβα τη Δευτέρα τελικά, αλλιώς μιλάμε συνολικά για 2 μέρες!!!

Ναι αλλα δε χρησιμοποίησα κουπόνι, δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό ή ήταν τυχαίο.

Εμένα πάντως το tracking είναι μόνο νούμερα και όχι της μορφής CB...DE που λέει ο φίλος παραπάνω.

3 ζευγάρια πήρα, 3*19 = 57€ η παραγγελία.

Σας παραθέτω και τη φορτωτική της DHL

https://www.dhl.gr/el/express/tracking.html?AWB=4562690786&brand=DHL

 Μπορει επειδη ηταν μεγαλη παραγγελια,τι να πω. 

1 ζευγαρι πριν κανα διμηνο με την ιδια προσφορά και αλλα 2 τωρα,τα στειλαν ετσι οπως ειπα. 

Τα 2 τωρα δε τα παραγγειλα μαζι βέβαια και εβαλα και το αλλο κουπόνι και βγηκαν 15 το καθενα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω παραγγελία 15/8 - 5 ζευγάρια αλλά σε 3 παραγγελίες και διαφορετικό τόπο παράδοσης συμπεριλαμβανομένης και επαρχίας και ακόμα είναι Γερμανία τα γυαλιά. Θα έρθουν σίγουρα έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fotisdra είπε

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω παραγγελία 15/8 - 5 ζευγάρια αλλά σε 3 παραγγελίες και διαφορετικό τόπο παράδοσης συμπεριλαμβανομένης και επαρχίας και ακόμα είναι Γερμανία τα γυαλιά. Θα έρθουν σίγουρα έτσι;

Ναι υπομονη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...