Προς το περιεχόμενο

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 [PS4][Xbox One]


polakis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενα θεμα για το νεο προ; Παλι εγω πρεπει να το αρχισω; Χαχα!!!

Δοκιμασαμε το νεο ντεμο του προ20 και ειναι εκπληκτικο φετος! Επιτελους ειναι στα παλια γνωστα του στανταρ, ειδικα φυσικα αν παιξεις manual σε ολα! Μετα απο 10 χρονια fifa manual controls, εφτασε η ωρα για την επιστροφη!!!

Επίσημο site: https://www.konami.com/wepes/2020/eu/en/all/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω παιξει καμια 10αρια φιλικα κ μπορω να πω οτι δν ειναι καθολου κακο!!! 

Θα δυσκολευτω μου φαίνεται φετος να διαλεξω φιφα ή προ!! 

Θα τα νοικιασω καμια βδομαδα το καθενα κ θ αποφασισω μτ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα και εγώ 5 ματσάκια με την Manchester και ήταν καλό γιατί επιτέλους ήταν και διαφορετικό.

Το 2019 δεν το είχα παίξει αλλά το 2018 ήταν σούπα κατ'εμέ.

Αυτό μου φάνηκε ότι είναι πιο αργό, με βάση περισσότερο στην τακτική, πιο ρεαλιστικά μαρκαρίσματα και τάκλιν. Ευκολότερα φάουλ, καλύτερη φυσική στα άλματα παικτών και τερματοφύλακα, δυσκολότερο. Οι σέντρες ρεαλιστικότερες με αποτέλεσμα δυσκολότερα βάζεις γκολ με κεφαλιές.

Και τέλος πολύ δυνατά γραφικά και μοντέλα παικτών. Νομίζω ότι δεν έχω ξαναδεί τόσα πολύγωνα σε παιχνίδι PES. Ίσως να εκμεταλλεύονται την δύναμη του Χ πια τι να πω  Νομίζω ότι βαδίζει στον σωστό δρόμο η σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 19 πολύ καλό, πιο γρήγορο αλλά αυτό είναι πιο ορθολογικο. Πιο ωραία animations όντως. 

Τα φάουλ τα εχουν φτιάξει από το 19(αναφερομαι στην εκτέλεση). 

Νομίζω ότι φέτος επιτέλους έκανε την διαφορά. Για να δούμε.

Βέβαια η αρχική τιμή είναι τσουχτερή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Scorpio_21 είπε

Το 19 πολύ καλό, πιο γρήγορο αλλά αυτό είναι πιο ορθολογικο. Πιο ωραία animations όντως. 

Τα φάουλ τα εχουν φτιάξει από το 19(αναφερομαι στην εκτέλεση). 

Νομίζω ότι φέτος επιτέλους έκανε την διαφορά. Για να δούμε.

Βέβαια η αρχική τιμή είναι τσουχτερή. 

41e έχει για το One, πριν λίγο το τσέκαρα. Έως χαμηλή θα την χαρακτήριζα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους παίκτες που παίζουν οφλαιν, το παιχνίδι είναι ανέτοιμο όταν κυκλοφορεί και διορθώνεται με τον καιρό με τα updates.Το 2019 όταν κυκλοφόρησε πέρσι τέλη Αυγούστου,στο οφλαιν η κομπιούτερ δεν έκανε φάουλ, δεν έδινε κάρτες δεν έπαιρναν κεφαλιες οι παίκτες και αλλά προβλήματα.

Πολλοί το παίρνουν day one και το παρατάνε στο δίμηνο. Το παιχνίδι όμως είναι σούπερ από Νοέμβρη Δεκέμβρη και μετά, αφού μπούνε τα updates και διορθώσουν τα οποία προβλήματα. Μιλάω πάντα για οφλαιν. 

Φέτος δεν την ξαναπαταω. Παίζω τώρα μάστερ λίγκ με το 2019 που αυτή την στιγμή είναι σούπερ,και φάουλ δίνει και κάρτες και κεφαλιες και σωστή ανάπτυξη της κομπιούτερ, και κατά τον Δεκέμβριο θα το αγοράσω το 2020,αφού μπούμε τα updates προσθέσουν και ότι γήπεδα είναι να βάλουν και αφού είναι έτοιμο το παιχνίδι, τότε θα το πάρω, όπως και το φιφα. Γιατί και σ αυτό το ίδιο πρόβλημα.

Και φυσικά και τα δυο τα παίρνεις μισή τιμή από day one.  Αλλά δεν είναι το οικονομικό. Είναι ότι βγαίνουν ανέτοιμα. Μιλάω πάντα για οφλαιν και το πώς παίζει η κομπιούτερ. Το ονλαιν είναι άλλη ιστορία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/8/2019 στις 3:56 ΜΜ, lebron15 είπε

41e έχει για το One, πριν λίγο το τσέκαρα. Έως χαμηλή θα την χαρακτήριζα.

Στο store που το τσέκαρα πριν μέρες είχε 59.

Από skroutz το κοίταξες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ασφαλώς και θα βγει το online mode 10 Σεπτέμβρη. Επίσημη μέρα κυκλοφορίας είναι η 10 Σεπτέμβρη. Όλος ο κόσμος μπορεί να το αποκτήσει το παιχνίδι 10 Σεπτέμβρη.

Όμως είναι παγκοσμίως γνωστό, ότι κάπου στην ανατολική Μεσόγειο,υπάρχει μια χώρα όπου αντιστέκεται σε νόμους και κανόνες και τα καταστήματα με το που παραλαβανε 6 Σεπτέμβρη άρχισαν να μοιράζουν, δώσε και μένα μπαρμπα....

Όμως από τώρα update, livemyclub, μεταγραφές και πατς δεν γίνεται. Υπομονή μέχρι την Τρίτη να παραλάβουν και οι υπόλοιποι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...