Προς το περιεχόμενο

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 [PS4][Xbox One]


polakis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
δεν ξερω αν επιτρεπεται να γραψω το ονομα του μαγαζιου αλλα μαγαζι ''αστερι'' video club και με παιχνιδια μτχ και καινουργια για ps4 στο μενιδι το εχει ηδη διαθεσιμο με 40 ευρω..
 
 
Επεξ/σία από fiestakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλο από όσο είδα είναι ότι επιτέλους (!!!) θα έχει τουρνουά online... Για να δούμε. 

Επίσης, ελπίζω να κάνουν κάτι με τους disconnected cheaters (που βγαίνουν ενώ χάνουν και ακυρώνεται το παιχνίδι) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alejandro είπε

Αζάρ ακόμα στην Chelsea; Δεν ενημερώθηκε ακόμα;

Αύριο θα βγεί το update

〇 Live Updates
The first Live Update is scheduled for release on 12/09/2019. Live Updates will then be released on Thursday every week thereafter.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Τα έκαναν μαντάρα με τις συνθέσεις;

Κυκλοφόρησε χωρίς να έχει ενημερωμένα τα τελικά rosters αλλά σύμφωνα με την ανακοίνωση της Konami αυτό θα διορθωθεί σήμερα 12/9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, kostis12 είπε

Καλησπερα σε ολους. Γνωριζει κανεις αν φετος δεχετε  patch για τις ομαδες σε xbox one?

Όχι φίλε μου δυστυχώς ... Μόνο σε PS4 και PC ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως στο XBOX θα γίνει άμεσα ... Δυστυχώς το Fifa είναι μονόδρομος στην συγκεκριμένη κονσόλα γιατί χωρίς εμφανίσεις και κανονικά ονόματα , τουλάχιστον εγώ δεν θα το αγόραζα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε η ενημερωση τα ροστερ ειναι σωστα.Για μαστερ λιγκ πας στις ρυθμισεις και πατας την ενημερωση,και ενημερωνονται και εκει.Για πειτε ρε παιδες καμια ομαδουλα για μαστερ λιγκ.3 σερι χρονιες με αγιαξ ξεκιναω αλλα απο τι ειδα το ολλανδικο ειναι πεσμενο.Δεν θα χει πολυ ανταγωνισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alexgr21 είπε

Εγινε η ενημερωση τα ροστερ ειναι σωστα.Για μαστερ λιγκ πας στις ρυθμισεις και πατας την ενημερωση,και ενημερωνονται και εκει.Για πειτε ρε παιδες καμια ομαδουλα για μαστερ λιγκ.3 σερι χρονιες με αγιαξ ξεκιναω αλλα απο τι ειδα το ολλανδικο ειναι πεσμενο.Δεν θα χει πολυ ανταγωνισμο.

Αν σου αρέσει να ξεκινας με μικρες σχετικά ομαδες τσέκαρε wolves, schalke, lille, roma, valencia.. Εγω καπου εκει θα παιξω!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...