Προς το περιεχόμενο

Κατασκευαστής θηκών επιβεβαιώνει τις ονομασίες iPhone 11, iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, blueakamah είπε

Θα σου πουλάει και μινι μπρικι για τον καφε της παρηγοριας.

Θα έχει πρόβλημα και αυτό με το ios δεν θα συνεργάζεται ο καφές με την ζάχαρη, σκέτο θα τον πίνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Είστε απίθανοι. Βγάλατε ακόμα και την ips με ανάλυση του 1980 καλύτερη από amoled fullhd. Έγινε και κορυφαία ips η retina? 

Δεν φορανε μονο τα Iphone κορυφαιες οθονες αλλα και οι ναυαρχιδες της Lg(μεχρι το G7)μιας και ο βασικος προμηθευτης των panel αυτων ηταν και ειναι η LG.

Περαν τουτου το περιεργο που ακριβως το βρισκεις σε αυτο που εγραψα πιο πανω?

Προφανως η 1080p Ips οθονη του Iphone 8plus για παραδειγμα ειναι χειροτερη απο την 1080p amoled του Note10,αλλα δεν ειναι ολες οι 1080p amoled οθονες στο ιδιο επιπεδο με του Note10.

Οπως και να εχει ειναι ξεκαθαρο απο τα γραπτα σου οτι εχεις σχηματισει μια αποψη για τα iphone και τους κατοχους αυτων,αρα τσαμπα καθομαι και σου απανταω.

5 λεπτά πριν, hunter2000 είπε

Θα έχει πρόβλημα και αυτό με το ios δεν θα συνεργάζεται ο καφές με την ζάχαρη, σκέτο θα τον πίνεις. 

Η μια εξυπναδα...χειροτερη απο την αλλη.

  • Like 4
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα προβλέψει εδώ και ένα χρόνο...λες και είμαι μέντιουμ!

Το είχα προβλέψει εδώ και ένα χρόνο...λες και είμαι μέντιουμ!Τα θέλω και τα τρία Άι Βασίλη παρτα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν φορανε μονο τα Iphone κορυφαιες οθονες αλλα και οι ναυαρχιδες της Lg(μεχρι το G7)μιας και ο βασικος προμηθευτης των panel αυτων ηταν και ειναι η LG.

Περαν τουτου το περιεργο που ακριβως το βρισκεις σε αυτο που εγραψα πιο πανω?

Προφανως η 1080p Ips οθονη του Iphone 8plus για παραδειγμα ειναι χειροτερη απο την 1080p amoled του Note10,αλλα δεν ειναι ολες οι 1080p amoled οθονες στο ιδιο επιπεδο με του Note10.

Οπως και να εχει ειναι ξεκαθαρο απο τα γραπτα σου οτι εχεις σχηματισει μια αποψη για τα iphone και τους κατοχους αυτων,αρα τσαμπα καθομαι και σου απανταω.

Η μια εξυπναδα...χειροτερη απο την αλλη.

Όλες οι amoled είναι καλύτερες από την ips του xr. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Όλες οι amoled είναι καλύτερες από την ips του xr. 

Και χειροτερες να ειναι,παλι κατι θα βρεις για να τα θαψεις και τα κινητα και αυτους που τα επιλεγουν(οτι δηλαδη κανεις απο την αρχη στο εδω θεμα) :rolleyes:

  • Like 1
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Είστε απίθανοι. Βγάλατε ακόμα και την ips με ανάλυση του 1980 καλύτερη από amoled fullhd. Έγινε και κορυφαία ips η retina? 

Μέχρι και η OPPO την πέρασε σε αποστολές συσκευών για το τετράμηνο. Τέταρτη θέση και πέφτει.... 

Να δω ποιος θα πουλήσει το Xs xs max για να πάρει τα 11

Περίμενε ακομα κονομάει απο το 5s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και χειροτερες να ειναι,παλι κατι θα βρεις για να τα θαψεις και τα κινητα και αυτους που τα επιλεγουν(οτι δηλαδη κανεις απο την αρχη στο εδω θεμα) :rolleyes:

Δεν θάβω τα κινητα σχολιάζω την κάμερα αντιγραφή Huawei σε μεγέθυνση και την φοβερή οθόνη ips 2020 σε συσκευή 1000αρικου.Και συ υπερασπιζεσαι specs και σχεδιασμο που μέχρι χθες τα έθαβες μόνο και μόνο γιατί είναι της Apple 

Επεξ/σία από Deadpool 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

iPhone SE 2 θέλουμε το κέρατο μου. Kάτω από 5", bezeless, τελευταίος bionic (άντε προτελευταίος), κάτω από 500€

Super Bonus: Headphone jack

Βαριέμαι αφόρητα την αέναη κονταρομαχία iOS-Android. Πολλοί έχουμε και τα δύο. Ξεκολλάτε οι σταυροφόροι εκατέροθεν.

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ τον τελευταίο χρόνο έχω πάρει s9+, s9,xs και τωρα εχω s10, θεωρώ ότι ακόμα και τώρα με ένα s9+ είσαι πλήρης. Το xs Καλό ήταν αλλά όχι κάτι φοβερό. Μιλάω πάντα με κριτήριο το οικονομικό τίμημα. Με ένα s9+ & ενα iphone 7 ή 8 είσαι κομπλέ. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να δώσεις παραπάνω λεφτά. Γνώμη μου....το pro max το βλέπω να περνάει τα 2000 στη μεγάλη χωρητικότητα.....

Επεξ/σία από pace
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι συγκρίνετε αναλύσεις από οθόνες smartphones χρησιμοποιώντας resolution και όχι ppi, δείχνει πόσο ημιμαθείς είστε

1 ώρα πριν, Deadpool 1 είπε

Όλες οι amoled είναι καλύτερες από την ips του xr. 

Το έχουν δείξει και όλες οι συγκριτικές μετρήσεις άλλωστε, έτσι; 😉

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς , ένα SE2 θα ήταν ό,τι πρέπει,όχι ότι το SE δεν κάνει τη δουλειά του ,αλλά στην 13 έκδοση σταματά η πορεία του . 

Η κόντρα Android -Apple ,που ξεκίνησε , δεν έχει νόημα , διαφορετικά ΟS διαφορετικές φιλοσοφίες . Πάντως , όπως εξελίσσεται το πράμα , τα παλιότερα  μοντέλα τύπου 7 ,8 κλπ θα συνεχίσουν να πουλάνε μια χαρά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου θυμίζει κάτι κινέζικες κονσόλες που είχανε 1000 in 1 games σε κασσέτα που είχανε το Super Mario και το Contra σε 100 παραλλαγές το καθένα

Επεξ/σία από Alex-V
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...