Προς το περιεχόμενο

Τι εξαρτήμα είναι αυτό;


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το εξαρτηματακι πιάνει επάνω στο σκληρό και γίνεται σαν συρταρακι ,έχω ένα κουτί cool master γνωρίζει κανείς που θα βρω τέτοιο εξάρτημα η πως να στερέωση το σκληρό ,έχω φάει τον κόσμο και δεν βρίσκω help!

IMG_20190814_222728.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο αν επικοινωνήσεις με το εργοστάσιο μπορεί να σου στείλουν μερικά τέτοια.
Ίσως στα στείλουν και δωρεάν, δεν χάνεις να δοκιμάσεις, γράψε τους ότι και καλά μετακόμισες και έχασες το κουτί με τα spares.

Βάλε μια αγγελία ζήτησης αν έχει κανείς να σου δώσει κάποιο περίσσευμα.

Τέλος είναι πανεύκολο να κάνεις πατέντα.
Βάλε στην μία πλευρά του δίσκου το ένα που έχεις, χώσε τον σκληρό στην θέση που έχει το κουτί και από την άλλη πλευρά βάλε ένα χοντρό tire-up ή κάτι άλλο για να μαγκώσει και θα είσαι κομπλέ.
Αν δεν κουνιέται το κουτί, που δεν νομίζω να το πηγαίνεις και βόλτα, δεν θα έχεις θέμα.

Επεξ/σία από dpolal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έφαγες τον κόσμο κι εγω τα βρήκα σε 5 δευτερόλεπτα; Μάλλον κάτι έκανες λάθος. Βάλε για δοκιμή στο google "coolermaster spare hdd bracket plastic" και έτοιμος.

Έχει στην coolermaster, έχει στο ebay, έχει στο aliexpress. Διάλεξε και πάρε.

Αν έβαζες στο search "cool master" όπως γράφεις στο post σου λογικό να μην βρίσκεις τίποτα. Αυτό όμως δεν είναι "έφαγα τον κόσμο". Αυτό είναι ασχολήθηκα μισό λεπτό τρώγοντας τυρόπιτα, βλέποντας μπάλα και ακούγοντας τερλέγκα ταυτόχρονα.

Επεξ/σία από helicoid
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...