Προς το περιεχόμενο

Κεραία για phantom 3 standard


Garnila

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ! Εχω στην κατοχή μου εδώ και 2 χρόνια ένα phantom 3 standard. Δυστυχώς έχω συνεχώς προβλήματα με την εμβέλεια και την σταθερότητα του σήματος. Είδα κάποιες άλλες κεραίες (atgtek πχ), αλλά θέλω λίγη βοήθεια στην επίλυση του προβλήματος και αν αυτές οι κεραίες ειναι αξιόπιστες και αποτελεσματικές. Γράψτε αν κάποιος έχει ασχοληθεί με τέτοια θέματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια καλη εξωτερικη στη Τ/Κ θα βελτιωσει τα πραγματα ...αλλα περιμενε να σου πει καποιος που εχει ιδιο για ποιο υπευθυνα

η κεραια γενικα ειναι το α΄ και το ω στα drones ...αλλα και η μπαταρια της Τ/Κ και του Drone.....γιαυτο πρπει να ειναι σε πολυ καλη κατασταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι θα με βοηθησει μια εξωτερικη...αυτο που δεν ξερω ειναι ποια απο ολες αυτες να παρω...Μεχρι πριν λιγες μερες ηξερα μονο για argtek αλλα ειδα και κατι αλλες και μπερδευτηκα λιγο...Για αυτο θελω βοηθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η DJI ποια προτεινει???  ...ρωτησε να δεις τι λυση προτεινουν για να μην χαλας χρηματα ασκοπα....

  βλεπω συζητησεις για argtek κεραιες ..αλλοι λενε τρομερες αλλοι συνιθισμενες

η τιμη της 40 ευρω περιπου δεν ειναι φτηνη αλλα καποιον θα βρεις με phantom να τις εχει και να σου πει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...