Προς το περιεχόμενο

Σβήνει μόνο του..


daPro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.Εχω το mi a2 lite εδώ και 8 μήνες,έχει φάει αρκετές τούμπες με την θήκη του βέβαια αλλά στην τελευταία άρχισε να σβήνει μόνο του οπότε ναναι..υπάρχει κάνα app να δω τι παίζει πριν το ανοίξω?

Εχθές έκανα factory reset αλλά πάλι έσβησε μια φορά..

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να σβηνει μονο του δεν ειναι προβλημα. Το προβλημ ειναι να αναβει μονο του. Μηπως σε παρακολουθουν?...ειτε επαγγελματικα ειτε γκομενικα. Αυτα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι να κάνω το security update του αυγούστου.κατεβαζω το update και μου βγάζει installation will resume when device isn't being used.to install now tap Resume..πατάω resume πάει να κάνει install αλλά βγάζει couldn't update installation problem..

Έχω κάνει όλα τα update Άπτον Δεκέμβρη που το αγόρασα..τι έπαθε τώρα?

Έκανα clear cache στο Google services και play store.εκλεισα Bluetooth αλλά τα ίδια..

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, daPro είπε

Είναι να κάνω το security update του αυγούστου.κατεβαζω το update και μου βγάζει installation will resume when device isn't being used.to install now tap Resume..πατάω resume πάει να κάνει install αλλά βγάζει couldn't update installation problem..

Έχω κάνει όλα τα update Άπτον Δεκέμβρη που το αγόρασα..τι έπαθε τώρα?

Έκανα clear cache στο Google services και play store.εκλεισα Bluetooth αλλά τα ίδια..

Ισως "τρέχει απο πίσω" κάποια εφαρμογή.Αν δεν ξεκολλήσει, κάνε back up οτι έχεις στην εσωτερική μνήμη του κινητού και μετά hard reset.Θα πρέπει να θυμάσαι τον κωδικό και το email του Google account, αλλιώς δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κινητό, "κλειδώνει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Ισως "τρέχει απο πίσω" κάποια εφαρμογή.Αν δεν ξεκολλήσει, κάνε back up οτι έχεις στην εσωτερική μνήμη του κινητού και μετά hard reset.Θα πρέπει να θυμάσαι τον κωδικό και το email του Google account, αλλιώς δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κινητό, "κλειδώνει".

Φίλε μου όχι ίσως.. αλλά το λέει ότι το κινητό τρέχει κάποια εφαρμογή κ δεν μπορεί να γίνει η αναβάθμιση.

Δεν θέλω να κάνω πάλι factory reset.μήπως υπάρχει άλλος τρόπος να βρω τι τρέχει και μπλοκάρει την αναβάθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, daPro είπε

Φίλε μου όχι ίσως.. αλλά το λέει ότι το κινητό τρέχει κάποια εφαρμογή κ δεν μπορεί να γίνει η αναβάθμιση.

Δεν θέλω να κάνω πάλι factory reset.μήπως υπάρχει άλλος τρόπος να βρω τι τρέχει και μπλοκάρει την αναβάθμιση?

Πιθανόν να ευθύνεται το ίδιο το λογισμικό, αν είναι πρόβλημα της συγκεκριμένης έκδοσης μπορεί να λυθεί με το επόμενο security update.Αν η συσκευή όμως υποστηρίζεται ακόμα.Σε μερικές περιπτώσεις λύνεται το υπάρχον πρόβλημα αλλά δημιουργείται άλλο.

Δεν νομίζω να υπάρχει τρόπος να βρείς κάτι συγκεκριμένο που ευθύνεται.

Αν δεν βγάλεις άκρη, τελευταία λύση το κάνεις root που δυστυχώς πρέπει να γνωρίζεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...