Προς το περιεχόμενο

Tέσσερα νέα χειριστήρια DuaShock 4 για το PS4 ανακοίνωσε η Sony


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leonproniknidis είπε

Διορθώνω. ΓΙΑ το Mega drive

https://segaretro.org/XE-1_AP

Χαχα τρελό εργαλείο!

28B0B13D-0028-4A95-B219-16ADA67807C2.jpeg.0d26b9def8e49f80d2e5078f6d379ef4.jpeg

Είναι ομως third party controller κατασκευασμένος για το Mega drive... Δεν κυκλοφόρησε μαζί με το Mega Drive... 

Η σπουδαιότητα του N64 την οποία ήθελα να αναδείξω είναι ότι ήταν το official χειριστηριο της κονσόλας.. Με αυτό κυκλοφόρησε μέσα στο κουτί. Η Νιντεντο ειδε την ευκαιρία και το κυκλοφόρησε πρώτη μαζί με τη νεα κονσόλα της. Απο τότε και επειτα όλες οι κονσολες βγαίνουν με analogue thumbstick. (Οκ, πλην του Wii, χαχα)

Σε third party καταστασεις δεν ξέρω τι γινοταν, δεν ειπα ότι είμαι ο ειδικός στην ιστορία κάθε είδους χειριστηριου που κυκλοφόρησε 😄 Ένα milestone του gaming ανέφερα.

(Προσθέτω και την λέξη «official» στο αρχικό ποστ, για να είναι πιο ξεκάθαρο το τι εννοώ). 

 

 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Bentktk1 είπε

Μικρό άβολο και εύθραυστο. Μόνο ιστορία κουβαλάει. 

+++++ καλώδιο!!!

χαχα τι ευθραυστο ρε φιλε, μας δουλευεις!; Το συγκεκριμενο του PS2 ειναι απο τα πιο στιβαρα χειριστηρια που εχω πιασει στα χερια μου. Τι σου επεφτε, το πεταγε ο αλλος στον τοιχο γτ εβαζε αυτογκολ στο προ, περναγε απο μπροστα ο αλλος και δεν εβλεπε τα καλωδια και τα επαιρνε παραμαζωμα ολα, το χειριστηριο δεν καταλαβαινε χριστο. Να μου πεις για τα πρωτα τα ψευτικα του PS3 η για τα τωρινα του PS4 που πραγματικα τα εχουν φτιαξει για να χαλασουν σε 1-2 χρονια να σου πω οκ αλλα οχι και για του PS2!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...