Προς το περιεχόμενο

Αυτόματο αυτοκίνητο?


Tipota and Tipota

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι νέος στο θέμα αυτό και δεν τα πάω πολύ καλά με τα αυτοκίνητα.Εβγαλα δίπλωμα οδήγησης πρόσφατα αλλά και πάλι να πω την αλήθεια μου δυσκολεύομαι να το κουμαντάρω και ειδικά στο συμπλέκτη στην αρχή.Μετα από ψάξιμο λέω να κοιτάξω για αυτόματο αυτοκίνητο που είναι απλό στην χρήση οικονομικό σχετικά κα άνετο στην οδήγηση.Ακουω γνώμες και προτάσεις αν θέλετε.Εχω βρει μερικά άλλα δεν ψάχνω κάτι το ακριβό κάτι οικονομικό μέχρι 5-6000 χιλιάρικα μεταχειρισμένο.Αν έχει και λίγα χιλιόμετρα κομπλέ αλλά δεν σκάω τόσο αρκεί να μάθω αν αξίζει μια τέτοια κίνηση.Επειδη θα μετακινουμε συχνά για δουλειές και λοιπά θα το χρησιμοποιώ όλη μέρα.Αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tipota and Tipota είπε

Μετα από ψάξιμο λέω να κοιτάξω για αυτόματο αυτοκίνητο που είναι απλό στην χρήση οικονομικό σχετικά κα άνετο στην οδήγηση.Ακουω γνώμες και προτάσεις αν θέλετε.Εχω βρει μερικά άλλα δεν ψάχνω κάτι το ακριβό κάτι οικονομικό μέχρι 5-6000 χιλιάρικα μεταχειρισμένο.Αν έχει και λίγα χιλιόμετρα κομπλέ αλλά δεν σκάω τόσο αρκεί να μάθω αν αξίζει μια τέτοια κίνηση.Επειδη θα μετακινουμε συχνά για δουλειές και λοιπά θα το χρησιμοποιώ όλη μέρα.Αξιζει?

https://www.car.gr/14118791-energy-3c

https://www.car.gr/22744940-hdk-classic-2-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tipota and Tipota είπε

Είμαι νέος στο θέμα αυτό και δεν τα πάω πολύ καλά με τα αυτοκίνητα.Εβγαλα δίπλωμα οδήγησης πρόσφατα αλλά και πάλι να πω την αλήθεια μου δυσκολεύομαι να το κουμαντάρω και ειδικά στο συμπλέκτη στην αρχή.Μετα από ψάξιμο λέω να κοιτάξω για αυτόματο αυτοκίνητο που είναι απλό στην χρήση οικονομικό σχετικά κα άνετο στην οδήγηση.Ακουω γνώμες και προτάσεις αν θέλετε.Εχω βρει μερικά άλλα δεν ψάχνω κάτι το ακριβό κάτι οικονομικό μέχρι 5-6000 χιλιάρικα μεταχειρισμένο.Αν έχει και λίγα χιλιόμετρα κομπλέ αλλά δεν σκάω τόσο αρκεί να μάθω αν αξίζει μια τέτοια κίνηση.Επειδη θα μετακινουμε συχνά για δουλειές και λοιπά θα το χρησιμοποιώ όλη μέρα.Αξιζει?

Μια χαρά είναι τα αυτόματα. Βρες ένα σε καλή κατάσταση και προχώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρκει να μην ειναι κανα τοσο μεγαλο που να της φευγει και σκοτωσει πισω κανενα ... Καλυτερα να μαθει σε πιο δυσκολο με ταχυτητες Εγω ειχα μαθει σε toyota με μηχανικο τιμονι μετα land rover μου φαινοταν ευκολο που δεν ειναι καθολου :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tipota and Tipota είπε

Είμαι νέος στο θέμα αυτό και δεν τα πάω πολύ καλά με τα αυτοκίνητα.Εβγαλα δίπλωμα οδήγησης πρόσφατα αλλά και πάλι να πω την αλήθεια μου δυσκολεύομαι να το κουμαντάρω και ειδικά στο συμπλέκτη στην αρχή.Μετα από ψάξιμο λέω να κοιτάξω για αυτόματο αυτοκίνητο που είναι απλό στην χρήση οικονομικό σχετικά κα άνετο στην οδήγηση.Ακουω γνώμες και προτάσεις αν θέλετε.Εχω βρει μερικά άλλα δεν ψάχνω κάτι το ακριβό κάτι οικονομικό μέχρι 5-6000 χιλιάρικα μεταχειρισμένο.Αν έχει και λίγα χιλιόμετρα κομπλέ αλλά δεν σκάω τόσο αρκεί να μάθω αν αξίζει μια τέτοια κίνηση.Επειδη θα μετακινουμε συχνά για δουλειές και λοιπά θα το χρησιμοποιώ όλη μέρα.Αξιζει?

Θα σου έλεγα πάρε ένα μικρό χειροκίνητο. Αν αρχίσεις από τώρα αυτόματο δεν υπάρχει περίπτωση στο μέλλον να μπορείς να οδηγήσεις χειροκίνητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Αρκει να μην ειναι κανα τοσο μεγαλο που να της φευγει και σκοτωσει πισω κανενα ... Καλυτερα να μαθει σε πιο δυσκολο με ταχυτητες Εγω ειχα μαθει σε toyota με μηχανικο τιμονι μετα land rover μου φαινοταν ευκολο που δεν ειναι καθολου :P

Ποιος σου είπε ότι είναι γυναίκα;Εκτός αν πάνε φαντάροι και οι γυναίκες οπότε πάσο.

 

Εξαρτάται και τι δίπλωμα έχει .Αν έχει μόνο για αυτόματο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...