Προς το περιεχόμενο

xbox game pass ultimate 2 μήνες 2€


zaratustra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ό,τι λέει ο τίτλος. Απομένουν 32 μέρες.

https://www.microsoft.com/el-gr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3Aoverviewtab

Επεξ/σία από zaratustra
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κλασικά, μόλις αγόρασα συνδρομή να σου και η προσφορά :P

Τεσπα, αγόρασα game pass και gold για 3 μήνες, αν βάλω και αυτήν θα προστεθούν άλλοι 2 gold?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπερδευτεί με τα ονόματα, είχα πάρει αυτό 'Xbox Game Pass Ultimate' 1€ τον πρώτο μήνα και τελειώνει στις 26, αν πάρω αυτή την προσφορά θα είναι το ίδιο και θα έχω άλλους 2?

Το θέλω για pc όχι για xbox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αφήνει να το παρεις απο τωρα ? εγω εχω συνδρομη για ενα χρονο και δεν μου βγαζει την προσφορά αν εχω κανει λογκιν στον λογαριασμό μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν έβγαζα άκρη το τόλμησα χωρίς να γνωρίζω τι θα συμβεί.

Τα δεδομένα έχουν ως εξής:
Είχα game pass μέχρι Ιανουάριο του 2020 και Live Gold μέχρι Μάρτιο του 2020.
Μετά την αγορά μου δείχνει τις 2 συνδρομές ως canceled και έχω λέει Ultimate μέχρι Ιανουάριο 2020. 
Με λίγα λόγια όπως το καταλαβαίνω είναι σα να πλήρωσα 2€ και να έχασα 2 μήνες Live Gold...

xbox ultimate.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Μιας και δεν έβγαζα άκρη το τόλμησα χωρίς να γνωρίζω τι θα συμβεί.

Τα δεδομένα έχουν ως εξής:
Είχα game pass μέχρι Ιανουάριο του 2020 και Live Gold μέχρι Μάρτιο του 2020.
Μετά την αγορά μου δείχνει τις 2 συνδρομές ως canceled και έχω λέει Ultimate μέχρι Ιανουάριο 2020. 
Με λίγα λόγια όπως το καταλαβαίνω είναι σα να πλήρωσα 2€ και να έχασα 2 μήνες Live Gold...

xbox ultimate.JPG

ρε φίλε μήπως το 10/1/2020 είναι ουσιαστικά 01/10/2020 δηλ. μέχρι 1η Οκτωβρίου;;;;;

 

πιο κάτω που λέει 06/30/2020 φαίνεται καθαρά ότι πρώτα βάζει μήνα και μετά ημέρα....αυτό το έχω παρατηρήσει μερικές φορές στο xbox μου βγάζει ημέρα/μήνα ανάποδα απο τα στοιχεία του λογαριασμού μου όταν τα βλέπω απο pc.

 

Ουσιαστικά αν ισχύει αυτό που σου λέω σου άθροισε υπόλοιπο gold+υπόλοιπο game pass+2 μήνες απο τα 2 ευρώ...όπως έκανε και παλιά όταν πρωτοβγήκε το ultimate

Επεξ/σία από tempo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...