Προς το περιεχόμενο

xbox game pass ultimate 2 μήνες 2€


zaratustra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, tempo είπε

ρε φίλε μήπως το 10/1/2020 είναι ουσιαστικά 01/10/2020 δηλ. μέχρι 1η Οκτωβρίου;;;;;

πιο κάτω που λέει 06/30/2020 φαίνεται καθαρά ότι πρώτα βάζει μήνα και μετά ημέρα....αυτό το έχω παρατηρήσει μερικές φορές στο xbox μου βγάζει ημέρα/μήνα ανάποδα απο τα στοιχεία του λογαριασμού μου όταν τα βλέπω απο pc.

Ουσιαστικά αν ισχύει αυτό που σου λέω σου άθροισε υπόλοιπο gold+υπόλοιπο game pass+2 μήνες απο τα 2 ευρώ...όπως έκανε και παλιά όταν πρωτοβγήκε το ultimate

Ήμουν σίγουρος οτι κάτι παίζει γι΄αυτό και ποσταρα :)
Πολύ κομπλε! Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Themos3 είπε

Ήμουν σίγουρος οτι κάτι παίζει γι΄αυτό και ποσταρα :)
Πολύ κομπλε! Ευχαριστώ!

αντε μην έχεις παράπονο....η microsoft σου έδωσε extra συνδρομή και με το παραπάνω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα έχει λήξει η συνδρομή εδώ και μια βδομάδα, (είχα κάνει 1 μήνα με 1€), αλλά τα παιχνίδια που έχω κατεβάσει είναι ακόμα playable. Τα κρατάς για πάντα δλδ, ή θα μου τα μπλοκάρει μετά από κάποιο καιρό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Weiss είπε

Ρε παιδιά εμένα έχει λήξει η συνδρομή εδώ και μια βδομάδα, (είχα κάνει 1 μήνα με 1€), αλλά τα παιχνίδια που έχω κατεβάσει είναι ακόμα playable. Τα κρατάς για πάντα δλδ, ή θα μου τα μπλοκάρει μετά από κάποιο καιρό? 

Θα στα μπλοκάρει αλλά έχει περίοδο χάριτος κάπου στον μήνα αν δεν μπεις online. Δεν ξέρω πως ακριβώς γίνεται η επιβεβαίωση της συνδρομής αλλά καθαρά θεωρητικά αν έχεις Pass και δεν συνδεθείς με το ίντερνετ για ένα μήνα θα μπορείς να παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου κανει εντυπωση πως παιζουν τα παιχνιδια οταν ειναι off line η κονσολα.Μολις δοκιμασα να τρεξω παιχνιδι απο το pass με την κονσολα offline και πεταει μηνυμα οτι θελει συνδεση στο ιντερνετ.

Εχω ενεργη συνδρομη gamepass.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Μου κανει εντυπωση πως παιζουν τα παιχνιδια οταν ειναι off line η κονσολα.Μολις δοκιμασα να τρεξω παιχνιδι απο το pass με την κονσολα offline και πεταει μηνυμα οτι θελει συνδεση στο ιντερνετ.

Εχω ενεργη συνδρομη gamepass.

πηρες την συνδρομη με την προσφορα 2 ευρω/2 μηνες?

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγες μερες μου εληξε το ultimate Που ειχα και τωρα δεν εχω τπτ.αν αγορασω μια τριμηνη συνδρομη gold και παρω και αυτην την προσφορα,θα εχω 5 μηνες περιπου συνολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, tempo είπε

Ουσιαστικά αν ισχύει αυτό που σου λέω σου άθροισε υπόλοιπο gold+υπόλοιπο game pass+2 μήνες απο τα 2 ευρώ...όπως έκανε και παλιά όταν πρωτοβγήκε το ultimate

 

Οπότε εμένα που λήγει η ultimate τέλος του μήνα τι με συμφέρει να κάνω?

Περιμένω να λήξει, και αν ισχύει η προσφορά, αγοράζω πρώτα 1-2 χρόνια gold, 1 μήνα game pass και στο καπάκι παίρνω την προσφορά αυτή και θα τα αθροίσει όλα μαζί σε ultimate?

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Μπέρδεμα, game pass, gold, pass ultimate.

Για κάποιον που το θέλει μόνο για χρήση στο PC, ποιο αγοράζει; Δώστε λίγο info μάγκες 

Το Gold είναι για το One για να παίζεις online.

Άρα πας είτε για Game Pass είτε για Game Pass Ultimate λογικά το Ultimate οσονούπω θα σταματήσει να βγαίνει σε προσφορά γιατί στην κονσόλα κάνει 13 ευρώ το μήνα και στο PC που είναι beta 5 ευρώ το μήνα.

Πάρε είτε το απλό είτε το ultimate σε προσφορά

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για όποιον ενδιαφερεται +1 μήνας ultimate απο alienware:

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2079495/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/xbox-game-pass-for-pc-one-month-key-giveaway

Το πρόσθεσα σε υπάρχουσα συνδρομή οπότε κομπλέ (αν και έβαλε 20 μέρες αντι για 30)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, k_dinos είπε

Οπότε εμένα που λήγει η ultimate τέλος του μήνα τι με συμφέρει να κάνω?

Περιμένω να λήξει, και αν ισχύει η προσφορά, αγοράζω πρώτα 1-2 χρόνια gold, 1 μήνα game pass και στο καπάκι παίρνω την προσφορά αυτή και θα τα αθροίσει όλα μαζί σε ultimate?

δεν ξέρω αν θα την κάνει την άθροιση απο την στιγμή που δεν είναι η πρώτη φορά που θα βάλεις ultimate....προσωπικά νομίζω ότι δεν θα σου κάνει την άθροιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...