Προς το περιεχόμενο

xbox game pass ultimate 2 μήνες 2€


zaratustra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, tempo είπε

δεν ξέρω αν θα την κάνει την άθροιση απο την στιγμή που δεν είναι η πρώτη φορά που θα βάλεις ultimate....προσωπικά νομίζω ότι δεν θα σου κάνει την άθροιση.

Αυτή είναι καλή παρατήρηση. Ίσως μόνο την πρώτη φορά γίνεται αυτή η δωρεάν μετατροπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, st4t1c said:

Επίσης για όποιον ενδιαφερεται +1 μήνας ultimate απο alienware:

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2079495/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/xbox-game-pass-for-pc-one-month-key-giveaway

Το πρόσθεσα σε υπάρχουσα συνδρομή οπότε κομπλέ (αν και έβαλε 20 μέρες αντι για 30)

ολα εχουν δοθει λεει

1 hour ago, Choutas said:

Αυτή είναι καλή παρατήρηση. Ίσως μόνο την πρώτη φορά γίνεται αυτή η δωρεάν μετατροπή.

 

1 hour ago, tempo said:

δεν ξέρω αν θα την κάνει την άθροιση απο την στιγμή που δεν είναι η πρώτη φορά που θα βάλεις ultimate....προσωπικά νομίζω ότι δεν θα σου κάνει την άθροιση.

 αν ξερει καποιος ας μας πει,την πρωτη φορα οντως δουλεψε σε μενα και μου προσθεσε αλλους τοσους απ οσους ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, barman_ είπε

πριν λιγες μερες μου εληξε το ultimate Που ειχα και τωρα δεν εχω τπτ.αν αγορασω μια τριμηνη συνδρομη gold και παρω και αυτην την προσφορα,θα εχω 5 μηνες περιπου συνολο?

Αν ξέρει κάποιος και μπορεί να απαντήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχως, σε εμενα τουλαχιστον που ειχα παρει προ μηνων την προηγουμενη προσφορα με το ultimate για 3 μηνες, τωρα μου λεει 12,99 €

Αρα λογικα ισχυει μονο για accounts που δεν ειχαν ενεργοποιησει παρομοια προσφορα.

Επεξ/σία από GIS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 23/08/2019 at 11:15, GIS said:

Δυστυχως, σε εμενα τουλαχιστον που ειχα παρει προ μηνων την προηγουμενη προσφορα με το ultimate για 3 μηνες, τωρα μου λεει 12,99 €

Αρα λογικα ισχυει μονο για accounts που δεν ειχαν ενεργοποιησει παρομοια προσφορα.

και μενα,...νομιζα οτι ειναι για ολους παλιους και νεους..οντως ετσι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ετσι.2 φιλοι μου που ειχα παρει την προηγουμενη 3μηνη προσφορα, πηραν και αυτη.απλα δεν ειχαν ενεργη συνδρομη.

Οριακα η δικη μου συνδρομη τελειωνει την ιδια μερα που τελειωνει η 2μηνη προσφορα.Αν προλαβω θα δοκιμασω να ανανεωσω την συνδρομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2019 στις 11:15 ΠΜ, GIS είπε

Δυστυχως, σε εμενα τουλαχιστον που ειχα παρει προ μηνων την προηγουμενη προσφορα με το ultimate για 3 μηνες, τωρα μου λεει 12,99 €

Αρα λογικα ισχυει μονο για accounts που δεν ειχαν ενεργοποιησει παρομοια προσφορα.

Άκυρο και σε εμένα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Λοιπόν, επανέρχομαι στο θέμα με το ultimate. Αυτή τη στιγμή για νέους χρήστες έχει 1 ευρώ για 3 μήνες.

Εμένα μου έληξε η προηγούμενη συνδρομή.

Έκανα νέο account στη microsoft και πήρα το 3μηνο ultimate με 1 ευρώ. Έκανα στο xbox beta sign in με το νέο account και όλα κομπλέ. 3 μήνες επιπλέον με 1 ευρουλάκι. Τα εγκαταστημένα μου games και saves κομπλε.

Για να σου εμφανίζει και τις ημερομηνίες στο xbox beta account κάνεις sign in και στο microsoft store με το νέο account. Και να μην  το κάνεις πάλι λειτουργεί το 3μηνο.

Μην ξεχνάτε να απενεργοποιήσετε το recurring billing.

Μεγάλη ξήγα η microsoft. Πάμε γερά 3μηνάκια με 1 ευρώ

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, zaratustra είπε

Λοιπόν, επανέρχομαι στο θέμα με το ultimate. Αυτή τη στιγμή για νέους χρήστες έχει 1 ευρώ για 3 μήνες.

Εμένα μου έληξε η προηγούμενη συνδρομή.

Έκανα νέο account στη microsoft και πήρα το 3μηνο ultimate με 1 ευρώ. Έκανα στο xbox beta sign in με το νέο account και όλα κομπλέ. 3 μήνες επιπλέον με 1 ευρουλάκι. Τα εγκαταστημένα μου games και saves κομπλε.

Για να σου εμφανίζει και τις ημερομηνίες στο xbox beta account κάνεις sign in και στο microsoft store με το νέο account. Και να μην  το κάνεις πάλι λειτουργεί το 3μηνο.

Μην ξεχνάτε να απενεργοποιήσετε το recurring billing.

Μεγάλη ξήγα η microsoft. Πάμε γερά 3μηνάκια με 1 ευρώ

μετα παιχνιαδια του pass που εχεις απο αλλο λογαριασμο τι γινετε τα παιζεις κανονικα ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Exodia The Forbidden One είπε

μετα παιχνιαδια του pass που εχεις απο αλλο λογαριασμο τι γινετε τα παιζεις κανονικα ?

Σε συνέχεια των προηγούμενων.

ό,τι παιχνίδι ήταν εγκατεστημένο, παίζει κανονικά. Δεν χρειάζεται εκ νέου εγκατάσταση ή κάτι άλλο

Τώρα, ανά παιχνίδι υπάρχουν διαφοροποιήσεις. Στο tyranny για παράδειγμα και το vampyr βλέπω και τα saves μου κανονικά από τον προηγούμενο λογαριασμό. Στο gears 5, και φαντάζομαι σε όσα games είναι account bound, ξεκινάς με διαφορετικό λογαριασμό και δεν βλέπεις saves και progress του προηγούμενου.

Δεν έχω ψάξει αν μπορώ να μεταφέρω saves και προφιλ από φάκελο σε φάκελο

Επεξ/σία από zaratustra
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...