Προς το περιεχόμενο

Ποιο ειναι το καλυτερο πρωτο αυτοκινητο;


kostandinZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, TikiTaka23 είπε

Nissan micra k11 η kia picanto όπως σου προανέφεραν. Χωρίς υδραυλικό τιμόνι το κ11 αλλά σκυλι και οικονομικο το 1000 και για τέτοια ηλικία ότι πρέπει. 

Ναι το k11 ειναι πολυ καλο απο θεμα οικονομιας αλλα δεν εχει καθολου καλη παθητικη ασφαλεια.. Σε αυτον τον τομεα τα παει καλυτερα το picanto!

Το micra ειναι καδενατο!

10 ώρες πριν, kostandinZ είπε

Ειλικρινά σου μιλάω, δεν έκανα αυτό το πόστ ούτε για να γελάσω ούτε για να τρολάρω. Να σου πω την αλήθεια δεν ήξερα ότι υπήρχε το insomnia πριν κάτι μέρες και απλά το βρήκα τυχαία και είπα να κάνω μια σοβαρή ερώτηση γιατί ενώ μου αρέσουν τα αυτοκίνητα και μου αρέσει να βλέπω βίντεο στο youtube όπως tj hunt, adam lz, hoovies garage , tavarish κτλ δεν έχω κάτσει να δω και να ασχοληθώ με αυτοκίνητα που όντως θα μπορούσα να αγοράσω. Οπότε είπα να ρωτήσω μιας και που δεν ξέρω τι να περιμένω, και το είτε το πιστεύεις είτε όχι, τα άτομα που έχουν απαντήσει σοβαρά με έχουν βοηθήσει να έχω μια καλύτερη ιδέα σε τιμή θα βρώ ένα αυτοκίνητο με αυτά που ψάχνω και επίσης κάποια αυτοκίνητα που μου προτείνουν και ευχαριστώ όσους μου απάντησαν και προσπάθησαν να βοηθήσουν και φυσικά στα τρολς που με έκαναν να γελάσω. 😂

Εγω σε συμβουλευω οτι και να παρεις απλα να κανεις αρκετα αυτοκινητα test d. για να εχεις μετρο συγκρισης..

Να κοιταξεις να εχει καλες ρεπριζ και καλη ευαισθησια στο γκαζι..

Μην κοιτας κυβικα και αλογα απλα οδηγησε τα!

Να σου δωσω παραδειγμα.. Λεγανε το cuore το πιο γρηγορο 1000αρη! Ακομα και ενας ασχετος να οδηγησει cuore και picanto θα σου πει το picanto παει πολυ καλυτερα..!

Το bmw που κοιτας δεν κανει για μεσα στην πολη(γαιδουρι) και θα σε φανε οι βενζινες!

Αν μπορουσες να δωσεις καπου στα 5000ευρω να εβρισκες μια corolla 1.6 e120

 

Επεξ/σία από gia_nnis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...